Futbalové ligy
Niké liga - Nadstavba o titul
# | Team | Z | Body |
---|---|---|---|
1 | Slovan Bratislava | 32 | 73 |
2 | DAC Dunajská Streda | 32 | 58 |
3 | Spartak Trnava | 32 | 57 |
4 | MŠK Žilina | 32 | 55 |
5 | MFK Ružomberok | 32 | 47 |
6 | Železiarne Podbrezová | 32 | 37 |
Niké liga - Nadstavba o udržanie sa
# | Team | Z | Body |
---|---|---|---|
1 | Dukla Banská Bystrica | 32 | 53 |
2 | AS Trenčín | 32 | 49 |
3 | MFK Skalica | 32 | 39 |
4 | FC Košice | 32 | 27 |
5 | Zemplín Michalovce | 32 | 27 |
6 | ViOn Zlaté Moravce | 32 | 12 |
2. liga
# | Team | Z | Body |
---|---|---|---|
1 | KFC Komárno | 30 | 67 |
2 | FC Petržalka | 30 | 64 |
3 | Tatran Prešov | 30 | 63 |
4 | FK Humenné | 30 | 50 |
5 | MŠK Považská Bystrica | 30 | 47 |
Fortuna Liga - Skupina o titul
# | Team | Z | Body |
---|---|---|---|
1 | Sparta Praha | 34 | 86 |
2 | Slavia Praha | 34 | 82 |
3 | Viktoria Plzeň | 34 | 69 |
4 | Mladá Boleslav | 34 | 47 |
5 | Baník Ostrava | 34 | 46 |
6 | 1. FC Slovácko | 34 | 44 |
Premier Liga
# | Team | Z | Body |
---|---|---|---|
1 | Dinamo Moskva | 29 | 56 |
2 | FK Krasnodar | 29 | 53 |
3 | Zenit Petrohrad | 28 | 51 |
4 | Lokomotiv Moskva | 29 | 50 |
5 | Spartak Moskva | 28 | 46 |
OTP Bank liga
# | Team | Z | Body |
---|---|---|---|
1 | Ferencváros | 32 | 71 |
2 | Paks | 33 | 58 |
3 | Puskás Akadémia | 33 | 55 |
4 | Fehérvár FC | 33 | 54 |
5 | Debrecen | 33 | 48 |
tipico - Bundesliga - Nadstavba o titul
# | Team | Z | Body |
---|---|---|---|
1 | Sturm Graz | 31 | 41 |
2 | Red Bull Salzburg | 31 | 39 |
3 | LASK Linz | 31 | 34 |
4 | Rapid Wien | 31 | 28 |
5 | TSV Hartberg | 31 | 25 |
6 | Austria Klagenfurt | 31 | 22 |
tipico - Bundesliga - Nadstavba o zotrvanie sa
# | Team | Z | Body |
---|---|---|---|
1 | Wolfsberger AC | 32 | 31 |
2 | Austria Wien | 32 | 29 |
3 | FC Blau-Weiß Linz | 32 | 22 |
4 | Rheindorf Altach | 32 | 21 |
5 | WSG Tirol | 32 | 19 |
6 | Austria Lustenau | 32 | 16 |
Vyhladávanie
Rýchle vyhladávanie
Premier League |
Kalendár zápasov Tottenham Hotspur |
Kolo | Dátum | Čas | Domáci tím | Vonkajší tím | Výsledok | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | 19.08.2023 | 18:30 h | Tottenham Hotspur | - | Manchester United | 2 - 0 | |||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||
3 | 26.08.2023 | 13:30 h | AFC Bournemouth | - | Tottenham Hotspur | 0 - 2 | |||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||
4 | 02.09.2023 | 16:00 h | Burnley FC | - | Tottenham Hotspur | 2 - 5 | |||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||
5 | 16.09.2023 | 16:00 h | Tottenham Hotspur | - | Sheffield United | 2 - 1 | |||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||
7 | 30.09.2023 | 18:30 h | Tottenham Hotspur | - | Liverpool FC | 2 - 1 | |||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||
8 | 07.10.2023 | 13:30 h | Luton Town FC | - | Tottenham Hotspur | 0 - 1 | |||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||
9 | 23.10.2023 | 21:00 h | Tottenham Hotspur | - | Fulham FC | 2 - 0 | |||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||
10 | 27.10.2023 | 21:00 h | Crystal Palace | - | Tottenham Hotspur | 1 - 2 | |||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||
16 | 10.12.2023 | 17:30 h | Tottenham Hotspur | - | Newcastle United | 4 - 1 | |||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||
17 | 15.12.2023 | 21:00 h | Nottingham Forest | - | Tottenham Hotspur | 0 - 2 | |||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||
18 | 23.12.2023 | 16:00 h | Tottenham Hotspur | - | Everton FC | 2 - 1 | |||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||
20 | 31.12.2023 | 15:00 h | Tottenham Hotspur | - | AFC Bournemouth | 3 - 1 | |||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||
22 | 31.01.2024 | 20:30 h | Tottenham Hotspur | - | Brentford FC | 3 - 2 | |||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||
24 | 10.02.2024 | 16:00 h | Tottenham Hotspur | - | Brighton & HA | 2 - 1 | |||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||
27 | 02.03.2024 | 16:00 h | Tottenham Hotspur | - | Crystal Palace | 3 - 1 | |||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||
28 | 10.03.2024 | 14:00 h | Aston Villa | - | Tottenham Hotspur | 0 - 4 | |||||||||||||||||
30 | 30.03.2024 | 16:00 h | Tottenham Hotspur | - | Luton Town FC | 2 - 1 | |||||||||||||||||
32 | 07.04.2024 | 19:00 h | Tottenham Hotspur | - | Nottingham Forest | 3 - 1 | |||||||||||||||||
37 | 11.05.2024 | 16:00 h | Tottenham Hotspur | - | Burnley FC | 2 - 1 |
Dnešní oslávenci
Štefan Zaťko |
62 rokov, 21.05.1962 |
Símun Eiler Samuelsen |
39 rokov, 21.05.1985 |
Thomas Phibel |
38 rokov, 21.05.1986 |
Mario Mandžukić |
38 rokov, 21.05.1986 |
Masato Morishige |
37 rokov, 21.05.1987 |
Jonathan Howson |
36 rokov, 21.05.1988 |
Hal Robson-Kanu |
35 rokov, 21.05.1989 |
Ivan Santini |
35 rokov, 21.05.1989 |
Fedor Černych |
33 rokov, 21.05.1991 |
Guilherme Costa |
33 rokov, 21.05.1991 |
Norbert Csiki |
33 rokov, 21.05.1991 |
Luke Garbutt |
31 rokov, 21.05.1993 |
Matías Kranevitter |
31 rokov, 21.05.1993 |
Premier League
# | Team | Z | Body |
---|---|---|---|
1 | Manchester City | 37 | 88 |
2 | Arsenal London | 37 | 86 |
3 | Liverpool FC | 37 | 79 |
1. Bundesliga
# | Team | Z | Body |
---|---|---|---|
1 | Bayer Leverkusen | 34 | 90 |
2 | VfB Stuttgart | 34 | 73 |
3 | Bayern München | 34 | 72 |
Ligue 1
# | Team | Z | Body |
---|---|---|---|
1 | Paris Saint-Germain | 38 | 85 |
2 | RC Lens | 38 | 84 |
3 | Olympique Marseille | 38 | 73 |
Championship
# | Team | Z | Body |
---|---|---|---|
1 | Leicester City | 46 | 97 |
2 | Ipswich Town | 46 | 96 |
3 | Leeds United | 46 | 90 |
2. Bundesliga
# | Team | Z | Body |
---|---|---|---|
1 | FC St. Pauli | 33 | 66 |
2 | Holstein Kiel | 33 | 65 |
3 | Fortuna Düsseldorf | 33 | 60 |