Hertha Berlin
v v p r r
0 : 0
Konečný výsledok
Schalke 04
r v v v p
Štatistiky zápasu
Hertha Berlin
Schalke 04
Mimo brány 5
Na bránu 6
Na bránu 0
Mimo brány 6
61 Držanie lopty 39
11 Strely celkom 6
6 Strely na bránku 0
1 Brvno/Tyč 0
6 Rohové kopy 3
5 Ofsajdy 0
10 Fauly 13
4 Žlté karty 2
Tabuľka2. Bundesliga 2025/2026 · Po 18. kole
#
Klub
Z
V
R
P
SG
IG
+/-
B
1
Schalke 04
v v v p v
34
21
7
6
50
31
19
70
2
SV Elversberg
v r v p v
34
18
8
8
64
39
25
62
3
SC Paderborn
r p p r v
34
18
8
8
59
45
14
62
···
5
Darmstadt 98
p r p r p
34
13
13
8
57
45
12
52
6
34
16
4
14
52
47
5
52
7
Hertha Berlin
r p p v p
34
14
9
11
47
44
3
51
8
34
12
10
12
47
45
2
46
9
VfL Bochum
p v r r v
34
11
11
12
49
47
2
44
···
- postup do 1. Bundesligy 2026/27 - Schalke 04, SV Elversberg, SC Paderborn - play-off o postup do 1. Bundesligy 2026/27 - SC Paderborn - play-off o 2. Bundesligu 2026/27 - Greuther Fürth - zostup do 3. Bundesligy 2026/27 - Fortuna Düsseldorf, SC Preußen MünsterZostupujúci z 1. Bundesligy 2024/25 - Holstein Kiel, VfL BochumNováčik z 3. Bundesligy 2024/25 - Arminia Bielefeld, Dynamo Dresden
Vzájomné zápasy3 vzájomné zápasy
Vzájomné zápasy - 3
Hertha Berlin výhra 0 Remíza 1 Schalke 04 výhra 2
Góly - 4 (1,33 na zápas) Góly - 6 (2,00 na zápas)
100% 3 z 3 zápasov Viac ako 1,5 gólu
100% 3 z 3 zápasov Viac ako 2,5 gólu
33% 1 z 3 zápasov Viac ako 3,5 gólu
100% 3 z 3 zápasov Oba tímy skórovali
0% 0 z 3 zápasov Hertha Berlin Čisté konto
0% 0 z 3 zápasov Schalke 04 Čisté konto
Vzájomné zápasy
01 aug 2025 Schalke 04 2-1 Hertha Berlin
08 mar 2025 Hertha Berlin 1-2 Schalke 04
05 okt 2024 Schalke 04 2-2 Hertha Berlin
Všetky súťaže · odohrané zápasy pred týmto výkopom