Slovan Bratislava

Tímové info

Slovan Bratislava

Bratislava, Slovensko
Krajina
Slovensko
Založené
3. mája 1919
Webová stránka
www.skslovan.com
Prezývka
Belasí
Posledná výhra
31. októbra 2026 6 dňou od poslednej
Posledná prehra
5. septembra 2026 62 dňou od poslednej
Posledných 10 zápasov
v p p r v r v r v v Výhra: 5; Remíza: 3; Prehra: 2
Sociálna sieť
Rozpis zápasov
07/11/2026
- 15:30
Slovan Bratislava
- -
AS Trenčín
21/11/2026
- 15:30
MFK Ružomberok
- -
Slovan Bratislava
28/11/2026
- 15:30
Slovan Bratislava
- -
FC Košice
Sezónne štatistiky
61,5% Výhra %
13 Odohrané zápasy
Celkovo
8 3 2
Doma
2 2 1
Vonku
6 1 1
30 2,31 / na zápas Strelené
13 1,00 / na zápas Inkasované
+17 +1,31 / na zápas Gólový rozdiel
5 38% zo zápasov Čisté konto
Súpiska
No roster for the selected season.
Top hráči
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Štatistika hráčov
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Umiestnenie
Všetky
Doma
Vonku
#
Klub
Z
V
R
P
SG
IG
+/-
B
1
13
11
2
0
39
7
32
35
2
13
8
3
2
30
13
17
27
3 ▲
v r p r v
>
13
7
4
2
33
25
8
25
4 ▼
r v p r p
>
13
6
4
3
26
17
9
22
5 ▲
r r r p v
>
13
4
6
3
30
23
7
18
6 ▼
13
5
2
6
19
23
-4
17
7
13
4
2
7
12
23
-11
14
8
13
4
2
7
13
25
-12
14
9 ▲
p r v p v
>
13
3
3
7
12
25
-13
12
10 ▲
p r p r v
>
13
1
7
5
11
17
-6
10
11 ▼
p r p r p
>
13
2
4
7
13
24
-11
10
12 ▼
p v r p p
>
13
2
3
8
12
28
-16
9
- skupina o titul - skupina o udržanieMajster 2025/2026 - Slovan BratislavaNováčik 2026/2027 - Dukla Banská Bystrica
Umiestnenie tímu v rebríčkoch ligy
1. liga - Niké liga 2026/2027 Vypočítané na základe aktuálnej tabuľky
12 mužstiev
Útok
SG 30 3. miesto / 12
G/Z 2,31 3. miesto / 12
Obrana
IG 13 2. miesto / 12
IG/Z 1,00 2. miesto / 12
Celkovo
Bd 27 2. miesto / 12
Bd/Z 2,08 2. miesto / 12
V 8 2. miesto / 12
GD +17 2. miesto / 12
P 2 2. miesto / 12
SG Strelené G/Z Góly/Zápasy IG Inkasované IG/Z Inkasovaný gól/Zápas Bd Body Bd/Z Body/Zápasy V Výhra GD Gólový rozdiel P Prehra
Štatistiky sezóny
Doma Vonku Všetky
Odohrané 5 8 13
Výhra 2 6 8
Remíza 2 1 3
Prehra 1 1 2
Doma Vonku Všetky
Na zápas Celkom Na zápas Celkom Na zápas Celkom
Góly 2.8 14 2 16 2.3 30
Inksované góly 1.4 7 0.8 6 1 13
xG - Očakávané góly 2.1 10.57 1.6 12.95 1.8 23.52
Žlté karty 1.6 8 1.3 10 1.4 18
Čisté konto 0.4 2 0.4 3 0.4 5
Rohové kopy 7 35 4.9 39 5.7 74
Fauly 10.6 53 10.3 82 10.4 135
Ofsajdy 1.2 6 2.1 17 1.8 23
Strely celkom 23 115 14.9 119 18 234
Strely na bránu 7.4 37 5 40 5.9 77
Brvno/Tyč 0.8 4 1 8 0.9 12
Neuznaný gól VAR 0.2 1 0.3 2 0.2 3
Nepremenená penalta 0 0.1 1 0.1 1
Rozbor zápasov a gólov
Góly — Doma vs. Vonku
Strelené 302,31 / na zápas
14 16
Doma 14 · 2,80/g Vonku 16 · 2,00/g
Inkasované 131,00 / na zápas
7 6
Doma 7 · 1,40/g Vonku 6 · 0,75/g
Góly na zápas — nad %
Riadok Celkovo Doma Vonku
Priemerný počet gólov na zápas 3,31 4,20 2,75
Nad 0.5 100% 13/13 100% 5/5 100% 8/8
Nad 1.5 100% 13/13 100% 5/5 100% 8/8
Nad 2.5 77% 10/13 100% 5/5 63% 5/8
Nad 3.5 31% 4/13 60% 3/5 13% 1/8
Nad 4.5 15% 2/13 40% 2/5 0% 0/8
Nad 5.5 8% 1/13 20% 1/5 0% 0/8
Výsledky zápasov
Gólove štatistiky
38% 5 Čisté konto
8% 1 Bez gólu
54% 7 Oba tímy skórovali
Rozdiely v skóre
23% 3 Výhra o 1 gól
8% 1 Výhra o 2 góly
31% 4 Výhra o 3 a viac gólov
Skóre a góly
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
2-13 (23%)
3-02 (15%)
4-01 (8%)
2-01 (8%)
5-01 (8%)
1-21 (8%)
Polčas
0-04 (31%)
1-03 (23%)
2-02 (15%)
0-12 (15%)
3-01 (8%)
1-11 (8%)
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
36 (46%)
23 (23%)
42 (15%)
51 (8%)
61 (8%)
Polčas
15 (38%)
04 (31%)
23 (23%)
31 (8%)
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase 6
Remíza v polčase 1 2 2
V polčase prehrávali 1 1
Góly podľa polčasov
1. polčas
11 Strelené 3 inkasované
2. polčas
19 Strelené 10 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
3-01 (20%)
5-01 (20%)
1-21 (20%)
3-31 (20%)
2-21 (20%)
Polčas
1-02 (40%)
1-11 (20%)
0-11 (20%)
0-01 (20%)
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
32 (40%)
51 (20%)
61 (20%)
41 (20%)
Polčas
13 (60%)
21 (20%)
01 (20%)
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase 2
Remíza v polčase 1 1
V polčase prehrávali 1
Góly podľa polčasov
1. polčas
3 Strelené 2 inkasované
2. polčas
11 Strelené 5 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
2-13 (38%)
4-01 (13%)
2-01 (13%)
0-21 (13%)
1-11 (13%)
3-01 (13%)
Polčas
0-03 (38%)
2-02 (25%)
3-01 (13%)
0-11 (13%)
1-01 (13%)
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
34 (50%)
23 (38%)
41 (13%)
Polčas
03 (38%)
22 (25%)
12 (25%)
31 (13%)
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase 4
Remíza v polčase 1 1 1
V polčase prehrávali 1
Góly podľa polčasov
1. polčas
8 Strelené 1 inkasované
2. polčas
8 Strelené 5 inkasované
61,5% Výhra %
13 Odohrané zápasy
Celkovo
8 3 2
Doma
2 2 1
Vonku
6 1 1
30 2,31 / na zápas Strelené
13 1,00 / na zápas Inkasované
+17 +1,31 / na zápas Gólový rozdiel
5 38% zo zápasov Čisté konto