Zemplín Michalovce
Tímové info
Zemplín Michalovce
Michalovce, Slovensko
Rozpis zápasov
Sezónne štatistiky
30,8%
Výhra %
13
Odohrané zápasy
12
0,92 / na zápas
Strelené
23
1,77 / na zápas
Inkasované
-11
-0,85 / na zápas
Gólový rozdiel
2
15% zo zápasov
Čisté konto
Top hráči
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Štatistika hráčov
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Umiestnenie
Všetky
Doma
Vonku
- skupina o titul - skupina o udržanieMajster 2025/2026 - Slovan BratislavaNováčik 2026/2027 - Dukla Banská Bystrica
Umiestnenie tímu v rebríčkoch ligy
1. liga - Niké liga 2026/2027
Vypočítané na základe aktuálnej tabuľky
12 mužstiev
Útok
SG
12
9. miesto / 12
G/Z
0,92
9. miesto / 12
Obrana
IG
23
5. miesto / 12
IG/Z
1,77
5. miesto / 12
Celkovo
Bd
14
7. miesto / 12
Bd/Z
1,08
7. miesto / 12
V
4
6. miesto / 12
GD
-11
8. miesto / 12
P
7
8. miesto / 12
SG Strelené
G/Z Góly/Zápasy
IG Inkasované
IG/Z Inkasovaný gól/Zápas
Bd Body
Bd/Z Body/Zápasy
V Výhra
GD Gólový rozdiel
P Prehra
Štatistiky sezóny
| Doma | Vonku | Všetky | ||||
| Odohrané | 8 | 5 | 13 | |||
| Výhra | 3 | 1 | 4 | |||
| Remíza | 2 | 0 | 2 | |||
| Prehra | 3 | 4 | 7 | |||
| Doma | Vonku | Všetky | ||||
| Na zápas | Celkom | Na zápas | Celkom | Na zápas | Celkom | |
| Góly | 1.1 | 9 | 0.6 | 3 | 0.9 | 12 |
| Inksované góly | 1.4 | 11 | 2.4 | 12 | 1.8 | 23 |
| xG - Očakávané góly | 1.2 | 9.5 | 0.5 | 2.68 | 0.9 | 12.18 |
| Žlté karty | 1.8 | 14 | 3.2 | 16 | 2.3 | 30 |
| Červené karty | 0.4 | 3 | 0.2 | 1 | 0.3 | 4 |
| Čisté konto | 0.3 | 2 | 0 | 0.2 | 2 | |
| Rohové kopy | 5 | 40 | 1.8 | 9 | 3.8 | 49 |
| Fauly | 11.1 | 89 | 13.6 | 68 | 12.1 | 157 |
| Ofsajdy | 1.4 | 11 | 1.4 | 7 | 1.4 | 18 |
| Strely celkom | 12 | 96 | 7.8 | 39 | 10.4 | 135 |
| Strely na bránu | 4.5 | 36 | 2.8 | 14 | 3.8 | 50 |
| Brvno/Tyč | 0 | 0.8 | 4 | 0.3 | 4 | |
| Neuznaný gól VAR | 0.1 | 1 | 0 | 0.1 | 1 | |
| Nepremenená penalta | 0.1 | 1 | 0 | 0.1 | 1 | |
Rozbor zápasov a gólov
Góly — Doma vs. Vonku
Strelené
120,92 / na zápas
Doma 9 · 1,13/g
Vonku 3 · 0,60/g
Inkasované
231,77 / na zápas
Doma 11 · 1,38/g
Vonku 12 · 2,40/g
Góly na zápas — nad %
| Riadok | Celkovo | Doma | Vonku |
|---|---|---|---|
| Priemerný počet gólov na zápas | 2,69 | 2,50 | 3,00 |
| Nad 0.5 | 100% 13/13 | 100% 8/8 | 100% 5/5 |
| Nad 1.5 | 85% 11/13 | 75% 6/8 | 100% 5/5 |
| Nad 2.5 | 46% 6/13 | 38% 3/8 | 60% 3/5 |
| Nad 3.5 | 23% 3/13 | 25% 2/8 | 20% 1/5 |
| Nad 4.5 | 15% 2/13 | 13% 1/8 | 20% 1/5 |
| Nad 5.5 | 0% 0/13 | 0% 0/8 | 0% 0/5 |
Výsledky zápasov
Gólove štatistiky
15%
2
Čisté konto
38%
5
Bez gólu
46%
6
Oba tímy skórovali
Rozdiely v skóre
15%
2
Výhra o 1 gól
15%
2
Výhra o 2 góly
0%
0
Výhra o 3 a viac gólov
Skóre a góly
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
0-2
1-1
0-3
1-4
0-1
2-0
Polčas
0-1
0-0
1-1
0-2
1-0
2-0
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
2
3
1
5
4
Polčas
1
2
0
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase
Remíza v polčase
V polčase prehrávali
Góly podľa polčasov
1. polčas
5 Strelené
9 inkasované
2. polčas
7 Strelené
14 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
1-1
0-1
2-0
3-1
1-0
0-3
Polčas
0-1
0-0
1-0
2-0
1-1
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
2
1
4
3
5
Polčas
1
0
2
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase
Remíza v polčase
V polčase prehrávali
Góly podľa polčasov
1. polčas
4 Strelené
4 inkasované
2. polčas
5 Strelené
7 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
0-2
2-1
0-3
1-4
Polčas
0-1
0-2
0-0
1-1
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
2
3
5
Polčas
2
1
0
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase
Remíza v polčase
V polčase prehrávali
Góly podľa polčasov
1. polčas
1 Strelené
5 inkasované
2. polčas
2 Strelené
7 inkasované
30,8%
Výhra %
13
Odohrané zápasy
12
0,92 / na zápas
Strelené
23
1,77 / na zápas
Inkasované
-11
-0,85 / na zápas
Gólový rozdiel
2
15% zo zápasov
Čisté konto