Coventry City

Tímové info

Coventry City

Coventry, Anglicko
Krajina
Anglicko
Založené
13.08.1883
Webová stránka
www.ccfc.co.uk
Prezývka
The Sky Blues
Posledná výhra
31. októbra 2026 4 dní od poslednej
Posledná prehra
24. októbra 2026 11 dňou od poslednej
Posledných 10 zápasov
v p p p p v v p p v Výhra: 4; Remíza: 0; Prehra: 6
Sociálna sieť
Rozpis zápasov
07/11/2026
- 16:00
Everton FC
- -
Coventry City
21/11/2026
- 16:00
Coventry City
- -
Crystal Palace
28/11/2026
- 16:00
Leeds United
- -
Coventry City
Sezónne štatistiky
33,3% Výhra %
9 Odohrané zápasy
Celkovo
3 6
Doma
2 3
Vonku
1 3
9 1,00 / na zápas Strelené
16 1,78 / na zápas Inkasované
-7 -0,78 / na zápas Gólový rozdiel
1 11% zo zápasov Čisté konto
Súpiska
Brankáry3
Ben Wilson 13
Ben Wilson
brankár 34rokov 186cm
Carl Rushworth 19
Carl Rushworth
brankár 25rokov 191cm
Daniel Bentley 25
Daniel Bentley
brankár 33rokov 193cm
Obrancovia10
Ethan Pinnock 2
Ethan Pinnock
obranca 33rokov 194cm
Jay Dasilva 3
Jay Dasilva
obranca 28rokov 170cm
Bobby Thomas 4
Bobby Thomas
obranca 25rokov 186cm
Liam Kitching 15
Liam Kitching
obranca 27rokov 186cm
Kaine Kesler-Hayden 20
Kaine Kesler-Hayden
obranca 23rokov 175cm
Joel Latibeaudiere 22
Joel Latibeaudiere
obranca 26rokov 180cm
Aurèle Amenda 24
Aurèle Amenda
obranca 23rokov 194cm
Luke Woolfenden 26
Luke Woolfenden
obranca 28rokov 193cm
Milan van Ewijk 27
Milan van Ewijk
obranca 26rokov 175cm
Stephen Mfuni 91
Stephen Mfuni
obranca 18rokov 180cm
stredopoliari9
Jack Rudoni 5
Jack Rudoni
stredopoliar 26rokov 185cm
Matt Grimes 6
Matt Grimes
stredopoliar 31rokov 178cm
Tatsuhiro Sakamoto 7
Tatsuhiro Sakamoto
stredopoliar 30rokov 170cm
Caleb Yirenkyi 8
Caleb Yirenkyi
stredopoliar 20rokov 182cm
Ephron Mason-Clark 10
Ephron Mason-Clark
stredopoliar 27rokov 178cm
Frank Onyeka 16
Frank Onyeka
stredopoliar 28rokov 183cm
Josh Eccles 28
Josh Eccles
stredopoliar 26rokov 181cm
Victor Torp 29
Victor Torp
stredopoliar 27rokov 178cm
Gustavo Hamer 38
Gustavo Hamer
stredopoliar 29rokov 169cm
Útočníci6
Ellis Simms 9
Ellis Simms
útočník 25rokov 190cm
Haji Wright 11
Haji Wright
útočník 28rokov 193cm
Taiwo Awoniyi 14
Taiwo Awoniyi
útočník 29rokov 183cm
Loum Tchaouna 18
Loum Tchaouna
útočník 23rokov 180cm
Brandon Thomas-Asante 23
Brandon Thomas-Asante
útočník 27rokov 182cm
Sidiki Chérif 49
Sidiki Chérif
útočník 19rokov 188cm
Štatistika hráčov
Brankáry
Umiestnenie
Všetky
Doma
Vonku
#
Klub
Z
V
R
P
SG
IG
+/-
B
1 ▲
Arsenal London
p v v v v
>
9
8
0
1
14
5
9
24
2 ▼
Manchester City
v v v p p
>
9
7
0
2
20
10
10
21
3
9
6
1
2
24
7
17
19
4 ▲
Chelsea London
p v v p v
>
9
5
1
3
19
15
4
16
5 ▼
Liverpool FC
v p v v p
>
9
4
3
2
11
9
2
15
6
Brentford FC
v r p r v
>
9
3
5
1
16
9
7
14
7 ▲
Everton FC
v r p p v
>
9
3
4
2
9
9
0
13
8 ▲
AFC Bournemouth
p p v v v
>
9
3
3
3
14
13
1
12
9 ▲
9
3
3
3
10
10
0
12
10 ▼
Aston Villa
v r v v r
>
9
3
3
3
10
13
-3
12
11 ▼
Hull City
p r p r r
>
9
2
5
2
11
10
1
11
12 ▼
Leeds United
r p r r p
>
9
2
5
2
9
8
1
11
13 ▼
Newcastle United
v p p v p
>
9
3
2
4
12
15
-3
11
14 ▼
Ipswich Town
p v p r r
>
9
3
2
4
14
18
-4
11
15
Fulham FC
r p v v r
>
9
2
3
4
9
11
-2
9
16 ▲
Coventry City
v v p p v
>
9
3
0
6
9
16
-7
9
17 ▼
9
1
4
4
10
15
-5
7
18 ▼
Crystal Palace
r v p p p
>
9
2
1
6
9
21
-12
7
19 ▼
9
1
3
5
6
12
-6
6
20
Sunderland AFC
p p p r p
>
9
1
2
6
7
17
-10
5
- Majster 2026/27 - Liga Majstrov 2027/28 - Liga Majstrov 2027/28 - Európska Liga 2027/28 - Konferenčná Liga 2027/28 - Zostup do Championship 2027/28Majster 2025/2026 - Arsenal LondonNováčik 2026/27 - Coventry City, Ipswich Town, Hull City
Umiestnenie tímu v rebríčkoch ligy
Premier League 2026/2027 Vypočítané na základe aktuálnej tabuľky
20 mužstiev
Útok
SG 9 14. miesto / 20
G/Z 1,00 14. miesto / 20
Obrana
IG 16 17. miesto / 20
IG/Z 1,78 17. miesto / 20
Celkovo
Bd 9 15. miesto / 20
Bd/Z 1,00 15. miesto / 20
V 3 6. miesto / 20
GD -7 18. miesto / 20
P 6 18. miesto / 20
SG Strelené G/Z Góly/Zápasy IG Inkasované IG/Z Inkasovaný gól/Zápas Bd Body Bd/Z Body/Zápasy V Výhra GD Gólový rozdiel P Prehra
Štatistiky sezóny
Doma Vonku Všetky
Odohrané 5 4 9
Výhra 2 1 3
Remíza 0 0 0
Prehra 3 3 6
Doma Vonku Všetky
Na zápas Celkom Na zápas Celkom Na zápas Celkom
Góly 1.4 7 0.5 2 1 9
Inksované góly 1.8 9 1.8 7 1.8 16
xG - Očakávané góly 1.1 5.35 0.8 3.02 0.9 8.37
Žlté karty 0.8 4 1.5 6 1.1 10
Červené karty 0.2 1 0 0.1 1
Čisté konto 0 0.3 1 0.1 1
Rohové kopy 4.2 21 3.3 13 3.8 34
Fauly 9.6 48 13.5 54 11.3 102
Ofsajdy 2 10 1.3 5 1.7 15
Strely celkom 11.8 59 9.5 38 10.8 97
Strely na bránu 4.2 21 2 8 3.2 29
Brvno/Tyč 0.2 1 0 0.1 1
Rozbor zápasov a gólov
Góly — Doma vs. Vonku
Strelené 91,00 / na zápas
7 2
Doma 7 · 1,40/g Vonku 2 · 0,50/g
Inkasované 161,78 / na zápas
9 7
Doma 9 · 1,80/g Vonku 7 · 1,75/g
Góly na zápas — nad %
Riadok Celkovo Doma Vonku
Priemerný počet gólov na zápas 2,78 3,20 2,25
Nad 0.5 100% 9/9 100% 5/5 100% 4/4
Nad 1.5 56% 5/9 60% 3/5 50% 2/4
Nad 2.5 56% 5/9 60% 3/5 50% 2/4
Nad 3.5 44% 4/9 60% 3/5 25% 1/4
Nad 4.5 22% 2/9 40% 2/5 0% 0/4
Nad 5.5 0% 0/9 0% 0/5 0% 0/4
Výsledky zápasov
Gólove štatistiky
11% 1 Čisté konto
56% 5 Bez gólu
33% 3 Oba tímy skórovali
Rozdiely v skóre
11% 1 Výhra o 1 gól
11% 1 Výhra o 2 góly
11% 1 Výhra o 3 a viac gólov
Skóre a góly
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
0-13 (33%)
0-31 (11%)
0-51 (11%)
1-01 (11%)
4-11 (11%)
1-31 (11%)
Polčas
0-03 (33%)
0-13 (33%)
0-21 (11%)
1-01 (11%)
2-01 (11%)
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
14 (44%)
52 (22%)
42 (22%)
31 (11%)
Polčas
14 (44%)
03 (33%)
22 (22%)
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase 2
Remíza v polčase 1 2
V polčase prehrávali 4
Góly podľa polčasov
1. polčas
3 Strelené 5 inkasované
2. polčas
6 Strelené 11 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
0-12 (40%)
0-51 (20%)
4-11 (20%)
3-11 (20%)
Polčas
0-02 (40%)
0-11 (20%)
1-01 (20%)
2-01 (20%)
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
12 (40%)
52 (40%)
41 (20%)
Polčas
02 (40%)
12 (40%)
21 (20%)
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase 2
Remíza v polčase 2
V polčase prehrávali 1
Góly podľa polčasov
1. polčas
3 Strelené 1 inkasované
2. polčas
4 Strelené 8 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
0-31 (25%)
0-11 (25%)
1-01 (25%)
1-31 (25%)
Polčas
0-12 (50%)
0-21 (25%)
0-01 (25%)
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
12 (50%)
31 (25%)
41 (25%)
Polčas
12 (50%)
21 (25%)
01 (25%)
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase
Remíza v polčase 1
V polčase prehrávali 3
Góly podľa polčasov
1. polčas
0 Strelené 4 inkasované
2. polčas
2 Strelené 3 inkasované
33,3% Výhra %
9 Odohrané zápasy
Celkovo
3 6
Doma
2 3
Vonku
1 3
9 1,00 / na zápas Strelené
16 1,78 / na zápas Inkasované
-7 -0,78 / na zápas Gólový rozdiel
1 11% zo zápasov Čisté konto