Arminia Bielefeld

Tímové info

Arminia Bielefeld

Bielefeld, Nemecko
Krajina
Nemecko
Založené
3. mája 1905
Webová stránka
www.arminia-bielefeld.de
Prezývka
Die Arminen
Posledná výhra
30. októbra 2026 8 dňou od poslednej
Posledná prehra
24. októbra 2026 14 dňou od poslednej
Posledných 10 zápasov
p v p r p r v v p v Výhra: 4; Remíza: 2; Prehra: 4
Sociálna sieť
Rozpis zápasov
07/11/2026
- 13:00
Holstein Kiel
- -
Arminia Bielefeld
21/11/2026
- 13:30
Arminia Bielefeld
- -
1. FC Magdeburg
28/11/2026
- 13:30
Greuther Fürth
- -
Arminia Bielefeld
Sezónne štatistiky
40,0% Výhra %
10 Odohrané zápasy
Celkovo
4 2 4
Doma
3 2
Vonku
1 4
16 1,60 / na zápas Strelené
15 1,50 / na zápas Inkasované
+1 +0,10 / na zápas Gólový rozdiel
2 20% zo zápasov Čisté konto
Súpiska
No roster for the selected season.
Top hráči
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Štatistika hráčov
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Umiestnenie
Všetky
Doma
Vonku
#
Klub
Z
V
R
P
SG
IG
+/-
B
1
v v r v v
>
10
9
1
0
23
8
15
28
2
v r r p v
>
10
6
3
1
24
13
11
21
3
v r v r v
>
10
5
4
1
25
14
11
19
4
10
5
3
2
9
7
2
18
5
r v p v r
>
10
5
2
3
21
13
8
17
6
r r p r p
>
10
4
3
3
17
18
-1
15
7
10
4
2
4
16
15
1
14
8
r v r r p
>
10
2
6
2
12
12
0
12
9
p v p v p
>
11
3
3
5
13
19
-6
12
10 ▲
11
3
2
6
16
18
-2
11
11 ▲
11
2
5
4
18
20
-2
11
12 ▼
p p p r v
>
10
3
2
5
8
11
-3
11
13 ▼
r r p v p
>
10
3
2
5
14
17
-3
11
14 ▲
r v p p v
>
11
3
2
6
15
20
-5
11
15 ▼
v p r p v
>
10
3
2
5
10
16
-6
11
16 ▼
p p v p v
>
10
3
2
5
13
21
-8
11
17 ▼
p v p r r
>
10
2
3
5
9
19
-10
9
18 ▼
r p r v p
>
10
1
5
4
10
12
-2
8
- postup do 1. Bundesligy 2027/28 - play-off o postup do 1. Bundesligy 2027/28 - play-off o 2. Bundesligu 2027/28 - zostup do 3. Bundesligy 2027/28Zostupujúci z 1. Bundesligy 2025/26 - FC St. Pauli, 1. FC Heidenheim, VfL WolfsburgNováčik z 3. Bundesligy 2025/26 - VfL Osnabrück, FC Energie Cottbus
Umiestnenie tímu v rebríčkoch ligy
2. Bundesliga 2026/2027 Vypočítané na základe aktuálnej tabuľky
18 mužstiev
Útok
SG 16 7. miesto / 18
G/Z 1,60 7. miesto / 18
Obrana
IG 15 9. miesto / 18
IG/Z 1,50 9. miesto / 18
Celkovo
Bd 14 7. miesto / 18
Bd/Z 1,40 7. miesto / 18
V 4 6. miesto / 18
GD +1 6. miesto / 18
P 4 8. miesto / 18
SG Strelené G/Z Góly/Zápasy IG Inkasované IG/Z Inkasovaný gól/Zápas Bd Body Bd/Z Body/Zápasy V Výhra GD Gólový rozdiel P Prehra
Štatistiky sezóny
Doma Vonku Všetky
Odohrané 5 5 10
Výhra 3 1 4
Remíza 2 0 2
Prehra 0 4 4
Doma Vonku Všetky
Na zápas Celkom Na zápas Celkom Na zápas Celkom
Góly 2.4 12 0.8 4 1.6 16
Inksované góly 1.2 6 1.8 9 1.5 15
xG - Očakávané góly 1.5 7.26 1.1 5.6 1.3 12.86
Žlté karty 2.4 12 1.6 8 2 20
Čisté konto 0.2 1 0.2 1 0.2 2
Rohové kopy 4.8 24 5.6 28 5.2 52
Fauly 13.4 67 12 60 12.7 127
Ofsajdy 1.2 6 1.8 9 1.5 15
Strely celkom 12.4 62 13.2 66 12.8 128
Strely na bránu 3.6 18 3.4 17 3.5 35
Brvno/Tyč 0.2 1 0.4 2 0.3 3
Rozbor zápasov a gólov
Góly — Doma vs. Vonku
Strelené 161,60 / na zápas
12 4
Doma 12 · 2,40/g Vonku 4 · 0,80/g
Inkasované 151,50 / na zápas
6 9
Doma 6 · 1,20/g Vonku 9 · 1,80/g
Góly na zápas — nad %
Riadok Celkovo Doma Vonku
Priemerný počet gólov na zápas 3,10 3,60 2,60
Nad 0.5 100% 10/10 100% 5/5 100% 5/5
Nad 1.5 80% 8/10 100% 5/5 60% 3/5
Nad 2.5 80% 8/10 100% 5/5 60% 3/5
Nad 3.5 40% 4/10 60% 3/5 20% 1/5
Nad 4.5 10% 1/10 0% 0/5 20% 1/5
Nad 5.5 0% 0/10 0% 0/5 0% 0/5
Výsledky zápasov
Gólove štatistiky
20% 2 Čisté konto
10% 1 Bez gólu
70% 7 Oba tímy skórovali
Rozdiely v skóre
20% 2 Výhra o 1 gól
10% 1 Výhra o 2 góly
10% 1 Výhra o 3 a viac gólov
Skóre a góly
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
1-22 (20%)
2-22 (20%)
3-01 (10%)
1-41 (10%)
1-01 (10%)
2-11 (10%)
Polčas
0-12 (20%)
2-02 (20%)
1-12 (20%)
0-02 (20%)
0-31 (10%)
1-21 (10%)
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
34 (40%)
43 (30%)
12 (20%)
51 (10%)
Polčas
24 (40%)
12 (20%)
32 (20%)
02 (20%)
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase 2
Remíza v polčase 2 1 1
V polčase prehrávali 1 3
Góly podľa polčasov
1. polčas
7 Strelené 9 inkasované
2. polčas
9 Strelené 6 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
2-22 (40%)
3-01 (20%)
2-11 (20%)
3-11 (20%)
Polčas
2-02 (40%)
1-12 (40%)
1-21 (20%)
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
43 (60%)
32 (40%)
Polčas
24 (80%)
31 (20%)
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase 2
Remíza v polčase 1 1
V polčase prehrávali 1
Góly podľa polčasov
1. polčas
7 Strelené 4 inkasované
2. polčas
5 Strelené 2 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
1-22 (40%)
1-41 (20%)
1-01 (20%)
0-11 (20%)
Polčas
0-12 (40%)
0-02 (40%)
0-31 (20%)
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
32 (40%)
12 (40%)
51 (20%)
Polčas
12 (40%)
02 (40%)
31 (20%)
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase
Remíza v polčase 1 1
V polčase prehrávali 3
Góly podľa polčasov
1. polčas
0 Strelené 5 inkasované
2. polčas
4 Strelené 4 inkasované
40,0% Výhra %
10 Odohrané zápasy
Celkovo
4 2 4
Doma
3 2
Vonku
1 4
16 1,60 / na zápas Strelené
15 1,50 / na zápas Inkasované
+1 +0,10 / na zápas Gólový rozdiel
2 20% zo zápasov Čisté konto