| 27/09/2026-10:30
Dynamo Malženice
p v p p v
1 : 2
Konečný výsledok
Tatran Liptovský Mikuláš
p p r p r
Štatistiky zápasu
Dynamo Malženice
Tatran Liptovský Mikuláš
Mimo brány 0
Na bránu 7
Na bránu 6
Mimo brány 4
1 Góly 2
56 Držanie lopty 44
7 Strely celkom 10
7 Strely na bránku 6
4 Rohové kopy 3
0 Ofsajdy 2
13 Fauly 15
1 Žlté karty 2
Tabuľka2. liga - MONACObet liga 2026/2027 · Po 10. kole
#
Klub
Z
V
R
P
SG
IG
+/-
B
···
6
MŠK Žilina B
v r v p r
>
13
6
3
4
17
14
3
21
7
Inter Bratislava
r v r v r
>
13
5
5
3
29
17
12
20
8
13
5
4
4
18
14
4
19
9
13
5
4
4
18
19
-1
19
10
13
4
4
5
19
17
2
16
11
13
4
4
5
18
20
-2
16
12
13
3
4
6
14
16
-2
13
13
13
3
3
7
16
21
-5
12
14
FK Humenné
r r p p v
>
13
3
2
8
9
20
-11
11
15
MFK Bytča
v p p v p
>
13
3
0
10
14
33
-19
9
···
- Postup do Niké ligy 2027/28 - Baráž o Niké ligu 2027/28 - Zostup do 3. ligy 2027/28Zostupujúci z Niké ligy 2025/26 - 1. FC Tatran PrešovNováčik z 3. ligy 2025/26 - FC Slovan Galanta, MFK Bytča, FK Humenné
Vzájomné zápasy4 vzájomné zápasy
Vzájomné zápasy - 4
Dynamo Malženice výhra 0 Remíza 1 Tatran Liptovský Mikuláš výhra 3
Góly - 3 (0,75 na zápas) Góly - 10 (2,50 na zápas)
75% 3 z 4 zápasov Viac ako 1,5 gólu
75% 3 z 4 zápasov Viac ako 2,5 gólu
50% 2 z 4 zápasov Viac ako 3,5 gólu
75% 3 z 4 zápasov Oba tímy skórovali
25% 1 z 4 zápasov Dynamo Malženice Čisté konto
25% 1 z 4 zápasov Tatran Liptovský Mikuláš Čisté konto
Vzájomné zápasy
04 apr 2026 Tatran Liptovský Mikuláš 0-0 Dynamo Malženice
14 sep 2025 Dynamo Malženice 1-2 Tatran Liptovský Mikuláš
08 mar 2025 Tatran Liptovský Mikuláš 4-1 Dynamo Malženice
10 aug 2024 Dynamo Malženice 1-4 Tatran Liptovský Mikuláš
Všetky súťaže · odohrané zápasy pred týmto výkopom