| MOL Arena | 10/10/2026-18:00
Zemplín Michalovce
v v v p v
0 : 3
Konečný výsledok
DAC 1904 Dunajská Streda
v v v v r
Štatistiky zápasu
Zemplín Michalovce
DAC 1904 Dunajská Streda
Mimo brány 2
Na bránu 3
Na bránu 12
Mimo brány 12
0 Góly 3
34 Držanie lopty 66
5 Strely celkom 24
3 Strely na bránku 12
2 Rohové kopy 10
0 Ofsajdy 2
8 Fauly 11
2 Žlté karty 2
1 Nepremenená penalta 0
1.06 xG - Očakávané góly 2.51
Tabuľka1. liga - Niké liga 2026/2027 · Po 10. kole
#
Klub
Z
V
R
P
SG
IG
+/-
B
1
11
9
2
0
36
7
29
29
2
Spartak Trnava
v r v p r
>
12
6
4
2
25
15
10
22
3
11
6
3
2
26
12
14
21
···
5
12
5
2
5
18
21
-3
17
6
FC Košice
v p v r r
>
10
3
5
2
23
20
3
14
7
12
4
2
6
11
19
-8
14
8
12
4
2
6
13
23
-10
14
9
MFK Skalica
p p r p r
>
12
2
4
6
13
23
-10
10
···
- skupina o titul - skupina o udržanieMajster 2025/2026 - Slovan BratislavaNováčik 2026/2027 - Dukla Banská Bystrica
Vzájomné zápasy7 vzájomných zápasov
Vzájomné zápasy - 7
Zemplín Michalovce výhra 2 Remíza 1 DAC 1904 Dunajská Streda výhra 4
Góly - 7 (1,00 na zápas) Góly - 14 (2,00 na zápas)
86% 6 z 7 zápasov Viac ako 1,5 gólu
71% 5 z 7 zápasov Viac ako 2,5 gólu
14% 1 z 7 zápasov Viac ako 3,5 gólu
57% 4 z 7 zápasov Oba tímy skórovali
14% 1 z 7 zápasov Zemplín Michalovce Čisté konto
29% 2 z 7 zápasov DAC 1904 Dunajská Streda Čisté konto
Vzájomné zápasy
09 máj 2026 Zemplín Michalovce 2-1 DAC 1904 Dunajská Streda
12 apr 2026 DAC 1904 Dunajská Streda 3-0 Zemplín Michalovce
25 okt 2025 Zemplín Michalovce 2-4 DAC 1904 Dunajská Streda
26 júl 2025 DAC 1904 Dunajská Streda 1-1 Zemplín Michalovce
20 máj 2025 DAC 1904 Dunajská Streda 2-1 Zemplín Michalovce
23 nov 2024 DAC 1904 Dunajská Streda 0-1 Zemplín Michalovce
Všetky súťaže · odohrané zápasy pred týmto výkopom