Ian Maatsen

Ian Maatsen

Ian Maatsen

obranca #22 Aston Villa
Celé meno Ian Maatsen
Miesto narodenia Vlaardingen
Vek 24 · 10. marca 2002
Výška/Váha 178 cm · 0 kg
Lepšia noha ľavá
Posledných 5 zápasov v v p p r Výhra: 2; Remíza: 1; Prehra: 2
Posledná výhra 24. mája 2026 162dňou od poslednej
Posledná prehra 31. augusta 2026 62dňou od poslednej
Kariéra
Klub/Sezóna
Aston Villa 3 sezóny · 2024–2027
62
30
2 973
1
3
5Y
6,49
2026/2027 Premier League
3
3
247
0
0
1Y
5,97
2025/2026 Premier League
30
17
1 598
0
1
2Y
6,65
2024/2025 Premier League
29
10
1 128
1
2
2Y
6,39
Podľa sezón 3 sezóny
Celková kariéra · 3 sezóny
62
30
2 973
1
3
5Y
6,49
Štatistika sezóny
Premier League 2024/2025
Aston Villa
29
10
19
1128′
2
1 (0)
2
6.4
Bilancia sezóny
Priemerné hodnotenie 6,39 29 Zápasy · 76% zo zápasov 14 V 9 D 6 L
Základná zospava 10 Striedaný 19 2
1 0,08 / 90 min Góly
2 0,16 / 90 min Asistencie
0% 0 z 1 gólov Penalty
1 128 39 / na zápas Minúty
38,9 1 128 celkovo Minúty / zápas
0 0,00 / 90 min Hráč zápasu
Góly 1 0,08 / 90 · 0,03 / zápas Líder súťaže Mohamed Salah 29 Ian Maatsen 1 3% Najlepší v klube Ollie Watkins 16 Ian Maatsen 1 2% z celkového počtu klubu 6%
Asistencie 2 0,16 / 90 · 0,07 / zápas Líder súťaže Mohamed Salah 18 Ian Maatsen 2 11% Najlepší v klube Morgan Rogers 10 Ian Maatsen 2 5% z celkového počtu klubu 20%
Penalty 0 0,00 / 90 · 0,00 / zápas Líder súťaže Mohamed Salah 9 Ian Maatsen 0 0% Najlepší v klube Ollie Watkins 2 Ian Maatsen 0 0%
Minúty 1 128 39 / zápas Líder súťaže Bernd Leno 3 420 Ian Maatsen 1 128 33% Najlepší v klube Emiliano Martínez 3 195 Ian Maatsen 1 128 33% z dostupných minút 35%
Hráč zápasu 0 0,00 / 90 · 0,00 / zápas Líder súťaže Martin Dúbravka 0 Ian Maatsen 0 0% Najlepší v klube 0 Ian Maatsen 0 0%
Prehľad zápasov
Prehľad kariéry
Analýza gólov
1 Góly
Z hry 1 100%
Z penalty 0 0%
0.08 per 90 min
29 zápasov

Minúty gólov · hra vs. pokutové kopy

Najnebezpečnejšie medzi 61-75 · 1 góly
Podrobnosti štatistiky
Venue
Z
Min
G
A
Hodn.
Doma
18
795
1
2
6,60
Vonku
11
333
0
0
6,00
Disciplína
2 0,07 / zápas Žlté karty
0 2 žltá/červená
0 0 červená + 0 po 2. žltej Červené karty
0,07 kariet/zápas · 29 zápasov
Štatistika proti súperom
18 klubov
Súper
Z
Min
G
A
Hodn.
2
20
0
0
6,00
2
59
0
0
6,00
2
81
0
0
6,00
2
51
0
0
7,00
2
25
0
1
6,50
2
28
0
0
6,00
2
95
0
0
5,00
2
91
0
1
7,00
2
149
0
0
7,00
2
68
0
0
6,00
2
90
0
0
6,00
1
90
1
0
8,00
1
2
0
0
—
1
90
0
0
7,00
1
21
0
0
6,00
1
71
0
0
7,00
1
90
0
0
7,00