Liam Delap

Liam Delap

Liam Delap

útočník #19 Nottingham Forest
Celé meno Liam Delap
Miesto narodenia Winchester
Vek 23 · 8. februára 2003
Výška/Váha 186 cm · 0 kg
Lepšia noha pravá
Posledných 5 zápasov r v p r r Výhra: 1; Remíza: 3; Prehra: 1
Posledná výhra 19. mája 2026 166dňou od poslednej
Posledná prehra 24. mája 2026 161dňou od poslednej
Kariéra
Klub/Sezóna
Nottingham Forest 1 sezóna · 2026–2027
2
1
98
0
0
—
6,30
2026/2027 Premier League
2
1
98
0
0
—
6,30
Chelsea London 1 sezóna · 2025–2026
28
12
1 101
1
0
4Y
6,33
2025/2026 Premier League
28
12
1 101
1
0
4Y
6,33
Ipswich Town 1 sezóna · 2024–2025
37
32
2 613
12
2
13Y
6,11
2024/2025 Premier League
37
32
2 613
12
2
13Y
6,11
Podľa sezón 3 sezóny
Celková kariéra · 3 sezóny
67
45
3 812
13
2
17Y
6,20
Štatistika sezóny
Premier League 2024/2025
Ipswich Town
37
32
5
2613′
13
12 (2)
2
6.1
Bilancia sezóny
Priemerné hodnotenie 6,11 37 Zápasy · 97% zo zápasov 4 V 10 D 23 L
Základná zospava 32 Striedaný 5 13
12 0,41 / 90 min Góly
2 0,07 / 90 min Asistencie
17% 2 z 12 gólov Penalty
2 613 71 / na zápas Minúty
70,6 2 613 celkovo Minúty / zápas
0 0,00 / 90 min Hráč zápasu
Góly 12 0,41 / 90 · 0,32 / zápas Líder súťaže Mohamed Salah 29 Liam Delap 12 41% Najlepší v klube Liam Delap 12 34% z celkového počtu klubu Líder
Asistencie 2 0,07 / 90 · 0,05 / zápas Líder súťaže Mohamed Salah 18 Liam Delap 2 11% Najlepší v klube Jack Clarke 4 Liam Delap 2 8% z celkového počtu klubu 50%
Penalty 2 0,07 / 90 · 0,05 / zápas Líder súťaže Mohamed Salah 9 Liam Delap 2 22% Najlepší v klube Liam Delap 2 100% z celkového počtu klubu Líder
Minúty 2 613 71 / zápas Líder súťaže Bernd Leno 3 420 Liam Delap 2 613 76% Najlepší v klube Dara O'Shea 3 123 Liam Delap 2 613 76% z dostupných minút 84%
Hráč zápasu 0 0,00 / 90 · 0,00 / zápas Líder súťaže Martin Dúbravka 0 Liam Delap 0 0% Najlepší v klube 0 Liam Delap 0 0%
Prehľad zápasov
Prehľad kariéry
Analýza gólov
12 Góly
Z hry 10 83%
Z penalty 2 17%
0.41 per 90 min
37 zápasov

Minúty gólov · hra vs. pokutové kopy

Most dangerous 1-15 · 4 goals, 1 from the spot
Podrobnosti štatistiky
Venue
Z
Min
G
A
Hodn.
Doma
18
1 305
6
1
6,29
Vonku
19
1 308
6
1
5,95
Disciplína
13 0,35 / zápas Žlté karty
0 2 žltá/červená
0 0 červená + 0 po 2. žltej Červené karty
0,35 kariet/zápas · 37 zápasov
Štatistika proti súperom
19 klubov
Súper
Z
Min
G
A
Hodn.
2
170
3
0
6,50
2
169
2
0
7,00
2
153
1
0
6,50
2
78
1
0
6,50
2
109
1
1
7,00
2
163
1
0
6,50
2
149
1
1
6,50
2
103
1
0
5,50
2
165
1
0
6,50
2
88
0
0
5,00
2
143
0
0
5,50
2
162
0
0
6,00
2
147
0
0
6,00
2
94
0
0
5,50
2
153
0
0
5,50
2
156
0
0
5,50
2
171
0
0
6,00
2
169
0
0
6,00
1
71
0
0
6,00
Prestupy
Odchod z klubu
Príchod do klubu
Dátum prestupu
Cena
Odchod z klubu / Príchod do klubu
Dátum prestupu / Cena
Chelsea London
Nottingham Forest
27/08/2026
52.500.000€
Chelsea London
Nottingham Forest
27/08/2026
52.500.000€
Ipswich Town
Chelsea London
04/06/2025
35.500.000€
Ipswich Town
Chelsea London
04/06/2025
35.500.000€