Zemplín Michalovce

Tímové info

Zemplín Michalovce

Michalovce, Slovensko
Krajina
Slovensko
Založené
1912
Webová stránka
www.mfkzemplin.sk
Prezývka
Zemplínčania
Posledná výhra
19. septembra 2026 48 dňou od poslednej
Posledná prehra
31. októbra 2026 6 dňou od poslednej
Posledných 10 zápasov
p v v v p v p r p p Výhra: 4; Remíza: 1; Prehra: 5
Sociálna sieť
Rozpis zápasov
08/11/2026
- 18:00
KFC Komárno
- -
Zemplín Michalovce
21/11/2026
- 15:30
Zemplín Michalovce
- -
Spartak Trnava
28/11/2026
- 15:30
MFK Skalica
- -
Zemplín Michalovce
Sezónne štatistiky
30,8% Výhra %
13 Odohrané zápasy
Celkovo
4 2 7
Doma
3 2 3
Vonku
1 4
12 0,92 / na zápas Strelené
23 1,77 / na zápas Inkasované
-11 -0,85 / na zápas Gólový rozdiel
2 15% zo zápasov Čisté konto
Súpiska
No roster for the selected season.
Top hráči
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Štatistika hráčov
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Umiestnenie
Všetky
Doma
Vonku
#
Klub
Z
V
R
P
SG
IG
+/-
B
1
13
11
2
0
39
7
32
35
2
13
8
3
2
30
13
17
27
3 ▲
v r p r v
>
13
7
4
2
33
25
8
25
4 ▼
r v p r p
>
13
6
4
3
26
17
9
22
5 ▲
r r r p v
>
13
4
6
3
30
23
7
18
6 ▼
13
5
2
6
19
23
-4
17
7
13
4
2
7
12
23
-11
14
8
13
4
2
7
13
25
-12
14
9 ▲
p r v p v
>
13
3
3
7
12
25
-13
12
10 ▲
p r p r v
>
13
1
7
5
11
17
-6
10
11 ▼
p r p r p
>
13
2
4
7
13
24
-11
10
12 ▼
p v r p p
>
13
2
3
8
12
28
-16
9
- skupina o titul - skupina o udržanieMajster 2025/2026 - Slovan BratislavaNováčik 2026/2027 - Dukla Banská Bystrica
Umiestnenie tímu v rebríčkoch ligy
1. liga - Niké liga 2026/2027 Vypočítané na základe aktuálnej tabuľky
12 mužstiev
Útok
SG 12 9. miesto / 12
G/Z 0,92 9. miesto / 12
Obrana
IG 23 5. miesto / 12
IG/Z 1,77 5. miesto / 12
Celkovo
Bd 14 7. miesto / 12
Bd/Z 1,08 7. miesto / 12
V 4 6. miesto / 12
GD -11 8. miesto / 12
P 7 8. miesto / 12
SG Strelené G/Z Góly/Zápasy IG Inkasované IG/Z Inkasovaný gól/Zápas Bd Body Bd/Z Body/Zápasy V Výhra GD Gólový rozdiel P Prehra
Štatistiky sezóny
Doma Vonku Všetky
Odohrané 8 5 13
Výhra 3 1 4
Remíza 2 0 2
Prehra 3 4 7
Doma Vonku Všetky
Na zápas Celkom Na zápas Celkom Na zápas Celkom
Góly 1.1 9 0.6 3 0.9 12
Inksované góly 1.4 11 2.4 12 1.8 23
xG - Očakávané góly 1.2 9.5 0.5 2.68 0.9 12.18
Žlté karty 1.8 14 3.2 16 2.3 30
Červené karty 0.4 3 0.2 1 0.3 4
Čisté konto 0.3 2 0 0.2 2
Rohové kopy 5 40 1.8 9 3.8 49
Fauly 11.1 89 13.6 68 12.1 157
Ofsajdy 1.4 11 1.4 7 1.4 18
Strely celkom 12 96 7.8 39 10.4 135
Strely na bránu 4.5 36 2.8 14 3.8 50
Brvno/Tyč 0 0.8 4 0.3 4
Neuznaný gól VAR 0.1 1 0 0.1 1
Nepremenená penalta 0.1 1 0 0.1 1
Rozbor zápasov a gólov
Góly — Doma vs. Vonku
Strelené 120,92 / na zápas
9 3
Doma 9 · 1,13/g Vonku 3 · 0,60/g
Inkasované 231,77 / na zápas
11 12
Doma 11 · 1,38/g Vonku 12 · 2,40/g
Góly na zápas — nad %
Riadok Celkovo Doma Vonku
Priemerný počet gólov na zápas 2,69 2,50 3,00
Nad 0.5 100% 13/13 100% 8/8 100% 5/5
Nad 1.5 85% 11/13 75% 6/8 100% 5/5
Nad 2.5 46% 6/13 38% 3/8 60% 3/5
Nad 3.5 23% 3/13 25% 2/8 20% 1/5
Nad 4.5 15% 2/13 13% 1/8 20% 1/5
Nad 5.5 0% 0/13 0% 0/8 0% 0/5
Výsledky zápasov
Gólove štatistiky
15% 2 Čisté konto
38% 5 Bez gólu
46% 6 Oba tímy skórovali
Rozdiely v skóre
15% 2 Výhra o 1 gól
15% 2 Výhra o 2 góly
0% 0 Výhra o 3 a viac gólov
Skóre a góly
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
0-22 (15%)
1-12 (15%)
0-32 (15%)
1-42 (15%)
0-11 (8%)
2-01 (8%)
Polčas
0-15 (38%)
0-03 (23%)
1-12 (15%)
0-21 (8%)
1-01 (8%)
2-01 (8%)
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
25 (38%)
33 (23%)
12 (15%)
52 (15%)
41 (8%)
Polčas
16 (46%)
24 (31%)
03 (23%)
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase 2
Remíza v polčase 2 1 2
V polčase prehrávali 1 5
Góly podľa polčasov
1. polčas
5 Strelené 9 inkasované
2. polčas
7 Strelené 14 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
1-12 (25%)
0-11 (13%)
2-01 (13%)
3-11 (13%)
1-01 (13%)
0-31 (13%)
Polčas
0-13 (38%)
0-02 (25%)
1-01 (13%)
2-01 (13%)
1-11 (13%)
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
23 (38%)
12 (25%)
41 (13%)
31 (13%)
51 (13%)
Polčas
14 (50%)
02 (25%)
22 (25%)
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase 2
Remíza v polčase 1 1 1
V polčase prehrávali 1 2
Góly podľa polčasov
1. polčas
4 Strelené 4 inkasované
2. polčas
5 Strelené 7 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
0-22 (40%)
2-11 (20%)
0-31 (20%)
1-41 (20%)
Polčas
0-12 (40%)
0-21 (20%)
0-01 (20%)
1-11 (20%)
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
22 (40%)
32 (40%)
51 (20%)
Polčas
22 (40%)
12 (40%)
01 (20%)
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase
Remíza v polčase 1 1
V polčase prehrávali 3
Góly podľa polčasov
1. polčas
1 Strelené 5 inkasované
2. polčas
2 Strelené 7 inkasované
30,8% Výhra %
13 Odohrané zápasy
Celkovo
4 2 7
Doma
3 2 3
Vonku
1 4
12 0,92 / na zápas Strelené
23 1,77 / na zápas Inkasované
-11 -0,85 / na zápas Gólový rozdiel
2 15% zo zápasov Čisté konto