Mallorca RCD
Tímové info
Mallorca RCD
Palma de Mallorca, Španielsko
Rozpis zápasov
Sezónne štatistiky
50,0%
Výhra %
12
Odohrané zápasy
15
1,25 / na zápas
Strelené
7
0,58 / na zápas
Inkasované
+8
+0,67 / na zápas
Gólový rozdiel
6
50% zo zápasov
Čisté konto
Top hráči
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Štatistika hráčov
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Umiestnenie
Všetky
Doma
Vonku
- postup do LaLiga 2027/28 - baráž o postup do LaLiga 2027/28 - zostup 2026/27Zostupujúci z LaLigy 2025/26 - Mallorca RCD, Girona, Real OviedoNováčik z 3. ligy 2025/26 - Tenerife CD, Celta Vigo B, Sabadell FC, Eldense CD
Umiestnenie tímu v rebríčkoch ligy
LaLiga2 2026/2027
Vypočítané na základe aktuálnej tabuľky
22 mužstiev
Útok
SG
15
13. miesto / 22
G/Z
1,25
13. miesto / 22
Obrana
IG
7
2. miesto / 22
IG/Z
0,58
2. miesto / 22
Celkovo
Bd
22
5. miesto / 22
Bd/Z
1,83
5. miesto / 22
V
6
6. miesto / 22
GD
+8
4. miesto / 22
P
2
2. miesto / 22
SG Strelené
G/Z Góly/Zápasy
IG Inkasované
IG/Z Inkasovaný gól/Zápas
Bd Body
Bd/Z Body/Zápasy
V Výhra
GD Gólový rozdiel
P Prehra
Štatistiky sezóny
| Doma | Vonku | Všetky | ||||
| Odohrané | 6 | 6 | 12 | |||
| Výhra | 5 | 1 | 6 | |||
| Remíza | 0 | 4 | 4 | |||
| Prehra | 1 | 1 | 2 | |||
| Doma | Vonku | Všetky | ||||
| Na zápas | Celkom | Na zápas | Celkom | Na zápas | Celkom | |
| Góly | 2 | 12 | 0.5 | 3 | 1.3 | 15 |
| Inksované góly | 0.5 | 3 | 0.7 | 4 | 0.6 | 7 |
| xG - Očakávané góly | 1.8 | 10.85 | 1 | 6.15 | 1.4 | 17 |
| Žlté karty | 2.5 | 15 | 3.5 | 21 | 3 | 36 |
| Červené karty | 0 | 0.2 | 1 | 0.1 | 1 | |
| Čisté konto | 0.5 | 3 | 0.5 | 3 | 0.5 | 6 |
| Rohové kopy | 5.3 | 32 | 5 | 30 | 5.2 | 62 |
| Fauly | 14.2 | 85 | 14.8 | 89 | 14.5 | 174 |
| Ofsajdy | 1.7 | 10 | 1.3 | 8 | 1.5 | 18 |
| Strely celkom | 14.2 | 85 | 12.2 | 73 | 13.2 | 158 |
| Strely na bránu | 5 | 30 | 3.2 | 19 | 4.1 | 49 |
| Brvno/Tyč | 0.7 | 4 | 0.7 | 4 | 0.7 | 8 |
| Neuznaný gól VAR | 0.2 | 1 | 0 | 0.1 | 1 | |
| Nepremenená penalta | 0 | 0.2 | 1 | 0.1 | 1 | |
Rozbor zápasov a gólov
Góly — Doma vs. Vonku
Strelené
151,25 / na zápas
Doma 12 · 2,00/g
Vonku 3 · 0,50/g
Inkasované
70,58 / na zápas
Doma 3 · 0,50/g
Vonku 4 · 0,67/g
Góly na zápas — nad %
| Riadok | Celkovo | Doma | Vonku |
|---|---|---|---|
| Priemerný počet gólov na zápas | 1,83 | 2,50 | 1,17 |
| Nad 0.5 | 83% 10/12 | 100% 6/6 | 67% 4/6 |
| Nad 1.5 | 67% 8/12 | 83% 5/6 | 50% 3/6 |
| Nad 2.5 | 25% 3/12 | 50% 3/6 | 0% 0/6 |
| Nad 3.5 | 8% 1/12 | 17% 1/6 | 0% 0/6 |
| Nad 4.5 | 0% 0/12 | 0% 0/6 | 0% 0/6 |
| Nad 5.5 | 0% 0/12 | 0% 0/6 | 0% 0/6 |
Výsledky zápasov
Gólove štatistiky
50%
6
Čisté konto
33%
4
Bez gólu
33%
4
Oba tímy skórovali
Rozdiely v skóre
17%
2
Výhra o 1 gól
25%
3
Výhra o 2 góly
8%
1
Výhra o 3 a viac gólov
Skóre a góly
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
2-0
0-0
1-1
0-2
3-0
1-0
Polčas
0-0
1-0
0-1
2-0
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
2
3
0
1
4
Polčas
0
1
2
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase
Remíza v polčase
V polčase prehrávali
Góly podľa polčasov
1. polčas
5 Strelené
2 inkasované
2. polčas
10 Strelené
5 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
2-0
3-0
0-1
3-1
2-1
Polčas
0-0
1-0
2-0
0-1
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
2
3
1
4
Polčas
1
0
2
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase
Remíza v polčase
V polčase prehrávali
Góly podľa polčasov
1. polčas
4 Strelené
1 inkasované
2. polčas
8 Strelené
2 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
0-0
1-1
0-2
1-0
Polčas
0-0
0-1
1-0
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
2
0
1
Polčas
0
1
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase
Remíza v polčase
V polčase prehrávali
Góly podľa polčasov
1. polčas
1 Strelené
1 inkasované
2. polčas
2 Strelené
3 inkasované
50,0%
Výhra %
12
Odohrané zápasy
15
1,25 / na zápas
Strelené
7
0,58 / na zápas
Inkasované
+8
+0,67 / na zápas
Gólový rozdiel
6
50% zo zápasov
Čisté konto