Real Valladolid
Tímové info
Real Valladolid
Valladolid, Španielsko
Rozpis zápasov
Sezónne štatistiky
33,3%
Výhra %
12
Odohrané zápasy
20
1,67 / na zápas
Strelené
19
1,58 / na zápas
Inkasované
+1
+0,08 / na zápas
Gólový rozdiel
2
17% zo zápasov
Čisté konto
Top hráči
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Štatistika hráčov
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Umiestnenie
Všetky
Doma
Vonku
- postup do LaLiga 2027/28 - baráž o postup do LaLiga 2027/28 - zostup 2026/27Zostupujúci z LaLigy 2025/26 - Mallorca RCD, Girona, Real OviedoNováčik z 3. ligy 2025/26 - Tenerife CD, Celta Vigo B, Sabadell FC, Eldense CD
Umiestnenie tímu v rebríčkoch ligy
LaLiga2 2026/2027
Vypočítané na základe aktuálnej tabuľky
22 mužstiev
Útok
SG
20
5. miesto / 22
G/Z
1,67
5. miesto / 22
Obrana
IG
19
14. miesto / 22
IG/Z
1,58
14. miesto / 22
Celkovo
Bd
15
13. miesto / 22
Bd/Z
1,25
14. miesto / 22
V
4
12. miesto / 22
GD
+1
9. miesto / 22
P
5
12. miesto / 22
SG Strelené
G/Z Góly/Zápasy
IG Inkasované
IG/Z Inkasovaný gól/Zápas
Bd Body
Bd/Z Body/Zápasy
V Výhra
GD Gólový rozdiel
P Prehra
Štatistiky sezóny
| Doma | Vonku | Všetky | ||||
| Odohrané | 6 | 6 | 12 | |||
| Výhra | 4 | 0 | 4 | |||
| Remíza | 0 | 3 | 3 | |||
| Prehra | 2 | 3 | 5 | |||
| Doma | Vonku | Všetky | ||||
| Na zápas | Celkom | Na zápas | Celkom | Na zápas | Celkom | |
| Góly | 2.5 | 15 | 0.8 | 5 | 1.7 | 20 |
| Inksované góly | 1.7 | 10 | 1.5 | 9 | 1.6 | 19 |
| xG - Očakávané góly | 2 | 12.07 | 1.3 | 7.72 | 1.6 | 19.79 |
| Žlté karty | 2.5 | 15 | 4 | 24 | 3.3 | 39 |
| Červené karty | 0.3 | 2 | 0.3 | 2 | 0.3 | 4 |
| Čisté konto | 0.3 | 2 | 0 | 0.2 | 2 | |
| Rohové kopy | 5.3 | 32 | 4.5 | 27 | 4.9 | 59 |
| Fauly | 12.3 | 74 | 15.8 | 95 | 14.1 | 169 |
| Ofsajdy | 2.3 | 14 | 0.5 | 3 | 1.4 | 17 |
| Strely celkom | 14.3 | 86 | 12.7 | 76 | 13.5 | 162 |
| Strely na bránu | 5.5 | 33 | 5.3 | 32 | 5.4 | 65 |
| Brvno/Tyč | 0.7 | 4 | 0.3 | 2 | 0.5 | 6 |
| Neuznaný gól VAR | 0 | 0.2 | 1 | 0.1 | 1 | |
| Nepremenená penalta | 0.2 | 1 | 0 | 0.1 | 1 | |
Rozbor zápasov a gólov
Góly — Doma vs. Vonku
Strelené
201,67 / na zápas
Doma 15 · 2,50/g
Vonku 5 · 0,83/g
Inkasované
191,58 / na zápas
Doma 10 · 1,67/g
Vonku 9 · 1,50/g
Góly na zápas — nad %
| Riadok | Celkovo | Doma | Vonku |
|---|---|---|---|
| Priemerný počet gólov na zápas | 3,25 | 4,17 | 2,33 |
| Nad 0.5 | 100% 12/12 | 100% 6/6 | 100% 6/6 |
| Nad 1.5 | 83% 10/12 | 83% 5/6 | 83% 5/6 |
| Nad 2.5 | 58% 7/12 | 83% 5/6 | 33% 2/6 |
| Nad 3.5 | 42% 5/12 | 67% 4/6 | 17% 1/6 |
| Nad 4.5 | 25% 3/12 | 50% 3/6 | 0% 0/6 |
| Nad 5.5 | 8% 1/12 | 17% 1/6 | 0% 0/6 |
Výsledky zápasov
Gólove štatistiky
17%
2
Čisté konto
25%
3
Bez gólu
58%
7
Oba tímy skórovali
Rozdiely v skóre
17%
2
Výhra o 1 gól
8%
1
Výhra o 2 góly
8%
1
Výhra o 3 a viac gólov
Skóre a góly
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
1-1
0-2
0-1
1-0
0-3
3-1
Polčas
0-0
1-1
0-1
1-0
2-1
4-0
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
2
1
3
4
5
7
Polčas
0
1
2
3
4
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase
Remíza v polčase
V polčase prehrávali
Góly podľa polčasov
1. polčas
13 Strelené
8 inkasované
2. polčas
7 Strelené
11 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
1-0
0-3
3-1
5-0
2-3
4-3
Polčas
1-0
0-1
1-1
4-0
1-2
3-1
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
5
1
3
4
7
Polčas
1
4
2
3
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase
Remíza v polčase
V polčase prehrávali
Góly podľa polčasov
1. polčas
10 Strelené
5 inkasované
2. polčas
5 Strelené
5 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
1-1
0-2
0-1
2-2
1-2
Polčas
0-0
1-1
2-1
0-1
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
2
1
4
3
Polčas
0
2
3
1
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase
Remíza v polčase
V polčase prehrávali
Góly podľa polčasov
1. polčas
3 Strelené
3 inkasované
2. polčas
2 Strelené
6 inkasované
33,3%
Výhra %
12
Odohrané zápasy
20
1,67 / na zápas
Strelené
19
1,58 / na zápas
Inkasované
+1
+0,08 / na zápas
Gólový rozdiel
2
17% zo zápasov
Čisté konto