Newcastle United

Tímové info

Newcastle United

Newcastle upon Tyne, Anglicko
Krajina
Anglicko
Štadión
St. James‘ Park
Založené
9.12.1892
Webová stránka
www.newcastleunited.com
Prezývka
The Magpies
Posledná výhra
25. októbra 2026 7 dňou od poslednej
Posledná prehra
17. októbra 2026 15 dňou od poslednej
Posledných 10 zápasov
v p r v r p v p p v Výhra: 4; Remíza: 2; Prehra: 4
Sociálna sieť
Rozpis zápasov
04/05/2024
- 15:00
Burnley FC
1 4
Newcastle United
11/05/2024
- 15:00
Newcastle United
1 1
Brighton & Hove Albion
15/05/2024
- 20:00
Manchester United
3 2
Newcastle United
19/05/2024
- 16:00
Brentford FC
2 4
Newcastle United
Sezónne štatistiky
47,4% Výhra %
38 Odohrané zápasy
Celkovo
18 6 14
Doma
12 4 3
Vonku
6 2 11
85 2,24 / na zápas Strelené
62 1,63 / na zápas Inkasované
+23 +0,61 / na zápas Gólový rozdiel
10 26% zo zápasov Čisté konto
Súpiska
Brankáry4
Nick Pope 1
Nick Pope
brankár 34rokov 198cm
Lukáš Horníček 21
Lukáš Horníček
brankár 24rokov 194cm
Ewen Jaouen 24
Ewen Jaouen
brankár 20rokov 197cm
Mark Gillespie 29
Mark Gillespie
brankár 34rokov 191cm
Obrancovia7
Valentino Livramento 2
Valentino Livramento
obranca 23rokov 182cm
Lewis Hall 3
Lewis Hall
obranca 22rokov 179cm
Sven Botman 4
Sven Botman
obranca 26rokov 195cm
Fabian Schär 5
Fabian Schär
obranca 34rokov 186cm
Malick Thiaw 12
Malick Thiaw
obranca 25rokov 194cm
Dan Burn 33
Dan Burn
obranca 34rokov 201cm
Amar Dedić 37
Amar Dedić
obranca 24rokov 180cm
stredopoliari9
Nico González 6
Nico González
stredopoliar 24rokov 188cm
Joelinton 7
Joelinton
stredopoliar 30rokov 186cm
Aladji Bamba 8
Aladji Bamba
stredopoliar 20rokov 194cm
Sean Steur 14
Sean Steur
stredopoliar 18rokov 180cm
Bazoumana Touré 17
Bazoumana Touré
stredopoliar 20rokov 175cm
Joe Willock 28
Joe Willock
stredopoliar 27rokov 186cm
Jacob Ramsey 41
Jacob Ramsey
stredopoliar 25rokov 180cm
Lewis Miley 64
Lewis Miley
stredopoliar 21rokov 189cm
Mason Miley 76
Mason Miley
stredopoliar 18rokov
Útočníci6
Yoane Wissa 9
Yoane Wissa
útočník 30rokov 176cm
William Osula 10
William Osula
útočník 23rokov 186cm
Harvey Barnes 11
Harvey Barnes
útočník 28rokov 182cm
Anthony Elanga 19
Anthony Elanga
útočník 24rokov 178cm
Matias Fernandez-Pardo 20
Matias Fernandez-Pardo
útočník 21rokov 188cm
Jacob Murphy 23
Jacob Murphy
útočník 31rokov 179cm
Top hráči
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Štatistika hráčov
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Umiestnenie
Všetky
Doma
Vonku
#
Klub
Z
V
R
P
SG
IG
+/-
B
1
38
28
7
3
96
34
62
91
2 ▲
38
28
5
5
91
29
62
89
3 ▼
Liverpool FC
p r v r v
38
24
10
4
86
41
45
82
4 ▲
Aston Villa
v r p r p
38
20
8
10
76
61
15
68
5 ▼
38
20
6
12
74
61
13
66
6 ▲
38
18
9
11
77
63
14
63
7
38
18
6
14
85
62
23
60
8 ▼
38
18
6
14
57
58
-1
60
9
38
14
10
14
60
74
-14
52
10 ▲
38
13
10
15
57
58
-1
49
11 ▼
38
12
12
14
55
62
-7
48
12 ▲
38
13
9
16
54
67
-13
48
13 ▲
Fulham FC
p r r p v
38
13
8
17
55
61
-6
47
14 ▼
38
13
7
18
50
65
-15
46
15 ▲
Everton FC
v v r v p
38
13
9
16
40
51
-11
40
16 ▼
Brentford FC
v p r v p
38
10
9
19
56
65
-9
39
17 ▼
38
9
9
20
49
67
-18
32
18
Luton Town
p p r p p
38
6
8
24
52
85
-33
26
19 ▲
Burnley FC
v r p p p
38
5
9
24
41
78
-37
24
20 ▼
38
3
7
28
35
104
-69
16
- Majster 2023/24 - Liga Majstrov 2024/25 - - Liga Majstrov 2024/25 - - Európska Liga 2024/25 - - Konferenčná Liga 2024/25 - - Zostup do Championship 2024/25 -Majster 2022/2023 -Nováčik 2023/24 -
Umiestnenie tímu v rebríčkoch ligy
Premier League 2023/2024 Vypočítané na základe aktuálnej tabuľky
20 mužstiev
Útok
SG 85 4. miesto / 20
G/Z 2,24 4. miesto / 20
Obrana
IG 62 10. miesto / 20
IG/Z 1,63 10. miesto / 20
Celkovo
Bd 60 7. miesto / 20
Bd/Z 1,58 7. miesto / 20
V 18 6. miesto / 20
GD +23 4. miesto / 20
P 14 7. miesto / 20
SG Strelené G/Z Góly/Zápasy IG Inkasované IG/Z Inkasovaný gól/Zápas Bd Body Bd/Z Body/Zápasy V Výhra GD Gólový rozdiel P Prehra
Štatistiky sezóny
Doma Vonku Všetky
Odohrané 19 19 38
Výhra 12 6 18
Remíza 4 2 6
Prehra 3 11 14
Doma Vonku Všetky
Na zápas Celkom Na zápas Celkom Na zápas Celkom
Góly 2.6 49 1.9 36 2.2 85
Inksované góly 1.2 22 2.1 40 1.6 62
Čisté konto 0.4 8 0.1 2 0.3 10
Rozbor zápasov a gólov
Góly — Doma vs. Vonku
Strelené 852,24 / na zápas
49 36
Doma 49 · 2,58/g Vonku 36 · 1,89/g
Inkasované 621,63 / na zápas
22 40
Doma 22 · 1,16/g Vonku 40 · 2,11/g
Góly na zápas — nad %
Riadok Celkovo Doma Vonku
Priemerný počet gólov na zápas 3,87 3,74 4,00
Nad 0.5 100% 38/38 100% 19/19 100% 19/19
Nad 1.5 84% 32/38 84% 16/19 84% 16/19
Nad 2.5 71% 27/38 68% 13/19 74% 14/19
Nad 3.5 61% 23/38 53% 10/19 68% 13/19
Nad 4.5 39% 15/38 32% 6/19 47% 9/19
Nad 5.5 18% 7/38 21% 4/19 16% 3/19
Výsledky zápasov
Gólove štatistiky
26% 10 Čisté konto
13% 5 Bez gólu
61% 23 Oba tímy skórovali
Rozdiely v skóre
16% 6 Výhra o 1 gól
8% 3 Výhra o 2 góly
24% 9 Výhra o 3 a viac gólov
Skóre a góly
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
1-04 (11%)
2-23 (8%)
2-33 (8%)
5-12 (5%)
0-12 (5%)
1-32 (5%)
Polčas
0-010 (26%)
0-15 (13%)
1-15 (13%)
3-04 (11%)
2-13 (8%)
1-03 (8%)
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
48 (21%)
58 (21%)
16 (16%)
25 (13%)
64 (11%)
34 (11%)
Polčas
010 (26%)
210 (26%)
38 (21%)
18 (21%)
42 (5%)
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase 9 2 2
Remíza v polčase 8 3 6
V polčase prehrávali 1 1 6
Góly podľa polčasov
1. polčas
37 Strelené 23 inkasované
2. polčas
48 Strelené 39 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
1-03 (16%)
5-12 (11%)
4-02 (11%)
3-02 (11%)
1-12 (11%)
1-21 (5%)
Polčas
0-05 (26%)
1-14 (21%)
1-03 (16%)
2-12 (11%)
2-02 (11%)
3-01 (5%)
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
44 (21%)
33 (16%)
13 (16%)
23 (16%)
62 (11%)
52 (11%)
Polčas
26 (32%)
05 (26%)
34 (21%)
13 (16%)
41 (5%)
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase 5 1 2
Remíza v polčase 6 3 1
V polčase prehrávali 1
Góly podľa polčasov
1. polčas
21 Strelené 10 inkasované
2. polčas
28 Strelené 12 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
0-12 (11%)
2-22 (11%)
0-22 (11%)
1-42 (11%)
2-32 (11%)
1-31 (5%)
Polčas
0-15 (26%)
0-05 (26%)
3-03 (16%)
0-22 (11%)
2-11 (5%)
2-01 (5%)
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
56 (32%)
44 (21%)
13 (16%)
22 (11%)
62 (11%)
81 (5%)
Polčas
15 (26%)
05 (26%)
34 (21%)
24 (21%)
41 (5%)
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase 4 1
Remíza v polčase 2 5
V polčase prehrávali 1 6
Góly podľa polčasov
1. polčas
16 Strelené 13 inkasované
2. polčas
20 Strelené 27 inkasované
47,4% Výhra %
38 Odohrané zápasy
Celkovo
18 6 14
Doma
12 4 3
Vonku
6 2 11
85 2,24 / na zápas Strelené
62 1,63 / na zápas Inkasované
+23 +0,61 / na zápas Gólový rozdiel
10 26% zo zápasov Čisté konto