Sunderland AFC

Tímové info

Sunderland AFC

Sunderland, Anglicko
Krajina
Anglicko
Štadión
Stadium of Light
Založené
1879
Webová stránka
www.safc.com
Prezývka
The Black Cats
Posledná výhra
30. augusta 2026 65 dňou od poslednej
Posledná prehra
31. októbra 2026 2 dní od poslednej
Posledných 10 zápasov
v p v r p p p p r p Výhra: 2; Remíza: 2; Prehra: 6
Sociálna sieť
Rozpis zápasov
10/10/2026
- 16:00
Sunderland AFC
0 2
Brighton & Hove Albion
18/10/2026
- 15:00
AFC Bournemouth
2 0
Sunderland AFC
25/10/2026
- 17:30
Sunderland AFC
0 0
Leeds United
31/10/2026
- 16:00
Coventry City
3 1
Sunderland AFC
Sezónne štatistiky
11,1% Výhra %
9 Odohrané zápasy
Celkovo
1 2 6
Doma
1 1 2
Vonku
1 4
7 0,78 / na zápas Strelené
17 1,89 / na zápas Inkasované
-10 -1,11 / na zápas Gólový rozdiel
2 22% zo zápasov Čisté konto
Súpiska
Brankáry3
Simon Moore 21
Simon Moore
brankár 36rokov 191cm
Robin Roefs 22
Robin Roefs
brankár 23rokov 193cm
Melker Ellborg 31
Melker Ellborg
brankár 23rokov 191cm
Obrancovia9
Kevin Danso 4
Kevin Danso
obranca 28rokov 190cm
Daniel Ballard 5
Daniel Ballard
obranca 27rokov 187cm
Thomas Meunier 12
Thomas Meunier
obranca 35rokov 190cm
Luke O'Nien 13
Luke O'Nien
obranca 31rokov 174cm
Omar Alderete 15
Omar Alderete
obranca 29rokov 188cm
Reinildo Mandava 17
Reinildo Mandava
obranca 32rokov 180cm
Nordi Mukiele 20
Nordi Mukiele
obranca 29rokov 187cm
Trai Hume 32
Trai Hume
obranca 24rokov 180cm
Jenson Jones 48
Jenson Jones
obranca 20rokov 182cm
stredopoliari13
Dayann Methalie 6
Dayann Methalie
stredopoliar 20rokov 186cm
Chemsdine Talbi 7
Chemsdine Talbi
stredopoliar 21rokov 175cm
Alan Browne 8
Alan Browne
stredopoliar 31rokov 179cm
Nilson Angulo 10
Nilson Angulo
stredopoliar 23rokov 182cm
Chris Rigg 11
Chris Rigg
stredopoliar 19rokov 177cm
Habib Diarra 19
Habib Diarra
stredopoliar 22rokov 179cm
Noah Sadiki 27
Noah Sadiki
stredopoliar 21rokov 173cm
Enzo Le Fée 28
Enzo Le Fée
stredopoliar 26rokov 173cm
Jules Ahoka 29
Jules Ahoka
stredopoliar 20rokov 178cm
Granit Xhaka 34
Granit Xhaka
stredopoliar 34rokov 186cm
Jocelin Ta Bi 37
Jocelin Ta Bi
stredopoliar 21rokov 175cm
Malick Fofana 39
Malick Fofana
stredopoliar 21rokov 169cm
Jack Whittaker 40
Jack Whittaker
stredopoliar 20rokov 178cm
Útočníci5
Brian Brobbey 9
Brian Brobbey
útočník 24rokov 180cm
Romaine Mundle 14
Romaine Mundle
útočník 23rokov 177cm
Wilson Isidor 18
Wilson Isidor
útočník 26rokov 184cm
Juan Riquelme Angulo 50
Juan Riquelme Angulo
útočník 18rokov 193cm
Timur Tuterov 57
Timur Tuterov
útočník 21rokov 183cm
Štatistika hráčov
Brankáry
Umiestnenie
Všetky
Doma
Vonku
#
Klub
Z
V
R
P
SG
IG
+/-
B
1 ▲
Arsenal London
p v v v v
>
9
8
0
1
14
5
9
24
2 ▼
Manchester City
v v v p p
>
9
7
0
2
20
10
10
21
3
9
6
1
2
24
7
17
19
4 ▲
Chelsea London
p v v p v
>
9
5
1
3
19
15
4
16
5 ▼
Liverpool FC
v p v v p
>
9
4
3
2
11
9
2
15
6
Brentford FC
v r p r v
>
9
3
5
1
16
9
7
14
7 ▲
Everton FC
v r p p v
>
9
3
4
2
9
9
0
13
8 ▲
AFC Bournemouth
p p v v v
>
9
3
3
3
14
13
1
12
9 ▲
9
3
3
3
10
10
0
12
10 ▼
Aston Villa
v r v v r
>
9
3
3
3
10
13
-3
12
11 ▼
Hull City
p r p r r
>
9
2
5
2
11
10
1
11
12 ▼
Leeds United
r p r r p
>
9
2
5
2
9
8
1
11
13 ▼
Newcastle United
v p p v p
>
9
3
2
4
12
15
-3
11
14 ▼
Ipswich Town
p v p r r
>
9
3
2
4
14
18
-4
11
15
Fulham FC
r p v v r
>
9
2
3
4
9
11
-2
9
16 ▲
Coventry City
v v p p v
>
9
3
0
6
9
16
-7
9
17 ▼
9
1
4
4
10
15
-5
7
18 ▼
Crystal Palace
r v p p p
>
9
2
1
6
9
21
-12
7
19 ▼
9
1
3
5
6
12
-6
6
20
Sunderland AFC
p p p r p
>
9
1
2
6
7
17
-10
5
- Majster 2026/27 - Liga Majstrov 2027/28 - Liga Majstrov 2027/28 - Európska Liga 2027/28 - Konferenčná Liga 2027/28 - Zostup do Championship 2027/28Majster 2025/2026 - Arsenal LondonNováčik 2026/27 - Coventry City, Ipswich Town, Hull City
Umiestnenie tímu v rebríčkoch ligy
Premier League 2026/2027 Vypočítané na základe aktuálnej tabuľky
20 mužstiev
Útok
SG 7 19. miesto / 20
G/Z 0,78 19. miesto / 20
Obrana
IG 17 18. miesto / 20
IG/Z 1,89 18. miesto / 20
Celkovo
Bd 5 20. miesto / 20
Bd/Z 0,56 20. miesto / 20
V 1 18. miesto / 20
GD -10 19. miesto / 20
P 6 18. miesto / 20
SG Strelené G/Z Góly/Zápasy IG Inkasované IG/Z Inkasovaný gól/Zápas Bd Body Bd/Z Body/Zápasy V Výhra GD Gólový rozdiel P Prehra
Štatistiky sezóny
Doma Vonku Všetky
Odohrané 4 5 9
Výhra 1 0 1
Remíza 1 1 2
Prehra 2 4 6
Doma Vonku Všetky
Na zápas Celkom Na zápas Celkom Na zápas Celkom
Góly 0.3 1 1.2 6 0.8 7
Inksované góly 1 4 2.6 13 1.9 17
xG - Očakávané góly 1.3 5.37 1.6 7.83 1.5 13.2
Žlté karty 2 8 2.2 11 2.1 19
Červené karty 0.3 1 0.4 2 0.3 3
Čisté konto 0.5 2 0 0.2 2
Rohové kopy 4.5 18 4 20 4.2 38
Fauly 11.5 46 10.6 53 11 99
Ofsajdy 2.8 11 2 10 2.3 21
Strely celkom 12.8 51 12.4 62 12.6 113
Strely na bránu 3.5 14 4 20 3.8 34
Brvno/Tyč 0.8 3 0.6 3 0.7 6
Neuznaný gól VAR 0 0.2 1 0.1 1
Nepremenená penalta 0.3 1 0 0.1 1
Rozbor zápasov a gólov
Góly — Doma vs. Vonku
Strelené 70,78 / na zápas
1 6
Doma 1 · 0,25/g Vonku 6 · 1,20/g
Inkasované 171,89 / na zápas
4 13
Doma 4 · 1,00/g Vonku 13 · 2,60/g
Góly na zápas — nad %
Riadok Celkovo Doma Vonku
Priemerný počet gólov na zápas 2,67 1,25 3,80
Nad 0.5 89% 8/9 75% 3/4 100% 5/5
Nad 1.5 78% 7/9 50% 2/4 100% 5/5
Nad 2.5 33% 3/9 0% 0/4 60% 3/5
Nad 3.5 22% 2/9 0% 0/4 40% 2/5
Nad 4.5 11% 1/9 0% 0/4 20% 1/5
Nad 5.5 11% 1/9 0% 0/4 20% 1/5
Výsledky zápasov
Gólove štatistiky
22% 2 Čisté konto
44% 4 Bez gólu
44% 4 Oba tímy skórovali
Rozdiely v skóre
11% 1 Výhra o 1 gól
0% 0 Výhra o 2 góly
0% 0 Výhra o 3 a viac gólov
Skóre a góly
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
0-23 (33%)
1-21 (11%)
1-01 (11%)
1-11 (11%)
3-51 (11%)
0-01 (11%)
Polčas
0-05 (56%)
1-11 (11%)
2-31 (11%)
0-11 (11%)
0-21 (11%)
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
24 (44%)
31 (11%)
11 (11%)
81 (11%)
01 (11%)
41 (11%)
Polčas
05 (56%)
22 (22%)
51 (11%)
11 (11%)
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase
Remíza v polčase 1 2 3
V polčase prehrávali 3
Góly podľa polčasov
1. polčas
3 Strelené 7 inkasované
2. polčas
4 Strelené 10 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
0-22 (50%)
1-01 (25%)
0-01 (25%)
Polčas
0-04 (100%)
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
22 (50%)
11 (25%)
01 (25%)
Polčas
04 (100%)
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase
Remíza v polčase 1 1 2
V polčase prehrávali
Góly podľa polčasov
1. polčas
0 Strelené 0 inkasované
2. polčas
1 Strelené 4 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
1-21 (20%)
1-11 (20%)
3-51 (20%)
0-21 (20%)
1-31 (20%)
Polčas
1-11 (20%)
0-01 (20%)
2-31 (20%)
0-11 (20%)
0-21 (20%)
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
22 (40%)
31 (20%)
81 (20%)
41 (20%)
Polčas
22 (40%)
01 (20%)
51 (20%)
11 (20%)
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase
Remíza v polčase 1 1
V polčase prehrávali 3
Góly podľa polčasov
1. polčas
3 Strelené 7 inkasované
2. polčas
3 Strelené 6 inkasované
11,1% Výhra %
9 Odohrané zápasy
Celkovo
1 2 6
Doma
1 1 2
Vonku
1 4
7 0,78 / na zápas Strelené
17 1,89 / na zápas Inkasované
-10 -1,11 / na zápas Gólový rozdiel
2 22% zo zápasov Čisté konto