Sandro Tonali

Sandro Tonali

Sandro Tonali

stredopoliar #16 Tottenham Hotspur
Celé meno Sandro Tonali
Národný tím Taliansko
Miesto narodenia Lodi
Vek 26 · 8. mája 2000
Výška/Váha 181 cm · 0 kg
Lepšia noha pravá
Reprezentačný debut 15. októbra 2019
Posledných 5 zápasov r v p p r Výhra: 1; Remíza: 2; Prehra: 2
Posledná výhra 17. mája 2026 171dňou od poslednej
Posledná prehra 29. augusta 2026 67dňou od poslednej
Kariéra
Klub/Sezóna
Tottenham Hotspur 1 sezóna · 2026–2027
3
3
255
0
0
—
6,93
2026/2027 Premier League
3
3
255
0
0
—
6,93
Newcastle United 2 sezóny · 2024–2026
71
59
5 176
4
4
9Y
6,66
2025/2026 Premier League
35
31
2 545
0
2
4Y
6,87
2024/2025 Premier League
36
28
2 631
4
2
5Y
6,47
Podľa sezón 3 sezóny
Celková kariéra · 3 sezóny
74
62
5 431
4
4
9Y
6,67
Štatistika sezóny
Premier League 2024/2025
Newcastle United
36
28
8
2631′
5
4 (0)
2
6.5
Bilancia sezóny
Priemerné hodnotenie 6,47 36 Zápasy · 95% zo zápasov 19 V 5 D 12 L
Základná zospava 28 Striedaný 8 5
4 0,14 / 90 min Góly
2 0,07 / 90 min Asistencie
0% 0 z 4 gólov Penalty
2 631 73 / na zápas Minúty
73,1 2 631 celkovo Minúty / zápas
0 0,00 / 90 min Hráč zápasu
Góly 4 0,14 / 90 · 0,11 / zápas Líder súťaže Mohamed Salah 29 Sandro Tonali 4 14% Najlepší v klube Alexander Isak 23 Sandro Tonali 4 6% z celkového počtu klubu 17%
Asistencie 2 0,07 / 90 · 0,06 / zápas Líder súťaže Mohamed Salah 18 Sandro Tonali 2 11% Najlepší v klube Jacob Murphy 12 Sandro Tonali 2 4% z celkového počtu klubu 17%
Penalty 0 0,00 / 90 · 0,00 / zápas Líder súťaže Mohamed Salah 9 Sandro Tonali 0 0% Najlepší v klube Alexander Isak 4 Sandro Tonali 0 0%
Minúty 2 631 73 / zápas Líder súťaže Bernd Leno 3 420 Sandro Tonali 2 631 77% Najlepší v klube Dan Burn 3 330 Sandro Tonali 2 631 77% z dostupných minút 79%
Hráč zápasu 0 0,00 / 90 · 0,00 / zápas Líder súťaže Martin Dúbravka 0 Sandro Tonali 0 0% Najlepší v klube 0 Sandro Tonali 0 0%
Prehľad zápasov
Prehľad kariéry
Analýza gólov
4 Góly
Z hry 4 100%
Z penalty 0 0%
0.14 per 90 min
36 zápasov

Minúty gólov · hra vs. pokutové kopy

Najnebezpečnejšie medzi 1-15 · 1 góly
Podrobnosti štatistiky
Venue
Z
Min
G
A
Hodn.
Doma
18
1 321
3
1
6,44
Vonku
18
1 310
1
1
6,50
Disciplína
5 0,14 / zápas Žlté karty
0 2 žltá/červená
0 0 červená + 0 po 2. žltej Červené karty
0,14 kariet/zápas · 36 zápasov
Štatistika proti súperom
19 klubov
Súper
Z
Min
G
A
Hodn.
2
120
1
0
6,50
2
158
1
0
6,50
2
180
1
0
6,50
2
115
0
0
6,00
2
180
0
0
6,50
2
156
0
0
6,00
2
180
0
1
7,00
2
161
0
0
6,50
2
106
0
0
6,00
2
180
0
0
7,00
2
180
0
0
7,00
2
156
0
0
6,00
2
168
0
0
6,00
2
41
0
1
6,50
2
112
0
0
6,00
2
123
0
0
6,50
2
135
0
0
7,00
1
90
1
0
8,00
1
90
0
0
6,00
Prestupy
Odchod z klubu
Príchod do klubu
Dátum prestupu
Cena
Odchod z klubu / Príchod do klubu
Dátum prestupu / Cena
Newcastle United
Tottenham Hotspur
06/07/2026
108.000.000€
Newcastle United
Tottenham Hotspur
06/07/2026
108.000.000€