William Osula

William Osula

William Osula

útočník #10 Newcastle United
Celé meno William Osula
Miesto narodenia Aarhus
Vek 23 · 4. augusta 2003
Výška/Váha 186 cm · 0 kg
Lepšia noha pravá
Posledných 5 zápasov v r v p r Výhra: 2; Remíza: 2; Prehra: 1
Posledná výhra 17. mája 2026 168dňou od poslednej
Posledná prehra 24. mája 2026 161dňou od poslednej
Kariéra
Klub/Sezóna
Newcastle United 3 sezóny · 2024–2027
39
9
991
8
1
—
6,57
2026/2027 Premier League
1
1
56
0
1
—
7,00
2025/2026 Premier League
24
8
811
7
0
—
6,63
2024/2025 Premier League
14
0
124
1
0
—
6,33
Podľa sezón 3 sezóny
Celková kariéra · 3 sezóny
39
9
991
8
1
—
6,57
Štatistika sezóny
Premier League 2025/2026
Newcastle United
24
8
16
811′
7 (0)
6.6
Bilancia sezóny
Priemerné hodnotenie 6,63 24 Zápasy · 63% zo zápasov 7 V 4 D 13 L
Základná zospava 8 Striedaný 16
7 0,78 / 90 min Góly
0 0,00 / 90 min Asistencie
0% 0 z 7 gólov Penalty
811 34 / na zápas Minúty
33,8 811 celkovo Minúty / zápas
1 0,11 / 90 min Hráč zápasu
Góly 7 0,78 / 90 · 0,29 / zápas Líder súťaže Erling Haaland 27 William Osula 7 26% Najlepší v klube Bruno Guimarães 9 William Osula 7 13% z celkového počtu klubu 78%
Asistencie 0 0,00 / 90 · 0,00 / zápas Líder súťaže Bruno Fernandes 21 William Osula 0 0% Najlepší v klube Bruno Guimarães 5 William Osula 0 0%
Penalty 0 0,00 / 90 · 0,00 / zápas Líder súťaže Igor Thiago 8 William Osula 0 0% Najlepší v klube Anthony Gordon 3 William Osula 0 0%
Minúty 811 34 / zápas Líder súťaže Bernd Leno 3 420 William Osula 811 24% Najlepší v klube Malick Thiaw 2 964 William Osula 811 24% z dostupných minút 27%
Hráč zápasu 1 0,11 / 90 · 0,04 / zápas Líder súťaže Bruno Fernandes 14 William Osula 1 7% Najlepší v klube Bruno Guimarães 2 William Osula 1 7% z celkového počtu klubu 50%
Prehľad zápasov
Prehľad kariéry
Analýza gólov
7 Góly
Z hry 7 100%
Z penalty 0 0%
0.78 per 90 min
24 zápasov

Minúty gólov · hra vs. pokutové kopy

Najnebezpečnejšie medzi 61-75 · 2 góly
Podrobnosti štatistiky
Venue
Z
Min
G
A
Hodn.
Doma
12
358
6
0
6,98
Vonku
12
453
1
0
6,24
Disciplína
Žiadne údaje pre vybranú sezónu
Štatistika proti súperom
17 klubov
Súper
Z
Min
G
A
Hodn.
2
130
2
0
7,55
2
96
1
0
7,10
2
72
1
0
7,60
2
20
1
0
7,10
2
89
0
0
5,90
2
70
0
0
5,60
2
72
0
0
6,70
1
84
1
0
6,90
1
5
1
0
—
1
1
0
0
—
1
25
0
0
6,30
1
4
0
0
—
1
90
0
0
5,90
1
12
0
0
6,30
1
14
0
0
6,50
1
2
0
0
—
1
25
0
0
6,60