Yoane Wissa

Yoane Wissa

Yoane Wissa

útočník #9 Newcastle United
Celé meno Yoane Wissa
Miesto narodenia Villeneuve-Saint-George
Vek 30 · 3. septembra 1996
Výška/Váha 176 cm · 74 kg
Lepšia noha pravá
Reprezentačný debut 9. októbra 2020
Posledných 5 zápasov v p r v r Výhra: 2; Remíza: 2; Prehra: 1
Posledná výhra 29. augusta 2026 64dňou od poslednej
Posledná prehra 24. mája 2026 161dňou od poslednej
Kariéra
Klub/Sezóna
Newcastle United 2 sezóny · 2025–2027
22
7
783
2
1
5Y
6,37
2026/2027 Premier League
3
3
262
1
1
2Y
6,67
2025/2026 Premier League
19
4
521
1
0
3Y
6,32
Brentford FC 1 sezóna · 2024–2025
35
34
2 929
19
4
5Y
6,54
2024/2025 Premier League
35
34
2 929
19
4
5Y
6,54
Podľa sezón 3 sezóny
Celková kariéra · 3 sezóny
57
41
3 712
21
5
10Y
6,48
Štatistika sezóny
Premier League 2025/2026
Newcastle United
19
4
15
521′
3
1 (0)
6.3
Bilancia sezóny
Priemerné hodnotenie 6,32 19 Zápasy · 50% zo zápasov 6 V 3 D 10 L
Základná zospava 4 Striedaný 15 3
1 0,17 / 90 min Góly
0 0,00 / 90 min Asistencie
0% 0 z 1 gólov Penalty
521 27 / na zápas Minúty
27,4 521 celkovo Minúty / zápas
0 0,00 / 90 min Hráč zápasu
Góly 1 0,17 / 90 · 0,05 / zápas Líder súťaže Erling Haaland 27 Yoane Wissa 1 4% Najlepší v klube Bruno Guimarães 9 Yoane Wissa 1 2% z celkového počtu klubu 11%
Asistencie 0 0,00 / 90 · 0,00 / zápas Líder súťaže Bruno Fernandes 21 Yoane Wissa 0 0% Najlepší v klube Bruno Guimarães 5 Yoane Wissa 0 0%
Penalty 0 0,00 / 90 · 0,00 / zápas Líder súťaže Igor Thiago 8 Yoane Wissa 0 0% Najlepší v klube Anthony Gordon 3 Yoane Wissa 0 0%
Minúty 521 27 / zápas Líder súťaže Bernd Leno 3 420 Yoane Wissa 521 15% Najlepší v klube Malick Thiaw 2 964 Yoane Wissa 521 15% z dostupných minút 18%
Hráč zápasu 0 0,00 / 90 · 0,00 / zápas Líder súťaže Bruno Fernandes 14 Yoane Wissa 0 0% Najlepší v klube Bruno Guimarães 2 Yoane Wissa 0 0%
Prehľad zápasov
Prehľad kariéry
Analýza gólov
1 Góly
Z hry 1 100%
Z penalty 0 0%
0.17 per 90 min
19 zápasov

Minúty gólov · hra vs. pokutové kopy

Najnebezpečnejšie medzi 1-15 · 1 góly
Podrobnosti štatistiky
Venue
Z
Min
G
A
Hodn.
Doma
10
296
0
0
6,24
Vonku
9
225
1
0
6,40
Disciplína
3 0,16 / zápas Žlté karty
0 2 žltá/červená
0 0 červená + 0 po 2. žltej Červené karty
0,16 kariet/zápas · 19 zápasov
Štatistika proti súperom
16 klubov
Súper
Z
Min
G
A
Hodn.
2
96
1
0
7,00
2
79
0
0
5,80
2
16
0
0
6,30
1
24
0
0
5,60
1
62
0
0
6,20
1
65
0
0
5,80
1
22
0
0
6,40
1
17
0
0
6,20
1
15
0
0
6,40
1
24
0
0
6,40
1
15
0
0
6,60
1
17
0
0
6,40
1
22
0
0
6,50
1
19
0
0
6,10
1
5
0
0
—
1
23
0
0
6,40
Prestupy
Odchod z klubu
Príchod do klubu
Dátum prestupu
Cena
Odchod z klubu / Príchod do klubu
Dátum prestupu / Cena
Brentford FC
Newcastle United
01/09/2025
57.700.000€
Brentford FC
Newcastle United
01/09/2025
57.700.000€