AC Monza

Tímové info

AC Monza

Monza, Taliansko
Krajina
Taliansko
Štadión
Stadio Brianteo
Založené
1.9.1912
Webová stránka
www.acmonza.com
Prezývka
Biancorossi
Posledná výhra
19. októbra 2026 17 dňou od poslednej
Posledná prehra
31. októbra 2026 5 dňou od poslednej
Posledných 10 zápasov
p p r p v p v p p p Výhra: 2; Remíza: 1; Prehra: 7
Sociálna sieť
Rozpis zápasov
08/11/2026
- 15:00
AC Monza
- -
Atalanta Bergamo
22/11/2026
- 18:30
AC Monza
- -
ACF Fiorentina
29/11/2026
- 18:30
AS Roma
- -
AC Monza
Sezónne štatistiky
20,0% Výhra %
10 Odohrané zápasy
Celkovo
2 1 7
Doma
2 2
Vonku
1 5
17 1,70 / na zápas Strelené
24 2,40 / na zápas Inkasované
-7 -0,70 / na zápas Gólový rozdiel
1 10% zo zápasov Čisté konto
Súpiska
No roster for the selected season.
Top hráči
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Štatistika hráčov
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Umiestnenie
Všetky
Doma
Vonku
#
Klub
Z
V
R
P
SG
IG
+/-
B
1 ▲
v v v v v
>
10
9
1
0
24
8
16
28
2 ▼
v v v v p
>
10
8
1
1
26
13
13
25
3
r v r v v
>
10
7
3
0
28
10
18
24
4
r v v v v
>
10
7
2
1
18
8
10
23
5
r v v p v
>
10
6
3
1
21
12
9
21
6
p v r v v
>
10
6
2
2
24
14
10
20
7 ▲
r p v p v
>
10
5
2
3
13
10
3
17
8 ▼
v p r v p
>
10
4
2
4
17
13
4
14
9 ▲
v p v v v
>
10
4
2
4
14
13
1
14
10 ▼
v v v p p
>
10
4
1
5
14
16
-2
13
11 ▲
v p v v v
>
10
4
1
5
10
14
-4
13
12 ▼
r p p p p
>
10
4
1
5
9
15
-6
13
13 ▼
v p r r p
>
10
3
2
5
16
20
-4
11
14
p v p p p
>
10
3
0
7
11
21
-10
9
15 ▲
p p p r v
>
10
2
2
6
8
15
-7
8
16 ▲
p p p r v
>
10
2
2
6
15
23
-8
8
17 ▼
r p p p p
>
10
2
2
6
16
26
-10
8
18 ▼
p v p p p
>
10
2
1
7
17
24
-7
7
19 ▼
p p p r p
>
10
1
2
7
11
23
-12
5
20
p v p p p
>
10
1
0
9
6
20
-14
3
- Majster 2026/2027 - Liga Majstrov 2027/2028 - Liga Majstrov 2027/2028 - Európska Liga 2027/2028 - Konferenčná Liga 2027/2028 - Zostup do Serie B 2027/2028Majster 2025/26 - Inter MilanNováčik 2026/2027 - Venezia FC, Frosinone Calcio, AC Monza
Umiestnenie tímu v rebríčkoch ligy
Serie A 2026/2027 Vypočítané na základe aktuálnej tabuľky
20 mužstiev
Útok
SG 17 7. miesto / 20
G/Z 1,70 7. miesto / 20
Obrana
IG 24 19. miesto / 20
IG/Z 2,40 19. miesto / 20
Celkovo
Bd 7 18. miesto / 20
Bd/Z 0,70 18. miesto / 20
V 2 15. miesto / 20
GD -7 14. miesto / 20
P 7 17. miesto / 20
SG Strelené G/Z Góly/Zápasy IG Inkasované IG/Z Inkasovaný gól/Zápas Bd Body Bd/Z Body/Zápasy V Výhra GD Gólový rozdiel P Prehra
Štatistiky sezóny
Doma Vonku Všetky
Odohrané 4 6 10
Výhra 2 0 2
Remíza 0 1 1
Prehra 2 5 7
Doma Vonku Všetky
Na zápas Celkom Na zápas Celkom Na zápas Celkom
Góly 2.3 9 1.3 8 1.7 17
Inksované góly 2 8 2.7 16 2.4 24
xG - Očakávané góly 1.5 6.01 1.6 9.71 1.6 15.72
Žlté karty 2.3 9 1.3 8 1.7 17
Červené karty 0 0.2 1 0.1 1
Čisté konto 0.3 1 0 0.1 1
Rohové kopy 3.5 14 4 24 3.8 38
Fauly 11.8 47 12.5 75 12.2 122
Ofsajdy 1.8 7 3.5 21 2.8 28
Strely celkom 14 56 11.5 69 12.5 125
Strely na bránu 5.5 22 5.3 32 5.4 54
Brvno/Tyč 0.5 2 0.2 1 0.3 3
Nepremenená penalta 0 0.2 1 0.1 1
Rozbor zápasov a gólov
Góly — Doma vs. Vonku
Strelené 171,70 / na zápas
9 8
Doma 9 · 2,25/g Vonku 8 · 1,33/g
Inkasované 242,40 / na zápas
8 16
Doma 8 · 2,00/g Vonku 16 · 2,67/g
Góly na zápas — nad %
Riadok Celkovo Doma Vonku
Priemerný počet gólov na zápas 4,10 4,25 4,00
Nad 0.5 100% 10/10 100% 4/4 100% 6/6
Nad 1.5 100% 10/10 100% 4/4 100% 6/6
Nad 2.5 90% 9/10 100% 4/4 83% 5/6
Nad 3.5 70% 7/10 75% 3/4 67% 4/6
Nad 4.5 50% 5/10 50% 2/4 50% 3/6
Nad 5.5 0% 0/10 0% 0/4 0% 0/6
Výsledky zápasov
Gólove štatistiky
10% 1 Čisté konto
0% 0 Bez gólu
90% 9 Oba tímy skórovali
Rozdiely v skóre
10% 1 Výhra o 1 gól
0% 0 Výhra o 2 góly
10% 1 Výhra o 3 a viac gólov
Skóre a góly
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
2-33 (30%)
1-42 (20%)
1-11 (10%)
2-11 (10%)
1-31 (10%)
4-01 (10%)
Polčas
1-13 (30%)
1-32 (20%)
1-02 (20%)
0-01 (10%)
0-21 (10%)
0-11 (10%)
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
55 (50%)
32 (20%)
42 (20%)
21 (10%)
Polčas
24 (40%)
13 (30%)
42 (20%)
01 (10%)
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase 1 1
Remíza v polčase 1 3
V polčase prehrávali 4
Góly podľa polčasov
1. polčas
7 Strelené 12 inkasované
2. polčas
10 Strelené 12 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
2-31 (25%)
2-11 (25%)
4-01 (25%)
1-41 (25%)
Polčas
1-31 (25%)
0-01 (25%)
1-01 (25%)
1-11 (25%)
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
52 (50%)
31 (25%)
41 (25%)
Polčas
41 (25%)
01 (25%)
11 (25%)
21 (25%)
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase 1
Remíza v polčase 1 1
V polčase prehrávali 1
Góly podľa polčasov
1. polčas
3 Strelené 4 inkasované
2. polčas
6 Strelené 4 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
2-32 (33%)
1-41 (17%)
1-11 (17%)
1-31 (17%)
1-21 (17%)
Polčas
1-12 (33%)
1-01 (17%)
1-31 (17%)
0-21 (17%)
0-11 (17%)
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
53 (50%)
21 (17%)
41 (17%)
31 (17%)
Polčas
23 (50%)
12 (33%)
41 (17%)
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase 1
Remíza v polčase 2
V polčase prehrávali 3
Góly podľa polčasov
1. polčas
4 Strelené 8 inkasované
2. polčas
4 Strelené 8 inkasované
20,0% Výhra %
10 Odohrané zápasy
Celkovo
2 1 7
Doma
2 2
Vonku
1 5
17 1,70 / na zápas Strelené
24 2,40 / na zápas Inkasované
-7 -0,70 / na zápas Gólový rozdiel
1 10% zo zápasov Čisté konto