AC Monza
Tímové info
AC Monza
Monza, Taliansko
Rozpis zápasov
Sezónne štatistiky
20,0%
Výhra %
10
Odohrané zápasy
17
1,70 / na zápas
Strelené
24
2,40 / na zápas
Inkasované
-7
-0,70 / na zápas
Gólový rozdiel
1
10% zo zápasov
Čisté konto
Top hráči
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Štatistika hráčov
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Umiestnenie
Všetky
Doma
Vonku
- Majster 2026/2027 - Liga Majstrov 2027/2028 - Liga Majstrov 2027/2028 - Európska Liga 2027/2028 - Konferenčná Liga 2027/2028 - Zostup do Serie B 2027/2028Majster 2025/26 - Inter MilanNováčik 2026/2027 - Venezia FC, Frosinone Calcio, AC Monza
Umiestnenie tímu v rebríčkoch ligy
Serie A 2026/2027
Vypočítané na základe aktuálnej tabuľky
20 mužstiev
Útok
SG
17
7. miesto / 20
G/Z
1,70
7. miesto / 20
Obrana
IG
24
19. miesto / 20
IG/Z
2,40
19. miesto / 20
Celkovo
Bd
7
18. miesto / 20
Bd/Z
0,70
18. miesto / 20
V
2
15. miesto / 20
GD
-7
14. miesto / 20
P
7
17. miesto / 20
SG Strelené
G/Z Góly/Zápasy
IG Inkasované
IG/Z Inkasovaný gól/Zápas
Bd Body
Bd/Z Body/Zápasy
V Výhra
GD Gólový rozdiel
P Prehra
Štatistiky sezóny
| Doma | Vonku | Všetky | ||||
| Odohrané | 4 | 6 | 10 | |||
| Výhra | 2 | 0 | 2 | |||
| Remíza | 0 | 1 | 1 | |||
| Prehra | 2 | 5 | 7 | |||
| Doma | Vonku | Všetky | ||||
| Na zápas | Celkom | Na zápas | Celkom | Na zápas | Celkom | |
| Góly | 2.3 | 9 | 1.3 | 8 | 1.7 | 17 |
| Inksované góly | 2 | 8 | 2.7 | 16 | 2.4 | 24 |
| xG - Očakávané góly | 1.5 | 6.01 | 1.6 | 9.71 | 1.6 | 15.72 |
| Žlté karty | 2.3 | 9 | 1.3 | 8 | 1.7 | 17 |
| Červené karty | 0 | 0.2 | 1 | 0.1 | 1 | |
| Čisté konto | 0.3 | 1 | 0 | 0.1 | 1 | |
| Rohové kopy | 3.5 | 14 | 4 | 24 | 3.8 | 38 |
| Fauly | 11.8 | 47 | 12.5 | 75 | 12.2 | 122 |
| Ofsajdy | 1.8 | 7 | 3.5 | 21 | 2.8 | 28 |
| Strely celkom | 14 | 56 | 11.5 | 69 | 12.5 | 125 |
| Strely na bránu | 5.5 | 22 | 5.3 | 32 | 5.4 | 54 |
| Brvno/Tyč | 0.5 | 2 | 0.2 | 1 | 0.3 | 3 |
| Nepremenená penalta | 0 | 0.2 | 1 | 0.1 | 1 | |
Rozbor zápasov a gólov
Góly — Doma vs. Vonku
Strelené
171,70 / na zápas
Doma 9 · 2,25/g
Vonku 8 · 1,33/g
Inkasované
242,40 / na zápas
Doma 8 · 2,00/g
Vonku 16 · 2,67/g
Góly na zápas — nad %
| Riadok | Celkovo | Doma | Vonku |
|---|---|---|---|
| Priemerný počet gólov na zápas | 4,10 | 4,25 | 4,00 |
| Nad 0.5 | 100% 10/10 | 100% 4/4 | 100% 6/6 |
| Nad 1.5 | 100% 10/10 | 100% 4/4 | 100% 6/6 |
| Nad 2.5 | 90% 9/10 | 100% 4/4 | 83% 5/6 |
| Nad 3.5 | 70% 7/10 | 75% 3/4 | 67% 4/6 |
| Nad 4.5 | 50% 5/10 | 50% 2/4 | 50% 3/6 |
| Nad 5.5 | 0% 0/10 | 0% 0/4 | 0% 0/6 |
Výsledky zápasov
Gólove štatistiky
10%
1
Čisté konto
0%
0
Bez gólu
90%
9
Oba tímy skórovali
Rozdiely v skóre
10%
1
Výhra o 1 gól
0%
0
Výhra o 2 góly
10%
1
Výhra o 3 a viac gólov
Skóre a góly
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
2-3
1-4
1-1
2-1
1-3
4-0
Polčas
1-1
1-3
1-0
0-0
0-2
0-1
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
5
3
4
2
Polčas
2
1
4
0
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase
Remíza v polčase
V polčase prehrávali
Góly podľa polčasov
1. polčas
7 Strelené
12 inkasované
2. polčas
10 Strelené
12 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
2-3
2-1
4-0
1-4
Polčas
1-3
0-0
1-0
1-1
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
5
3
4
Polčas
4
0
1
2
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase
Remíza v polčase
V polčase prehrávali
Góly podľa polčasov
1. polčas
3 Strelené
4 inkasované
2. polčas
6 Strelené
4 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
2-3
1-4
1-1
1-3
1-2
Polčas
1-1
1-0
1-3
0-2
0-1
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
5
2
4
3
Polčas
2
1
4
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase
Remíza v polčase
V polčase prehrávali
Góly podľa polčasov
1. polčas
4 Strelené
8 inkasované
2. polčas
4 Strelené
8 inkasované
20,0%
Výhra %
10
Odohrané zápasy
17
1,70 / na zápas
Strelené
24
2,40 / na zápas
Inkasované
-7
-0,70 / na zápas
Gólový rozdiel
1
10% zo zápasov
Čisté konto