Birmingham City

Tímové info

Birmingham City

Birmingham, Anglicko
Krajina
Anglicko
Založené
1875
Webová stránka
www.bcfc.com
Prezývka
Blues
Posledná výhra
3. novembra 2026
Posledná prehra
24. októbra 2026 11 dňou od poslednej
Posledných 10 zápasov
r p v r v v v p v v Výhra: 6; Remíza: 2; Prehra: 2
Sociálna sieť
Rozpis zápasov
03/11/2026
- 21:00
Birmingham City
3 0
Millwall FC
07/11/2026
- 16:00
Birmingham City
- -
Swansea City
21/11/2026
- 16:00
Stoke City
- -
Birmingham City
25/11/2026
- 20:45
Burnley FC
- -
Birmingham City
28/11/2026
- 16:00
Birmingham City
- -
Bolton Wanderers
Sezónne štatistiky
50,0% Výhra %
14 Odohrané zápasy
Celkovo
7 5 2
Doma
3 4
Vonku
4 1 2
26 1,86 / na zápas Strelené
13 0,93 / na zápas Inkasované
+13 +0,93 / na zápas Gólový rozdiel
5 36% zo zápasov Čisté konto
Súpiska
Brankáry1
James Beadle
James Beadle
brankár 22rokov 201cm
Obrancovia1
Eiran Cashin
Eiran Cashin
obranca 24rokov 184cm
stredopoliari3
Tommy Doyle
Tommy Doyle
stredopoliar 25rokov 172cm
Patrick Roberts
Patrick Roberts
stredopoliar 29rokov 167cm
Liam Millar
Liam Millar
stredopoliar 27rokov 181cm
Útočníci1
Ibrahim Osman
Ibrahim Osman
útočník 21rokov 179cm
Top hráči
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Štatistika hráčov
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Umiestnenie
Všetky
Doma
Vonku
#
Klub
Z
V
R
P
SG
IG
+/-
B
1
Middlesbrough FC
v v r v v
>
13
8
4
1
30
17
13
28
2 ▲
Birmingham City
v v p v v
>
14
7
5
2
26
13
13
26
3 ▲
Stoke City
p v r v v
>
14
8
2
4
22
17
5
26
4 ▼
Swansea City
v p p v p
>
14
8
2
4
21
16
5
26
5 ▼
14
7
4
3
20
15
5
25
6 ▼
Southampton FC
v r v v r
>
14
8
4
2
29
14
15
24
7 ▼
13
7
3
3
23
16
7
24
8
West Ham United
r v v p p
>
13
6
4
3
33
18
15
22
9 ▲
Portsmouth FC
v r v r v
>
14
6
4
4
19
16
3
22
10
Sheffield United
p v r v v
>
14
6
4
4
20
17
3
22
11 ▼
14
5
6
3
22
17
5
21
12 ▲
Norwich City
p p v v v
>
14
6
0
8
27
24
3
18
13 ▼
Millwall FC
p r p v p
>
14
5
3
6
23
24
-1
18
14 ▼
Blackburn Rovers
v p v p p
>
14
5
3
6
20
22
-2
18
15 ▼
Bristol City
r p p r v
>
13
5
3
5
15
17
-2
18
16 ▲
Bolton Wanderers
v r p p v
>
14
5
2
7
19
26
-7
17
17 ▼
Lincoln City
p r v p p
>
14
4
3
7
14
24
-10
15
18 ▼
Cardiff City
p v r v p
>
13
3
5
5
19
20
-1
14
19 ▼
Wrexham AFC
r p v p p
>
13
3
5
5
15
19
-4
14
20 ▲
Watford FC
p v p p v
>
14
4
2
8
13
23
-10
14
21 ▼
14
3
5
6
11
22
-11
14
22
Burnley FC
r p p r r
>
14
1
7
6
18
26
-8
10
23
Derby County
p p r p p
>
14
1
4
9
11
29
-18
7
24
14
1
2
11
12
30
-18
5
- Postup do Premier League 2027/28 - Baráž o Premier League 2027/28 - Zostup do League One 2027/28Southampton FC odrátané 4 body!Zostupujúci z Premier League 2025/26 - West Ham United, Burnley FC, Wolverhampton WanderersNováčik v Championship 2026/27 - Cardiff City, Bolton Wanderers, Lincoln City
Umiestnenie tímu v rebríčkoch ligy
Championship 2026/2027 Vypočítané na základe aktuálnej tabuľky
24 mužstiev
Útok
SG 26 5. miesto / 24
G/Z 1,86 5. miesto / 24
Obrana
IG 13 1. miesto / 24
IG/Z 0,93 1. miesto / 24
Celkovo
Bd 26 2. miesto / 24
Bd/Z 1,86 2. miesto / 24
V 7 5. miesto / 24
GD +13 3. miesto / 24
P 2 2. miesto / 24
SG Strelené G/Z Góly/Zápasy IG Inkasované IG/Z Inkasovaný gól/Zápas Bd Body Bd/Z Body/Zápasy V Výhra GD Gólový rozdiel P Prehra
Štatistiky sezóny
Doma Vonku Všetky
Odohrané 7 7 14
Výhra 3 4 7
Remíza 4 1 5
Prehra 0 2 2
Doma Vonku Všetky
Na zápas Celkom Na zápas Celkom Na zápas Celkom
Góly 2.4 17 1.3 9 1.9 26
Inksované góly 1 7 0.9 6 0.9 13
xG - Očakávané góly 1.5 10.7 1.9 13.07 1.7 23.77
Žlté karty 1.9 13 2.1 15 2 28
Čisté konto 0.4 3 0.3 2 0.4 5
Rohové kopy 4.9 34 5.7 40 5.3 74
Fauly 12.1 85 12.4 87 12.3 172
Ofsajdy 1.6 11 2.6 18 2.1 29
Strely celkom 14.7 103 13.1 92 13.9 195
Strely na bránu 5.3 37 4.9 34 5.1 71
Brvno/Tyč 0.9 6 0 0.4 6
Rozbor zápasov a gólov
Góly — Doma vs. Vonku
Strelené 261,86 / na zápas
17 9
Doma 17 · 2,43/g Vonku 9 · 1,29/g
Inkasované 130,93 / na zápas
7 6
Doma 7 · 1,00/g Vonku 6 · 0,86/g
Góly na zápas — nad %
Riadok Celkovo Doma Vonku
Priemerný počet gólov na zápas 2,79 3,43 2,14
Nad 0.5 93% 13/14 100% 7/7 86% 6/7
Nad 1.5 79% 11/14 100% 7/7 57% 4/7
Nad 2.5 71% 10/14 86% 6/7 57% 4/7
Nad 3.5 36% 5/14 57% 4/7 14% 1/7
Nad 4.5 0% 0/14 0% 0/7 0% 0/7
Nad 5.5 0% 0/14 0% 0/7 0% 0/7
Výsledky zápasov
Gólove štatistiky
36% 5 Čisté konto
14% 2 Bez gólu
57% 8 Oba tímy skórovali
Rozdiely v skóre
21% 3 Výhra o 1 gól
7% 1 Výhra o 2 góly
21% 3 Výhra o 3 a viac gólov
Skóre a góly
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
2-23 (21%)
2-12 (14%)
3-02 (14%)
0-01 (7%)
1-11 (7%)
1-21 (7%)
Polčas
1-04 (29%)
0-13 (21%)
1-12 (14%)
3-02 (14%)
0-01 (7%)
2-21 (7%)
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
45 (36%)
35 (36%)
12 (14%)
01 (7%)
21 (7%)
Polčas
17 (50%)
23 (21%)
32 (14%)
01 (7%)
41 (7%)
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase 6
Remíza v polčase 1 3
V polčase prehrávali 2 2
Góly podľa polčasov
1. polčas
14 Strelené 9 inkasované
2. polčas
12 Strelené 4 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
2-23 (43%)
3-02 (29%)
1-11 (14%)
4-01 (14%)
Polčas
0-12 (29%)
3-02 (29%)
1-11 (14%)
2-21 (14%)
1-01 (14%)
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
44 (57%)
32 (29%)
21 (14%)
Polčas
13 (43%)
32 (29%)
21 (14%)
41 (14%)
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase 3
Remíza v polčase 2
V polčase prehrávali 2
Góly podľa polčasov
1. polčas
10 Strelené 5 inkasované
2. polčas
7 Strelené 2 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
2-12 (29%)
0-01 (14%)
1-21 (14%)
1-01 (14%)
0-11 (14%)
3-11 (14%)
Polčas
1-03 (43%)
0-01 (14%)
0-21 (14%)
1-11 (14%)
0-11 (14%)
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
33 (43%)
12 (29%)
01 (14%)
41 (14%)
Polčas
14 (57%)
22 (29%)
01 (14%)
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase 3
Remíza v polčase 1 1
V polčase prehrávali 2
Góly podľa polčasov
1. polčas
4 Strelené 4 inkasované
2. polčas
5 Strelené 2 inkasované
50,0% Výhra %
14 Odohrané zápasy
Celkovo
7 5 2
Doma
3 4
Vonku
4 1 2
26 1,86 / na zápas Strelené
13 0,93 / na zápas Inkasované
+13 +0,93 / na zápas Gólový rozdiel
5 36% zo zápasov Čisté konto