Portsmouth FC

Tímové info

Portsmouth FC

Portsmouth, Anglicko
Krajina
Anglicko
Štadión
Fratton Park
Založené
5.4.1898
Webová stránka
www.portsmouthfc.co.uk
Prezývka
Pompey
Posledná výhra
24. októbra 2026 10 dňou od poslednej
Posledná prehra
11. októbra 2026 23 dňou od poslednej
Posledných 10 zápasov
p v r r p v v r v r Výhra: 4; Remíza: 4; Prehra: 2
Sociálna sieť
Rozpis zápasov
03/11/2026
- 20:45
Portsmouth FC
- -
Swansea City
07/11/2026
- 16:00
Portsmouth FC
- -
Stoke City
21/11/2026
- 16:00
Bolton Wanderers
- -
Portsmouth FC
24/11/2026
- 20:45
Portsmouth FC
- -
West Ham United
28/11/2026
- 16:00
Wrexham AFC
- -
Portsmouth FC
Sezónne štatistiky
38,5% Výhra %
13 Odohrané zápasy
Celkovo
5 4 4
Doma
3 1 2
Vonku
2 3 2
16 1,23 / na zápas Strelené
15 1,15 / na zápas Inkasované
+1 +0,08 / na zápas Gólový rozdiel
4 31% zo zápasov Čisté konto
Súpiska
Obrancovia2
Benjamin Arthur
Benjamin Arthur
obranca 21rokov 192cm
Jayden Meghoma
Jayden Meghoma
obranca 20rokov 176cm
Útočníci1
Min-hyeok Yang
Min-hyeok Yang
útočník 20rokov 176cm
Top hráči
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Štatistika hráčov
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Umiestnenie
Všetky
Doma
Vonku
#
Klub
Z
V
R
P
SG
IG
+/-
B
1
Middlesbrough FC
v v r v v
>
13
8
4
1
30
17
13
28
2
Swansea City
v v p p v
>
13
8
2
3
20
13
7
26
3 ▲
13
7
3
3
23
16
7
24
4 ▲
13
7
3
3
19
14
5
24
5 ▲
Southampton FC
v v r v v
>
13
8
3
2
28
13
15
23
6 ▲
Birmingham City
v v v p v
>
13
6
5
2
23
13
10
23
7 ▲
Stoke City
v p v r v
>
13
7
2
4
20
16
4
23
8 ▼
West Ham United
r v v p p
>
13
6
4
3
33
18
15
22
9 ▼
13
5
5
3
21
16
5
20
10 ▲
Sheffield United
v p v r v
>
13
5
4
4
17
15
2
19
11
Portsmouth FC
v v r v r
>
13
5
4
4
16
15
1
19
12 ▲
Millwall FC
v p r p v
>
13
5
3
5
23
21
2
18
13 ▼
Blackburn Rovers
v v p v p
>
13
5
3
5
19
20
-1
18
14
Bristol City
r p p r v
>
13
5
3
5
15
17
-2
18
15 ▲
Norwich City
p p p v v
>
13
5
0
8
23
24
-1
15
16 ▼
Lincoln City
p p r v p
>
13
4
3
6
14
23
-9
15
17 ▼
Cardiff City
p v r v p
>
13
3
5
5
19
20
-1
14
18 ▼
Wrexham AFC
r p v p p
>
13
3
5
5
15
19
-4
14
19 ▼
Bolton Wanderers
p v r p p
>
13
4
2
7
18
26
-8
14
20 ▼
13
3
5
5
11
21
-10
14
21
Watford FC
p p v p p
>
13
3
2
8
12
23
-11
11
22
Burnley FC
v r p p r
>
13
1
6
6
17
25
-8
9
23
Derby County
r p p r p
>
13
1
4
8
11
25
-14
7
24
13
1
2
10
10
27
-17
5
- Postup do Premier League 2027/28 - Baráž o Premier League 2027/28 - Zostup do League One 2027/28Southampton FC odrátané 4 body!Zostupujúci z Premier League 2025/26 - West Ham United, Burnley FC, Wolverhampton WanderersNováčik v Championship 2026/27 - Cardiff City, Bolton Wanderers, Lincoln City
Umiestnenie tímu v rebríčkoch ligy
Championship 2026/2027 Vypočítané na základe aktuálnej tabuľky
24 mužstiev
Útok
SG 16 17. miesto / 24
G/Z 1,23 17. miesto / 24
Obrana
IG 15 5. miesto / 24
IG/Z 1,15 5. miesto / 24
Celkovo
Bd 19 10. miesto / 24
Bd/Z 1,46 10. miesto / 24
V 5 9. miesto / 24
GD +1 12. miesto / 24
P 4 9. miesto / 24
SG Strelené G/Z Góly/Zápasy IG Inkasované IG/Z Inkasovaný gól/Zápas Bd Body Bd/Z Body/Zápasy V Výhra GD Gólový rozdiel P Prehra
Štatistiky sezóny
Doma Vonku Všetky
Odohrané 6 7 13
Výhra 3 2 5
Remíza 1 3 4
Prehra 2 2 4
Doma Vonku Všetky
Na zápas Celkom Na zápas Celkom Na zápas Celkom
Góly 1.7 10 0.9 6 1.2 16
Inksované góly 1.7 10 0.7 5 1.2 15
xG - Očakávané góly 1.6 9.54 0.9 6.21 1.2 15.75
Žlté karty 1.3 8 1.4 10 1.4 18
Čisté konto 0.2 1 0.4 3 0.3 4
Rohové kopy 7.7 46 3.9 27 5.6 73
Fauly 11.7 70 10.4 73 11 143
Ofsajdy 2.5 15 2.9 20 2.7 35
Strely celkom 17.7 106 10.6 74 13.8 180
Strely na bránu 4.8 29 2.4 17 3.5 46
Brvno/Tyč 0.2 1 0 0.1 1
Rozbor zápasov a gólov
Góly — Doma vs. Vonku
Strelené 161,23 / na zápas
10 6
Doma 10 · 1,67/g Vonku 6 · 0,86/g
Inkasované 151,15 / na zápas
10 5
Doma 10 · 1,67/g Vonku 5 · 0,71/g
Góly na zápas — nad %
Riadok Celkovo Doma Vonku
Priemerný počet gólov na zápas 2,38 3,33 1,57
Nad 0.5 85% 11/13 100% 6/6 71% 5/7
Nad 1.5 69% 9/13 100% 6/6 43% 3/7
Nad 2.5 46% 6/13 67% 4/6 29% 2/7
Nad 3.5 31% 4/13 50% 3/6 14% 1/7
Nad 4.5 8% 1/13 17% 1/6 0% 0/7
Nad 5.5 0% 0/13 0% 0/6 0% 0/7
Výsledky zápasov
Gólove štatistiky
31% 4 Čisté konto
31% 4 Bez gólu
54% 7 Oba tímy skórovali
Rozdiely v skóre
23% 3 Výhra o 1 gól
15% 2 Výhra o 2 góly
0% 0 Výhra o 3 a viac gólov
Skóre a góly
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
0-02 (15%)
1-31 (8%)
3-11 (8%)
1-21 (8%)
0-21 (8%)
2-01 (8%)
Polčas
0-04 (31%)
0-13 (23%)
1-02 (15%)
1-12 (15%)
1-31 (8%)
2-11 (8%)
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
43 (23%)
23 (23%)
32 (15%)
02 (15%)
12 (15%)
51 (8%)
Polčas
15 (38%)
04 (31%)
22 (15%)
41 (8%)
31 (8%)
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase 3
Remíza v polčase 2 4
V polčase prehrávali 4
Góly podľa polčasov
1. polčas
7 Strelené 9 inkasované
2. polčas
9 Strelené 6 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
1-31 (17%)
0-21 (17%)
2-01 (17%)
2-21 (17%)
3-21 (17%)
2-11 (17%)
Polčas
1-02 (33%)
1-12 (33%)
1-31 (17%)
0-11 (17%)
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
42 (33%)
22 (33%)
51 (17%)
31 (17%)
Polčas
13 (50%)
22 (33%)
41 (17%)
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase 2
Remíza v polčase 1 1
V polčase prehrávali 2
Góly podľa polčasov
1. polčas
5 Strelené 6 inkasované
2. polčas
5 Strelené 4 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
0-02 (29%)
3-11 (14%)
1-21 (14%)
1-11 (14%)
0-11 (14%)
1-01 (14%)
Polčas
0-04 (57%)
0-12 (29%)
2-11 (14%)
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
02 (29%)
12 (29%)
41 (14%)
31 (14%)
21 (14%)
Polčas
04 (57%)
12 (29%)
31 (14%)
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase 1
Remíza v polčase 1 3
V polčase prehrávali 2
Góly podľa polčasov
1. polčas
2 Strelené 3 inkasované
2. polčas
4 Strelené 2 inkasované
38,5% Výhra %
13 Odohrané zápasy
Celkovo
5 4 4
Doma
3 1 2
Vonku
2 3 2
16 1,23 / na zápas Strelené
15 1,15 / na zápas Inkasované
+1 +0,08 / na zápas Gólový rozdiel
4 31% zo zápasov Čisté konto