Real Valladolid

Tímové info

Real Valladolid

Valladolid, Španielsko
Krajina
Španielsko
Založené
20.6.1928
Webová stránka
www.realvalladolid.es
Prezývka
Pucela
Posledná výhra
2. novembra 2026 1 deň od poslednej
Posledná prehra
23. októbra 2026 11 dňou od poslednej
Posledných 10 zápasov
r v p r v r v p p v Výhra: 4; Remíza: 3; Prehra: 3
Sociálna sieť
Rozpis zápasov
02/11/2026
- 18:30
Real Valladolid
4 3
Leganés CD
08/11/2026
- 17:00
Sporting Gijón
- -
Real Valladolid
15/11/2026
- 17:00
Real Valladolid
- -
Castellón CD
22/11/2026
- 17:00
Celta Vigo B
- -
Real Valladolid
29/11/2026
- 17:00
Real Valladolid
- -
Real Sociedad B
Sezónne štatistiky
33,3% Výhra %
12 Odohrané zápasy
Celkovo
4 3 5
Doma
4 2
Vonku
3 3
20 1,67 / na zápas Strelené
19 1,58 / na zápas Inkasované
+1 +0,08 / na zápas Gólový rozdiel
2 17% zo zápasov Čisté konto
Súpiska
No roster for the selected season.
Top hráči
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Štatistika hráčov
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Umiestnenie
Všetky
Doma
Vonku
#
Klub
Z
V
R
P
SG
IG
+/-
B
1
Castellón CD
r p v v r
>
12
8
3
1
23
5
18
27
2
Almería UD
v v v r r
>
12
8
2
2
23
10
13
26
3
Eibar SD
v p r p r
>
12
7
2
3
21
14
7
23
4 ▲
Granada CF
v v v v v
>
12
7
2
3
20
14
6
23
5 ▲
Mallorca RCD
r v r r v
>
12
6
4
2
15
7
8
22
6 ▲
Sporting Gijón
v v v p v
>
12
7
1
4
13
13
0
22
7 ▼
Girona FC
r r v v p
>
12
6
3
3
22
11
11
21
8 ▼
Burgos CF
p p v v r
>
12
6
3
3
17
13
4
21
9
Real Oviedo
p v v r p
>
12
5
3
4
17
15
2
18
10
Sabadell FC
r v p r p
>
12
4
5
3
12
11
1
17
11 ▲
Las Palmas UD
r p p v v
>
12
5
2
5
17
21
-4
17
12 ▼
Córdoba CF
v p v v r
>
12
5
1
6
19
22
-3
16
13 ▲
Real Valladolid
r v p p v
>
12
4
3
5
20
19
1
15
14 ▼
Tenerife CD
r p r r r
>
11
3
5
3
13
15
-2
14
15 ▼
Eldense CD
v v v p p
>
12
4
2
6
13
17
-4
14
16
Celta Vigo B
p v r p r
>
12
3
4
5
18
23
-5
13
17
Leganés CD
p p p r p
>
12
3
3
6
10
20
-10
12
18 ▲
Real Sociedad B
p p p p v
>
12
3
2
7
15
22
-7
11
19 ▼
Cádiz CF
v p p v p
>
12
2
4
6
15
16
-1
10
20 ▼
FC Andorra
v r v p p
>
11
3
1
7
15
20
-5
10
21 ▲
12
2
1
9
10
23
-13
7
22 ▼
AD Ceuta FC
r p p p p
>
12
1
2
9
10
27
-17
5
- postup do LaLiga 2027/28 - baráž o postup do LaLiga 2027/28 - zostup 2026/27Zostupujúci z LaLigy 2025/26 - Mallorca RCD, Girona, Real OviedoNováčik z 3. ligy 2025/26 - Tenerife CD, Celta Vigo B, Sabadell FC, Eldense CD
Umiestnenie tímu v rebríčkoch ligy
LaLiga2 2026/2027 Vypočítané na základe aktuálnej tabuľky
22 mužstiev
Útok
SG 20 5. miesto / 22
G/Z 1,67 5. miesto / 22
Obrana
IG 19 14. miesto / 22
IG/Z 1,58 14. miesto / 22
Celkovo
Bd 15 13. miesto / 22
Bd/Z 1,25 14. miesto / 22
V 4 12. miesto / 22
GD +1 9. miesto / 22
P 5 12. miesto / 22
SG Strelené G/Z Góly/Zápasy IG Inkasované IG/Z Inkasovaný gól/Zápas Bd Body Bd/Z Body/Zápasy V Výhra GD Gólový rozdiel P Prehra
Štatistiky sezóny
Doma Vonku Všetky
Odohrané 6 6 12
Výhra 4 0 4
Remíza 0 3 3
Prehra 2 3 5
Doma Vonku Všetky
Na zápas Celkom Na zápas Celkom Na zápas Celkom
Góly 2.5 15 0.8 5 1.7 20
Inksované góly 1.7 10 1.5 9 1.6 19
xG - Očakávané góly 2 12.07 1.3 7.72 1.6 19.79
Žlté karty 2.5 15 4 24 3.3 39
Červené karty 0.3 2 0.3 2 0.3 4
Čisté konto 0.3 2 0 0.2 2
Rohové kopy 5.3 32 4.5 27 4.9 59
Fauly 12.3 74 15.8 95 14.1 169
Ofsajdy 2.3 14 0.5 3 1.4 17
Strely celkom 14.3 86 12.7 76 13.5 162
Strely na bránu 5.5 33 5.3 32 5.4 65
Brvno/Tyč 0.7 4 0.3 2 0.5 6
Neuznaný gól VAR 0 0.2 1 0.1 1
Nepremenená penalta 0.2 1 0 0.1 1
Rozbor zápasov a gólov
Góly — Doma vs. Vonku
Strelené 201,67 / na zápas
15 5
Doma 15 · 2,50/g Vonku 5 · 0,83/g
Inkasované 191,58 / na zápas
10 9
Doma 10 · 1,67/g Vonku 9 · 1,50/g
Góly na zápas — nad %
Riadok Celkovo Doma Vonku
Priemerný počet gólov na zápas 3,25 4,17 2,33
Nad 0.5 100% 12/12 100% 6/6 100% 6/6
Nad 1.5 83% 10/12 83% 5/6 83% 5/6
Nad 2.5 58% 7/12 83% 5/6 33% 2/6
Nad 3.5 42% 5/12 67% 4/6 17% 1/6
Nad 4.5 25% 3/12 50% 3/6 0% 0/6
Nad 5.5 8% 1/12 17% 1/6 0% 0/6
Výsledky zápasov
Gólove štatistiky
17% 2 Čisté konto
25% 3 Bez gólu
58% 7 Oba tímy skórovali
Rozdiely v skóre
17% 2 Výhra o 1 gól
8% 1 Výhra o 2 góly
8% 1 Výhra o 3 a viac gólov
Skóre a góly
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
1-12 (17%)
0-21 (8%)
0-11 (8%)
1-01 (8%)
0-31 (8%)
3-11 (8%)
Polčas
0-03 (25%)
1-12 (17%)
0-12 (17%)
1-01 (8%)
2-11 (8%)
4-01 (8%)
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
23 (25%)
12 (17%)
32 (17%)
42 (17%)
52 (17%)
71 (8%)
Polčas
03 (25%)
13 (25%)
22 (17%)
32 (17%)
42 (17%)
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase 3 1
Remíza v polčase 1 2 2
V polčase prehrávali 3
Góly podľa polčasov
1. polčas
13 Strelené 8 inkasované
2. polčas
7 Strelené 11 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
1-01 (17%)
0-31 (17%)
3-11 (17%)
5-01 (17%)
2-31 (17%)
4-31 (17%)
Polčas
1-01 (17%)
0-11 (17%)
1-11 (17%)
4-01 (17%)
1-21 (17%)
3-11 (17%)
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
52 (33%)
11 (17%)
31 (17%)
41 (17%)
71 (17%)
Polčas
12 (33%)
42 (33%)
21 (17%)
31 (17%)
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase 3
Remíza v polčase 1
V polčase prehrávali 2
Góly podľa polčasov
1. polčas
10 Strelené 5 inkasované
2. polčas
5 Strelené 5 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
1-12 (33%)
0-21 (17%)
0-11 (17%)
2-21 (17%)
1-21 (17%)
Polčas
0-03 (50%)
1-11 (17%)
2-11 (17%)
0-11 (17%)
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
23 (50%)
11 (17%)
41 (17%)
31 (17%)
Polčas
03 (50%)
21 (17%)
31 (17%)
11 (17%)
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase 1
Remíza v polčase 2 2
V polčase prehrávali 1
Góly podľa polčasov
1. polčas
3 Strelené 3 inkasované
2. polčas
2 Strelené 6 inkasované
33,3% Výhra %
12 Odohrané zápasy
Celkovo
4 3 5
Doma
4 2
Vonku
3 3
20 1,67 / na zápas Strelené
19 1,58 / na zápas Inkasované
+1 +0,08 / na zápas Gólový rozdiel
2 17% zo zápasov Čisté konto