José Sá
José Sá
Posledných 5 zápasov
r
p
p
r
r
Výhra: 0; Remíza: 3; Prehra: 2
Posledná výhra
3. marca 2026 246dňou od poslednej
Posledná prehra
25. apríla 2026 194dňou od poslednej
Kariéra
Bilancia sezóny
Priemerné hodnotenie
6,60
23
Zápasy
· 61% zo zápasov
3 V
8 D
12 L
Základná zospava
23
2
17%
4
z 23 zápasov
Čisté konto
37
1,61 / na zápas
Inksované góly
0
0,00 / 90 min
Chytená penalta
0
0,00 / 90 min
Góly
0
0,00 / 90 min
Asistencie
0
Penalty
2 070
90 / na zápas
Minúty
90,0
2 070 celkovo
Minúty / zápas
2
0,09 / 90 min
Hráč zápasu
Čisté konto
4
0,17 / 90 · 0,17 / zápas
21%
Líder
Chytená penalta
0
0,00 / 90 · 0,00 / zápas
0%
0%
Góly
0
0,00 / 90 · 0,00 / zápas
0%
0%
Asistencie
0
0,00 / 90 · 0,00 / zápas
0%
0%
Penalty
0
0,00 / 90 · 0,00 / zápas
0%
0%
Minúty
2 070
90 / zápas
61%
73%
Hráč zápasu
2
0,09 / 90 · 0,09 / zápas
14%
Líder
Forma
9,20
6,40
6,80
8,00
6,80
6,40
5,80
6,40
6,80
7,60
6,06
6,89
6,30
6,20
6,48
5,68
5,60
6,00
6,00
6,37
január
február
marec
apríl
máj
august
september
október
november
december
Najlepšie výkony
3 najlepšie hodnotené zápasy
Podrobnosti štatistiky
Venue
Z
Min
IG
ČiKo
Doma
29
2 610
48
8
Vonku
23
2 070
37
3
Mesiac
Z
Min
IG
ČiKo
január
9
810
15
2
február
9
810
10
4
marec
4
360
5
0
apríl
6
540
8
2
máj
5
450
6
0
august
5
450
16
0
september
1
90
3
0
október
2
180
4
0
november
4
360
7
1
december
7
630
11
2
Result
Z
Min
IG
ČiKo
Výhra
14
1 260
6
9
Remíza
13
1 170
16
2
Prehra
25
2 250
63
0
Disciplína
4
0,08 / zápas
Žlté karty
0
2 žltá/červená
0
0 červená + 0 po 2. žltej
Červené karty
0,08 kariet/zápas · 52 zápasov
Štatistika proti súperom
17 klubov
Súper
Z
Min
IG
ČiKo