José Sá
José Sá
Posledných 5 zápasov
r
p
p
r
r
Výhra: 0; Remíza: 3; Prehra: 2
Posledná výhra
3. marca 2026 246dňou od poslednej
Posledná prehra
25. apríla 2026 194dňou od poslednej
Kariéra
Bilancia sezóny
Priemerné hodnotenie
6,60
23
Zápasy
· 61% zo zápasov
3 V
8 D
12 L
Základná zospava
23
2
17%
4
z 23 zápasov
Čisté konto
37
1,61 / na zápas
Inksované góly
0
0,00 / 90 min
Chytená penalta
0
0,00 / 90 min
Góly
0
0,00 / 90 min
Asistencie
0
Penalty
2 070
90 / na zápas
Minúty
90,0
2 070 celkovo
Minúty / zápas
2
0,09 / 90 min
Hráč zápasu
Čisté konto
4
0,17 / 90 · 0,17 / zápas
21%
Líder
Chytená penalta
0
0,00 / 90 · 0,00 / zápas
0%
0%
Góly
0
0,00 / 90 · 0,00 / zápas
0%
0%
Asistencie
0
0,00 / 90 · 0,00 / zápas
0%
0%
Penalty
0
0,00 / 90 · 0,00 / zápas
0%
0%
Minúty
2 070
90 / zápas
61%
73%
Hráč zápasu
2
0,09 / 90 · 0,09 / zápas
14%
Líder
Forma
9,20
6,40
6,80
8,00
6,80
6,40
5,80
6,40
6,80
7,60
5,80
5,60
6,53
6,50
7,40
6,60
6,10
7,20
august 2025
september 2025
december 2025
január 2026
február 2026
marec 2026
apríl 2026
máj 2026
Najlepšie výkony
2 najlepšie hodnotené zápasy
Podrobnosti štatistiky
Venue
Z
Min
IG
ČiKo
Doma
13
1 170
22
3
Vonku
10
900
15
1
Mesiac
Z
Min
IG
ČiKo
august 2025
3
270
8
0
september 2025
1
90
3
0
december 2025
3
270
5
0
január 2026
5
450
5
2
február 2026
5
450
6
2
marec 2026
2
180
3
0
apríl 2026
2
180
5
0
máj 2026
2
180
2
0
Result
Z
Min
IG
ČiKo
Výhra
3
270
1
2
Remíza
8
720
8
2
Prehra
12
1 080
28
0
Disciplína
2
0,09 / zápas
Žlté karty
0
2 žltá/červená
0
0 červená + 0 po 2. žltej
Červené karty
0,09 kariet/zápas · 23 zápasov
Štatistika proti súperom
17 klubov
Súper
Z
Min
IG
ČiKo