AC Milan

Tímové info

AC Milan

Milano, Taliansko
Krajina
Taliansko
Založené
13.12.1899
Webová stránka
www.acmilan.com/en
Prezývka
Rossoneri
Posledná výhra
31. októbra 2026 5 dňou od poslednej
Posledná prehra
28. októbra 2026 8 dňou od poslednej
Posledných 10 zápasov
v v r r v r v v p v Výhra: 6; Remíza: 3; Prehra: 1
Sociálna sieť
Rozpis zápasov
03/05/2026
- 15:00
Sassuolo US
2 0
AC Milan
10/05/2026
- 20:45
AC Milan
2 3
Atalanta Bergamo
17/05/2026
- 15:00
Genoa CFC
1 2
AC Milan
24/05/2026
- 20:45
AC Milan
1 2
Cagliari Calcio
Sezónne štatistiky
52,6% Výhra %
38 Odohrané zápasy
Celkovo
20 10 8
Doma
9 5 5
Vonku
11 5 3
53 1,39 / na zápas Strelené
35 0,92 / na zápas Inkasované
+18 +0,47 / na zápas Gólový rozdiel
15 39% zo zápasov Čisté konto
Súpiska
Obrancovia1
Pervis Estupiñán
Pervis Estupiñán
obranca 28rokov 175cm
Útočníci2
Christopher Nkunku
Christopher Nkunku
útočník 28rokov 177cm
Niclas Füllkrug
Niclas Füllkrug
útočník 33rokov 189cm
Top hráči
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Štatistika hráčov
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Umiestnenie
Všetky
Doma
Vonku
#
Klub
Z
V
R
P
SG
IG
+/-
B
1
Inter Milan
r v v r r
38
27
6
5
89
35
54
87
2
SSC Napoli
v r p v v
38
23
7
8
58
36
22
76
3
AS Roma
v v v v v
38
23
4
11
59
31
28
73
4 ▲
Como 1907
v r v v v
38
20
11
7
65
29
36
71
5 ▼
AC Milan
r p p v p
38
20
10
8
53
35
18
70
6
38
19
12
7
61
34
27
69
7
38
15
14
9
51
36
15
59
8
Bologna FC
p r v v r
38
16
8
14
49
46
3
56
9
Lazio Roma
r v p p v
38
14
12
12
41
40
1
54
10
38
14
8
16
45
48
-3
50
11
Sassuolo US
r v p p p
38
14
7
17
46
50
-4
49
12 ▲
Parma Calcio
v p p p v
38
11
12
15
28
46
-18
45
13 ▼
Torino FC
r p v p r
38
12
9
17
44
63
-19
45
14 ▲
38
11
10
17
40
53
-13
43
15 ▼
38
9
15
14
41
50
-9
42
16 ▼
Genoa CFC
p r r p p
38
10
11
17
41
51
-10
41
17
Lecce US
r v p v v
38
10
8
20
28
50
-22
38
18
Cremonese US
p p v v p
38
8
10
20
32
57
-25
34
19
Hellas Verona
r r p r p
38
3
12
23
25
61
-36
21
20
Pisa SC
p p p p p
38
2
12
24
26
71
-45
18
- Majster 2025/26 - Liga Majstrov 2026/2027 - Inter Milan - Liga Majstrov 2026/2027 - SSC Napoli, AS Roma, Como 1907 - Európska Liga 2026/2027 - AC Milan, Juventus Torino - Konferenčná Liga 2026/2027 - Atalanta Bergamo - Zostup do Serie B 2026/2027 - Pisa SC, Hellas Verona, Cremonese USMajster 2024/2025 - SSC NapoliNováčik 2025/26 - Sassuolo US, Pisa SC, Cremonese US
Umiestnenie tímu v rebríčkoch ligy
Serie A 2025/2026 Vypočítané na základe aktuálnej tabuľky
20 mužstiev
Útok
SG 53 6. miesto / 20
G/Z 1,39 6. miesto / 20
Obrana
IG 35 4. miesto / 20
IG/Z 0,92 4. miesto / 20
Celkovo
Bd 70 5. miesto / 20
Bd/Z 1,84 5. miesto / 20
V 20 4. miesto / 20
GD +18 6. miesto / 20
P 8 4. miesto / 20
SG Strelené G/Z Góly/Zápasy IG Inkasované IG/Z Inkasovaný gól/Zápas Bd Body Bd/Z Body/Zápasy V Výhra GD Gólový rozdiel P Prehra
Štatistiky sezóny
Doma Vonku Všetky
Odohrané 19 19 38
Výhra 9 11 20
Remíza 5 5 10
Prehra 5 3 8
Doma Vonku Všetky
Na zápas Celkom Na zápas Celkom Na zápas Celkom
Góly 1.3 25 1.5 28 1.4 53
Inksované góly 1.1 21 0.7 14 0.9 35
Žlté karty 1.9 36 1.5 29 1.7 65
Červené karty 0.1 1 0.1 2 0.1 3
Čisté konto 0.4 7 0.4 8 0.4 15
Rohové kopy 4.9 94 3.6 68 4.3 162
Fauly 10.2 194 10 190 10.1 384
Ofsajdy 1.7 33 2 38 1.9 71
Strely celkom 16.1 306 10.4 198 13.3 504
Strely na bránu 4.9 93 3.8 73 4.4 166
Brvno/Tyč 0.8 16 0.1 1 0.4 17
Neuznaný gól VAR 0.1 2 0.1 2 0.1 4
Nepremenená penalta 0 0.1 2 0.1 2
Rozbor zápasov a gólov
Góly — Doma vs. Vonku
Strelené 531,39 / na zápas
25 28
Doma 25 · 1,32/g Vonku 28 · 1,47/g
Inkasované 350,92 / na zápas
21 14
Doma 21 · 1,11/g Vonku 14 · 0,74/g
Góly na zápas — nad %
Riadok Celkovo Doma Vonku
Priemerný počet gólov na zápas 2,32 2,42 2,21
Nad 0.5 95% 36/38 95% 18/19 95% 18/19
Nad 1.5 66% 25/38 63% 12/19 68% 13/19
Nad 2.5 45% 17/38 53% 10/19 37% 7/19
Nad 3.5 18% 7/38 21% 4/19 16% 3/19
Nad 4.5 8% 3/38 11% 2/19 5% 1/19
Nad 5.5 0% 0/38 0% 0/19 0% 0/19
Výsledky zápasov
Gólove štatistiky
39% 15 Čisté konto
18% 7 Bez gólu
47% 18 Oba tímy skórovali
Rozdiely v skóre
37% 14 Výhra o 1 gól
8% 3 Výhra o 2 góly
8% 3 Výhra o 3 a viac gólov
Skóre a góly
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
1-08 (21%)
1-15 (13%)
2-14 (11%)
3-03 (8%)
2-23 (8%)
0-13 (8%)
Polčas
0-015 (39%)
1-07 (18%)
1-16 (16%)
0-14 (11%)
2-02 (5%)
0-22 (5%)
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
111 (29%)
310 (26%)
28 (21%)
44 (11%)
53 (8%)
02 (5%)
Polčas
015 (39%)
111 (29%)
210 (26%)
32 (5%)
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase 8 2
Remíza v polčase 11 6 4
V polčase prehrávali 1 2 4
Góly podľa polčasov
1. polčas
20 Strelené 17 inkasované
2. polčas
33 Strelené 18 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
1-05 (26%)
1-22 (11%)
2-12 (11%)
2-22 (11%)
1-12 (11%)
3-01 (5%)
Polčas
0-06 (32%)
1-14 (21%)
1-04 (21%)
0-12 (11%)
0-22 (11%)
2-01 (5%)
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
36 (32%)
16 (32%)
42 (11%)
22 (11%)
52 (11%)
01 (5%)
Polčas
27 (37%)
06 (32%)
16 (32%)
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase 4 1
Remíza v polčase 5 2 3
V polčase prehrávali 2 2
Góly podľa polčasov
1. polčas
10 Strelené 10 inkasované
2. polčas
15 Strelené 11 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
1-13 (16%)
1-03 (16%)
2-02 (11%)
3-02 (11%)
2-12 (11%)
0-12 (11%)
Polčas
0-09 (47%)
1-03 (16%)
1-12 (11%)
0-12 (11%)
2-11 (5%)
1-21 (5%)
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
26 (32%)
15 (26%)
34 (21%)
42 (11%)
01 (5%)
51 (5%)
Polčas
09 (47%)
15 (26%)
23 (16%)
32 (11%)
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase 4 1
Remíza v polčase 6 4 1
V polčase prehrávali 1 2
Góly podľa polčasov
1. polčas
10 Strelené 7 inkasované
2. polčas
18 Strelené 7 inkasované
52,6% Výhra %
38 Odohrané zápasy
Celkovo
20 10 8
Doma
9 5 5
Vonku
11 5 3
53 1,39 / na zápas Strelené
35 0,92 / na zápas Inkasované
+18 +0,47 / na zápas Gólový rozdiel
15 39% zo zápasov Čisté konto