Hellas Verona
Tímové info
Hellas Verona
Verona, Taliansko
Rozpis zápasov
Sezónne štatistiky
40,0%
Výhra %
10
Odohrané zápasy
19
1,90 / na zápas
Strelené
13
1,30 / na zápas
Inkasované
+6
+0,60 / na zápas
Gólový rozdiel
3
30% zo zápasov
Čisté konto
Top hráči
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Štatistika hráčov
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Umiestnenie
Všetky
Doma
Vonku
- postup do Serie A 2027/28 - play-off o postup do Serie A 2027/28 - play-off o zotrvanie v Serie B 2027/28 - zostup do Serie C 2027/28Zostupujúci zo Serie A 2025/26 - Pisa SC, Hellas Verona, Cremonese USNováčik zo Serie C 2025/26 - LR Vicenza Arezzo SS, Benevento Calcio 1929, Ascoli Calcio
Umiestnenie tímu v rebríčkoch ligy
Serie B 2026/2027
Vypočítané na základe aktuálnej tabuľky
20 mužstiev
Útok
SG
19
2. miesto / 20
G/Z
1,90
2. miesto / 20
Obrana
IG
13
11. miesto / 20
IG/Z
1,30
12. miesto / 20
Celkovo
Bd
15
5. miesto / 20
Bd/Z
1,50
5. miesto / 20
V
4
5. miesto / 20
GD
+6
4. miesto / 20
P
3
7. miesto / 20
SG Strelené
G/Z Góly/Zápasy
IG Inkasované
IG/Z Inkasovaný gól/Zápas
Bd Body
Bd/Z Body/Zápasy
V Výhra
GD Gólový rozdiel
P Prehra
Štatistiky sezóny
| Doma | Vonku | Všetky | ||||
| Odohrané | 6 | 4 | 10 | |||
| Výhra | 3 | 1 | 4 | |||
| Remíza | 2 | 1 | 3 | |||
| Prehra | 1 | 2 | 3 | |||
| Doma | Vonku | Všetky | ||||
| Na zápas | Celkom | Na zápas | Celkom | Na zápas | Celkom | |
| Góly | 2.3 | 14 | 1.3 | 5 | 1.9 | 19 |
| Inksované góly | 1 | 6 | 1.8 | 7 | 1.3 | 13 |
| xG - Očakávané góly | 1.8 | 10.87 | 1.6 | 6.27 | 1.7 | 17.14 |
| Žlté karty | 1.7 | 10 | 2.5 | 10 | 2 | 20 |
| Červené karty | 0.2 | 1 | 0.3 | 1 | 0.2 | 2 |
| Čisté konto | 0.3 | 2 | 0.3 | 1 | 0.3 | 3 |
| Rohové kopy | 5.8 | 35 | 6.8 | 27 | 6.2 | 62 |
| Fauly | 15 | 90 | 13.5 | 54 | 14.4 | 144 |
| Ofsajdy | 0.7 | 4 | 1.5 | 6 | 1 | 10 |
| Strely celkom | 17.3 | 104 | 13.3 | 53 | 15.7 | 157 |
| Strely na bránu | 6.2 | 37 | 4.3 | 17 | 5.4 | 54 |
| Brvno/Tyč | 0.2 | 1 | 0.5 | 2 | 0.3 | 3 |
Rozbor zápasov a gólov
Góly — Doma vs. Vonku
Strelené
191,90 / na zápas
Doma 14 · 2,33/g
Vonku 5 · 1,25/g
Inkasované
131,30 / na zápas
Doma 6 · 1,00/g
Vonku 7 · 1,75/g
Góly na zápas — nad %
| Riadok | Celkovo | Doma | Vonku |
|---|---|---|---|
| Priemerný počet gólov na zápas | 3,20 | 3,33 | 3,00 |
| Nad 0.5 | 100% 10/10 | 100% 6/6 | 100% 4/4 |
| Nad 1.5 | 90% 9/10 | 100% 6/6 | 75% 3/4 |
| Nad 2.5 | 70% 7/10 | 83% 5/6 | 50% 2/4 |
| Nad 3.5 | 40% 4/10 | 33% 2/6 | 50% 2/4 |
| Nad 4.5 | 20% 2/10 | 17% 1/6 | 25% 1/4 |
| Nad 5.5 | 0% 0/10 | 0% 0/6 | 0% 0/4 |
Výsledky zápasov
Gólove štatistiky
30%
3
Čisté konto
0%
0
Bez gólu
70%
7
Oba tímy skórovali
Rozdiely v skóre
20%
2
Výhra o 1 gól
0%
0
Výhra o 2 góly
20%
2
Výhra o 3 a viac gólov
Skóre a góly
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
1-1
1-2
5-0
1-3
2-1
2-3
Polčas
0-0
1-1
1-0
0-1
2-1
3-0
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
3
2
5
4
1
Polčas
0
1
2
3
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase
Remíza v polčase
V polčase prehrávali
Góly podľa polčasov
1. polčas
8 Strelené
4 inkasované
2. polčas
11 Strelené
9 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
1-2
5-0
2-1
2-2
1-1
3-0
Polčas
0-0
1-0
1-1
3-0
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
3
5
4
2
Polčas
0
1
2
3
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase
Remíza v polčase
V polčase prehrávali
Góly podľa polčasov
1. polčas
5 Strelené
1 inkasované
2. polčas
9 Strelené
5 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
1-1
1-3
2-3
1-0
Polčas
0-1
1-1
2-1
0-0
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
2
4
5
1
Polčas
1
2
3
0
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase
Remíza v polčase
V polčase prehrávali
Góly podľa polčasov
1. polčas
3 Strelené
3 inkasované
2. polčas
2 Strelené
4 inkasované
40,0%
Výhra %
10
Odohrané zápasy
19
1,90 / na zápas
Strelené
13
1,30 / na zápas
Inkasované
+6
+0,60 / na zápas
Gólový rozdiel
3
30% zo zápasov
Čisté konto