Bologna FC
Tímové info
Bologna FC
Bologna, Taliansko
Rozpis zápasov
Sezónne štatistiky
42,1%
Výhra %
38
Odohrané zápasy
57
1,50 / na zápas
Strelené
47
1,24 / na zápas
Inkasované
+10
+0,26 / na zápas
Gólový rozdiel
12
32% zo zápasov
Čisté konto
Top hráči
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Štatistika hráčov
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Umiestnenie
Všetky
Doma
Vonku
- Majster 2024/25 - Liga Majstrov - SSC Napoli - Liga Majstrov - Inter Milan, Atalanta Bergamo, Juventus Torino - Európska Liga - AS Roma, Bologna FC - Konferenčná Liga - ACF Fiorentina - Zostup do Serie B 2025/26 - AC Monza, Venezia FC, Empoli FCMajster 2023/2024 - Inter MilanNováčik 2024/25 - Parma Calcio, Como 1907, Venezia FC
Umiestnenie tímu v rebríčkoch ligy
Serie A 2024/2025
Vypočítané na základe aktuálnej tabuľky
20 mužstiev
Útok
SG
57
8. miesto / 20
G/Z
1,50
8. miesto / 20
Obrana
IG
47
9. miesto / 20
IG/Z
1,24
9. miesto / 20
Celkovo
Bd
62
9. miesto / 20
Bd/Z
1,63
9. miesto / 20
V
16
9. miesto / 20
GD
+10
9. miesto / 20
P
8
4. miesto / 20
SG Strelené
G/Z Góly/Zápasy
IG Inkasované
IG/Z Inkasovaný gól/Zápas
Bd Body
Bd/Z Body/Zápasy
V Výhra
GD Gólový rozdiel
P Prehra
Štatistiky sezóny
| Doma | Vonku | Všetky | ||||
| Odohrané | 19 | 19 | 38 | |||
| Výhra | 10 | 6 | 16 | |||
| Remíza | 7 | 7 | 14 | |||
| Prehra | 2 | 6 | 8 | |||
| Doma | Vonku | Všetky | ||||
| Na zápas | Celkom | Na zápas | Celkom | Na zápas | Celkom | |
| Góly | 1.7 | 33 | 1.3 | 24 | 1.5 | 57 |
| Inksované góly | 0.9 | 18 | 1.5 | 29 | 1.2 | 47 |
| Žlté karty | 1.3 | 25 | 1.1 | 21 | 1.2 | 46 |
| Červené karty | 0.1 | 1 | 0.1 | 2 | 0.1 | 3 |
| Čisté konto | 0.4 | 7 | 0.3 | 5 | 0.3 | 12 |
| Rohové kopy | 4.5 | 85 | 2.4 | 45 | 3.4 | 130 |
| Fauly | 9.7 | 184 | 9.7 | 185 | 9.7 | 369 |
| Ofsajdy | 1.3 | 25 | 0.9 | 18 | 1.1 | 43 |
| Strely celkom | 11.4 | 216 | 7.5 | 142 | 9.4 | 358 |
| Strely na bránu | 4.1 | 78 | 2.6 | 50 | 3.4 | 128 |
| Brvno/Tyč | 0.3 | 5 | 0.2 | 3 | 0.2 | 8 |
| Neuznaný gól VAR | 0 | 0.1 | 1 | 0 | 1 | |
Rozbor zápasov a gólov
Góly — Doma vs. Vonku
Strelené
571,50 / na zápas
Doma 33 · 1,74/g
Vonku 24 · 1,26/g
Inkasované
471,24 / na zápas
Doma 18 · 0,95/g
Vonku 29 · 1,53/g
Góly na zápas — nad %
| Riadok | Celkovo | Doma | Vonku |
|---|---|---|---|
| Priemerný počet gólov na zápas | 2,74 | 2,68 | 2,79 |
| Nad 0.5 | 92% 35/38 | 95% 18/19 | 89% 17/19 |
| Nad 1.5 | 82% 31/38 | 79% 15/19 | 84% 16/19 |
| Nad 2.5 | 53% 20/38 | 47% 9/19 | 58% 11/19 |
| Nad 3.5 | 34% 13/38 | 32% 6/19 | 37% 7/19 |
| Nad 4.5 | 13% 5/38 | 16% 3/19 | 11% 2/19 |
| Nad 5.5 | 0% 0/38 | 0% 0/19 | 0% 0/19 |
Výsledky zápasov
Gólove štatistiky
32%
12
Čisté konto
18%
7
Bez gólu
58%
22
Oba tímy skórovali
Rozdiely v skóre
26%
10
Výhra o 1 gól
11%
4
Výhra o 2 góly
5%
2
Výhra o 3 a viac gólov
Skóre a góly
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
1-1
2-2
2-1
1-0
0-0
2-0
Polčas
0-0
0-1
1-0
1-1
1-2
2-1
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
2
4
3
5
1
0
Polčas
1
0
2
3
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase
Remíza v polčase
V polčase prehrávali
Góly podľa polčasov
1. polčas
16 Strelené
22 inkasované
2. polčas
41 Strelené
25 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
1-1
1-0
2-1
0-0
3-0
2-3
Polčas
0-0
0-1
1-0
1-1
1-2
2-1
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
2
3
1
5
4
0
Polčas
0
1
3
2
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase
Remíza v polčase
V polčase prehrávali
Góly podľa polčasov
1. polčas
8 Strelené
12 inkasované
2. polčas
25 Strelené
6 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
2-2
0-3
2-1
2-0
0-0
0-2
Polčas
0-0
1-0
0-1
1-1
1-2
0-2
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
4
2
3
5
0
1
Polčas
1
0
2
3
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase
Remíza v polčase
V polčase prehrávali
Góly podľa polčasov
1. polčas
8 Strelené
10 inkasované
2. polčas
16 Strelené
19 inkasované
42,1%
Výhra %
38
Odohrané zápasy
57
1,50 / na zápas
Strelené
47
1,24 / na zápas
Inkasované
+10
+0,26 / na zápas
Gólový rozdiel
12
32% zo zápasov
Čisté konto