Derby County
Tímové info
Derby County
Derby, Anglicko
Sezónne štatistiky
43,5%
Výhra %
46
Odohrané zápasy
67
1,46 / na zápas
Strelené
59
1,28 / na zápas
Inkasované
+8
+0,17 / na zápas
Gólový rozdiel
12
26% zo zápasov
Čisté konto
Top hráči
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Štatistika hráčov
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Umiestnenie
Všetky
Doma
Vonku
- Postup do Premier League 2026/27 - Coventry City, Ipswich Town, Hull City - Baráž o Premier League 2026/27 - Millwall FC, Southampton FC, Middlesbrough FC, Hull City - Zostup do League One 2026/27 - Sheffield Wednesday, Leicester City, Oxford UnitedSheffield Wednesday odrátaných 18 bodov!Leicester City odrátaných 6 bodov!Zostupujúci z Premier League 2024/25 - Southampton FC, Ipswich Town, Leicester CityNováčik v Championship 2024/25 - Birmingham City, Wrexham AFC, Charlton Athletic
Umiestnenie tímu v rebríčkoch ligy
Championship 2025/2026
Vypočítané na základe aktuálnej tabuľky
24 mužstiev
Útok
SG
67
7. miesto / 24
G/Z
1,46
7. miesto / 24
Obrana
IG
59
12. miesto / 24
IG/Z
1,28
12. miesto / 24
Celkovo
Bd
69
8. miesto / 24
Bd/Z
1,50
8. miesto / 24
V
20
7. miesto / 24
GD
+8
6. miesto / 24
P
17
10. miesto / 24
SG Strelené
G/Z Góly/Zápasy
IG Inkasované
IG/Z Inkasovaný gól/Zápas
Bd Body
Bd/Z Body/Zápasy
V Výhra
GD Gólový rozdiel
P Prehra
Štatistiky sezóny
| Doma | Vonku | Všetky | ||||
| Odohrané | 23 | 23 | 46 | |||
| Výhra | 10 | 10 | 20 | |||
| Remíza | 6 | 3 | 9 | |||
| Prehra | 7 | 10 | 17 | |||
| Doma | Vonku | Všetky | ||||
| Na zápas | Celkom | Na zápas | Celkom | Na zápas | Celkom | |
| Góly | 1.3 | 31 | 1.6 | 36 | 1.5 | 67 |
| Inksované góly | 1.2 | 27 | 1.4 | 32 | 1.3 | 59 |
| Žlté karty | 2.3 | 52 | 2.9 | 66 | 2.6 | 118 |
| Červené karty | 0 | 1 | 0.1 | 2 | 0.1 | 3 |
| Čisté konto | 0.3 | 7 | 0.2 | 5 | 0.3 | 12 |
| Rohové kopy | 5.5 | 126 | 3.6 | 82 | 4.5 | 208 |
| Fauly | 11.9 | 273 | 12.8 | 295 | 12.3 | 568 |
| Ofsajdy | 1.7 | 38 | 1.3 | 31 | 1.5 | 69 |
| Strely celkom | 12 | 275 | 10.1 | 232 | 11 | 507 |
| Strely na bránu | 3.8 | 87 | 3.4 | 79 | 3.6 | 166 |
| Brvno/Tyč | 0.3 | 7 | 0.2 | 5 | 0.3 | 12 |
Rozbor zápasov a gólov
Góly — Doma vs. Vonku
Strelené
671,46 / na zápas
Doma 31 · 1,35/g
Vonku 36 · 1,57/g
Inkasované
591,28 / na zápas
Doma 27 · 1,17/g
Vonku 32 · 1,39/g
Góly na zápas — nad %
| Riadok | Celkovo | Doma | Vonku |
|---|---|---|---|
| Priemerný počet gólov na zápas | 2,74 | 2,52 | 2,96 |
| Nad 0.5 | 100% 46/46 | 100% 23/23 | 100% 23/23 |
| Nad 1.5 | 76% 35/46 | 74% 17/23 | 78% 18/23 |
| Nad 2.5 | 52% 24/46 | 39% 9/23 | 65% 15/23 |
| Nad 3.5 | 24% 11/46 | 17% 4/23 | 30% 7/23 |
| Nad 4.5 | 13% 6/46 | 9% 2/23 | 17% 4/23 |
| Nad 5.5 | 4% 2/46 | 4% 1/23 | 4% 1/23 |
Výsledky zápasov
Gólove štatistiky
26%
12
Čisté konto
9%
4
Bez gólu
65%
30
Oba tímy skórovali
Rozdiely v skóre
30%
14
Výhra o 1 gól
9%
4
Výhra o 2 góly
4%
2
Výhra o 3 a viac gólov
Skóre a góly
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
1-1
1-0
1-2
2-1
0-1
1-3
Polčas
1-0
0-1
0-0
1-1
2-2
2-0
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
3
2
1
4
5
8
Polčas
1
0
2
3
4
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase
Remíza v polčase
V polčase prehrávali
Góly podľa polčasov
1. polčas
32 Strelené
25 inkasované
2. polčas
35 Strelené
34 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
1-1
1-0
1-2
2-1
2-0
3-5
Polčas
1-0
0-1
0-0
1-1
2-2
0-3
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
2
1
3
4
8
5
Polčas
1
0
2
3
4
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase
Remíza v polčase
V polčase prehrávali
Góly podľa polčasov
1. polčas
14 Strelené
14 inkasované
2. polčas
17 Strelené
13 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
1-2
1-0
2-1
1-1
0-1
1-3
Polčas
1-0
0-1
0-0
1-1
2-0
1-2
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
3
1
4
2
5
6
Polčas
1
0
2
3
4
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase
Remíza v polčase
V polčase prehrávali
Góly podľa polčasov
1. polčas
18 Strelené
11 inkasované
2. polčas
18 Strelené
21 inkasované
43,5%
Výhra %
46
Odohrané zápasy
67
1,46 / na zápas
Strelené
59
1,28 / na zápas
Inkasované
+8
+0,17 / na zápas
Gólový rozdiel
12
26% zo zápasov
Čisté konto