Juventus Torino
Tímové info
Juventus Torino
Torino, Taliansko
Rozpis zápasov
Sezónne štatistiky
47,4%
Výhra %
38
Odohrané zápasy
58
1,53 / na zápas
Strelené
35
0,92 / na zápas
Inkasované
+23
+0,61 / na zápas
Gólový rozdiel
17
45% zo zápasov
Čisté konto
Top hráči
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Štatistika hráčov
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Umiestnenie
Všetky
Doma
Vonku
- Majster 2024/25 - Liga Majstrov - SSC Napoli - Liga Majstrov - Inter Milan, Atalanta Bergamo, Juventus Torino - Európska Liga - AS Roma, Bologna FC - Konferenčná Liga - ACF Fiorentina - Zostup do Serie B 2025/26 - AC Monza, Venezia FC, Empoli FCMajster 2023/2024 - Inter MilanNováčik 2024/25 - Parma Calcio, Como 1907, Venezia FC
Umiestnenie tímu v rebríčkoch ligy
Serie A 2024/2025
Vypočítané na základe aktuálnej tabuľky
20 mužstiev
Útok
SG
58
7. miesto / 20
G/Z
1,53
7. miesto / 20
Obrana
IG
35
2. miesto / 20
IG/Z
0,92
2. miesto / 20
Celkovo
Bd
70
4. miesto / 20
Bd/Z
1,84
4. miesto / 20
V
18
6. miesto / 20
GD
+23
4. miesto / 20
P
4
1. miesto / 20
SG Strelené
G/Z Góly/Zápasy
IG Inkasované
IG/Z Inkasovaný gól/Zápas
Bd Body
Bd/Z Body/Zápasy
V Výhra
GD Gólový rozdiel
P Prehra
Štatistiky sezóny
| Doma | Vonku | Všetky | ||||
| Odohrané | 19 | 19 | 38 | |||
| Výhra | 11 | 7 | 18 | |||
| Remíza | 7 | 9 | 16 | |||
| Prehra | 1 | 3 | 4 | |||
| Doma | Vonku | Všetky | ||||
| Na zápas | Celkom | Na zápas | Celkom | Na zápas | Celkom | |
| Góly | 1.6 | 31 | 1.4 | 27 | 1.5 | 58 |
| Inksované góly | 0.8 | 15 | 1.1 | 20 | 0.9 | 35 |
| Žlté karty | 0.8 | 15 | 1.5 | 29 | 1.2 | 44 |
| Červené karty | 0.1 | 1 | 0.1 | 2 | 0.1 | 3 |
| Čisté konto | 0.6 | 11 | 0.3 | 6 | 0.4 | 17 |
| Rohové kopy | 3.6 | 68 | 3.1 | 59 | 3.3 | 127 |
| Fauly | 8.6 | 163 | 9.5 | 180 | 9 | 343 |
| Ofsajdy | 0.7 | 14 | 1.1 | 21 | 0.9 | 35 |
| Strely celkom | 10.1 | 192 | 8.6 | 163 | 9.3 | 355 |
| Strely na bránu | 3.7 | 70 | 3.5 | 66 | 3.6 | 136 |
| Brvno/Tyč | 0.1 | 2 | 0.2 | 3 | 0.1 | 5 |
| Neuznaný gól VAR | 0 | 0.1 | 2 | 0.1 | 2 | |
Rozbor zápasov a gólov
Góly — Doma vs. Vonku
Strelené
581,53 / na zápas
Doma 31 · 1,63/g
Vonku 27 · 1,42/g
Inkasované
350,92 / na zápas
Doma 15 · 0,79/g
Vonku 20 · 1,05/g
Góly na zápas — nad %
| Riadok | Celkovo | Doma | Vonku |
|---|---|---|---|
| Priemerný počet gólov na zápas | 2,45 | 2,42 | 2,47 |
| Nad 0.5 | 89% 34/38 | 89% 17/19 | 89% 17/19 |
| Nad 1.5 | 76% 29/38 | 74% 14/19 | 79% 15/19 |
| Nad 2.5 | 42% 16/38 | 42% 8/19 | 42% 8/19 |
| Nad 3.5 | 21% 8/38 | 32% 6/19 | 11% 2/19 |
| Nad 4.5 | 8% 3/38 | 5% 1/19 | 11% 2/19 |
| Nad 5.5 | 3% 1/38 | 0% 0/19 | 5% 1/19 |
Výsledky zápasov
Gólove štatistiky
45%
17
Čisté konto
18%
7
Bez gólu
47%
18
Oba tímy skórovali
Rozdiely v skóre
21%
8
Výhra o 1 gól
16%
6
Výhra o 2 góly
11%
4
Výhra o 3 a viac gólov
Skóre a góly
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
1-1
2-0
0-0
1-0
2-2
3-0
Polčas
0-0
1-0
2-0
0-1
1-1
2-1
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
2
3
1
4
0
5
Polčas
0
1
2
3
5
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase
Remíza v polčase
V polčase prehrávali
Góly podľa polčasov
1. polčas
28 Strelené
16 inkasované
2. polčas
30 Strelené
19 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
2-0
2-2
1-0
0-0
3-0
1-1
Polčas
0-0
1-0
2-0
0-1
1-2
1-1
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
2
4
1
3
0
5
Polčas
0
1
2
3
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase
Remíza v polčase
V polčase prehrávali
Góly podľa polčasov
1. polčas
12 Strelené
6 inkasované
2. polčas
19 Strelené
9 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
1-1
3-0
0-0
2-1
4-4
2-0
Polčas
0-0
1-0
2-0
2-1
1-1
2-3
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
2
3
0
1
8
5
Polčas
0
2
1
3
5
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase
Remíza v polčase
V polčase prehrávali
Góly podľa polčasov
1. polčas
16 Strelené
10 inkasované
2. polčas
11 Strelené
10 inkasované
47,4%
Výhra %
38
Odohrané zápasy
58
1,53 / na zápas
Strelené
35
0,92 / na zápas
Inkasované
+23
+0,61 / na zápas
Gólový rozdiel
17
45% zo zápasov
Čisté konto