Portsmouth FC
Tímové info
Portsmouth FC
Portsmouth, Anglicko
Rozpis zápasov
Sezónne štatistiky
38,5%
Výhra %
13
Odohrané zápasy
16
1,23 / na zápas
Strelené
15
1,15 / na zápas
Inkasované
+1
+0,08 / na zápas
Gólový rozdiel
4
31% zo zápasov
Čisté konto
Súpiska
Top hráči
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Štatistika hráčov
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Umiestnenie
Všetky
Doma
Vonku
- Postup do Premier League 2027/28 - Baráž o Premier League 2027/28 - Zostup do League One 2027/28Southampton FC odrátané 4 body!Zostupujúci z Premier League 2025/26 - West Ham United, Burnley FC, Wolverhampton WanderersNováčik v Championship 2026/27 - Cardiff City, Bolton Wanderers, Lincoln City
Umiestnenie tímu v rebríčkoch ligy
Championship 2026/2027
Vypočítané na základe aktuálnej tabuľky
24 mužstiev
Útok
SG
16
17. miesto / 24
G/Z
1,23
17. miesto / 24
Obrana
IG
15
5. miesto / 24
IG/Z
1,15
5. miesto / 24
Celkovo
Bd
19
10. miesto / 24
Bd/Z
1,46
10. miesto / 24
V
5
9. miesto / 24
GD
+1
12. miesto / 24
P
4
9. miesto / 24
SG Strelené
G/Z Góly/Zápasy
IG Inkasované
IG/Z Inkasovaný gól/Zápas
Bd Body
Bd/Z Body/Zápasy
V Výhra
GD Gólový rozdiel
P Prehra
Štatistiky sezóny
| Doma | Vonku | Všetky | ||||
| Odohrané | 6 | 7 | 13 | |||
| Výhra | 3 | 2 | 5 | |||
| Remíza | 1 | 3 | 4 | |||
| Prehra | 2 | 2 | 4 | |||
| Doma | Vonku | Všetky | ||||
| Na zápas | Celkom | Na zápas | Celkom | Na zápas | Celkom | |
| Góly | 1.7 | 10 | 0.9 | 6 | 1.2 | 16 |
| Inksované góly | 1.7 | 10 | 0.7 | 5 | 1.2 | 15 |
| xG - Očakávané góly | 1.6 | 9.54 | 0.9 | 6.21 | 1.2 | 15.75 |
| Žlté karty | 1.3 | 8 | 1.4 | 10 | 1.4 | 18 |
| Čisté konto | 0.2 | 1 | 0.4 | 3 | 0.3 | 4 |
| Rohové kopy | 7.7 | 46 | 3.9 | 27 | 5.6 | 73 |
| Fauly | 11.7 | 70 | 10.4 | 73 | 11 | 143 |
| Ofsajdy | 2.5 | 15 | 2.9 | 20 | 2.7 | 35 |
| Strely celkom | 17.7 | 106 | 10.6 | 74 | 13.8 | 180 |
| Strely na bránu | 4.8 | 29 | 2.4 | 17 | 3.5 | 46 |
| Brvno/Tyč | 0.2 | 1 | 0 | 0.1 | 1 | |
Rozbor zápasov a gólov
Góly — Doma vs. Vonku
Strelené
161,23 / na zápas
Doma 10 · 1,67/g
Vonku 6 · 0,86/g
Inkasované
151,15 / na zápas
Doma 10 · 1,67/g
Vonku 5 · 0,71/g
Góly na zápas — nad %
| Riadok | Celkovo | Doma | Vonku |
|---|---|---|---|
| Priemerný počet gólov na zápas | 2,38 | 3,33 | 1,57 |
| Nad 0.5 | 85% 11/13 | 100% 6/6 | 71% 5/7 |
| Nad 1.5 | 69% 9/13 | 100% 6/6 | 43% 3/7 |
| Nad 2.5 | 46% 6/13 | 67% 4/6 | 29% 2/7 |
| Nad 3.5 | 31% 4/13 | 50% 3/6 | 14% 1/7 |
| Nad 4.5 | 8% 1/13 | 17% 1/6 | 0% 0/7 |
| Nad 5.5 | 0% 0/13 | 0% 0/6 | 0% 0/7 |
Výsledky zápasov
Gólove štatistiky
31%
4
Čisté konto
31%
4
Bez gólu
54%
7
Oba tímy skórovali
Rozdiely v skóre
23%
3
Výhra o 1 gól
15%
2
Výhra o 2 góly
0%
0
Výhra o 3 a viac gólov
Skóre a góly
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
0-0
1-3
3-1
1-2
0-2
2-0
Polčas
0-0
0-1
1-0
1-1
1-3
2-1
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
4
2
3
0
1
5
Polčas
1
0
2
4
3
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase
Remíza v polčase
V polčase prehrávali
Góly podľa polčasov
1. polčas
7 Strelené
9 inkasované
2. polčas
9 Strelené
6 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
1-3
0-2
2-0
2-2
3-2
2-1
Polčas
1-0
1-1
1-3
0-1
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
4
2
5
3
Polčas
1
2
4
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase
Remíza v polčase
V polčase prehrávali
Góly podľa polčasov
1. polčas
5 Strelené
6 inkasované
2. polčas
5 Strelené
4 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
0-0
3-1
1-2
1-1
0-1
1-0
Polčas
0-0
0-1
2-1
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
0
1
4
3
2
Polčas
0
1
3
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase
Remíza v polčase
V polčase prehrávali
Góly podľa polčasov
1. polčas
2 Strelené
3 inkasované
2. polčas
4 Strelené
2 inkasované
38,5%
Výhra %
13
Odohrané zápasy
16
1,23 / na zápas
Strelené
15
1,15 / na zápas
Inkasované
+1
+0,08 / na zápas
Gólový rozdiel
4
31% zo zápasov
Čisté konto