Swansea City
Tímové info
Swansea City
Swansea, Wales
Sezónne štatistiky
39,1%
Výhra %
46
Odohrané zápasy
57
1,24 / na zápas
Strelené
59
1,28 / na zápas
Inkasované
-2
-0,04 / na zápas
Gólový rozdiel
12
26% zo zápasov
Čisté konto
Súpiska
Top hráči
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Štatistika hráčov
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Umiestnenie
Všetky
Doma
Vonku
- Postup do Premier League 2026/27 - Coventry City, Ipswich Town, Hull City - Baráž o Premier League 2026/27 - Millwall FC, Southampton FC, Middlesbrough FC, Hull City - Zostup do League One 2026/27 - Sheffield Wednesday, Leicester City, Oxford UnitedSheffield Wednesday odrátaných 18 bodov!Leicester City odrátaných 6 bodov!Zostupujúci z Premier League 2024/25 - Southampton FC, Ipswich Town, Leicester CityNováčik v Championship 2024/25 - Birmingham City, Wrexham AFC, Charlton Athletic
Umiestnenie tímu v rebríčkoch ligy
Championship 2025/2026
Vypočítané na základe aktuálnej tabuľky
24 mužstiev
Útok
SG
57
14. miesto / 24
G/Z
1,24
14. miesto / 24
Obrana
IG
59
12. miesto / 24
IG/Z
1,28
12. miesto / 24
Celkovo
Bd
64
10. miesto / 24
Bd/Z
1,39
10. miesto / 24
V
18
10. miesto / 24
GD
-2
13. miesto / 24
P
18
12. miesto / 24
SG Strelené
G/Z Góly/Zápasy
IG Inkasované
IG/Z Inkasovaný gól/Zápas
Bd Body
Bd/Z Body/Zápasy
V Výhra
GD Gólový rozdiel
P Prehra
Štatistiky sezóny
| Doma | Vonku | Všetky | ||||
| Odohrané | 23 | 23 | 46 | |||
| Výhra | 11 | 7 | 18 | |||
| Remíza | 6 | 4 | 10 | |||
| Prehra | 6 | 12 | 18 | |||
| Doma | Vonku | Všetky | ||||
| Na zápas | Celkom | Na zápas | Celkom | Na zápas | Celkom | |
| Góly | 1.5 | 34 | 1 | 23 | 1.2 | 57 |
| Inksované góly | 1.2 | 27 | 1.4 | 32 | 1.3 | 59 |
| Žlté karty | 1.9 | 43 | 2 | 47 | 2 | 90 |
| Červené karty | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | |
| Čisté konto | 0.3 | 7 | 0.2 | 5 | 0.3 | 12 |
| Rohové kopy | 5.1 | 118 | 4 | 91 | 4.5 | 209 |
| Fauly | 9.1 | 209 | 10.7 | 245 | 9.9 | 454 |
| Ofsajdy | 1.5 | 35 | 2.5 | 57 | 2 | 92 |
| Strely celkom | 13.6 | 312 | 11.2 | 257 | 12.4 | 569 |
| Strely na bránu | 3.8 | 87 | 4 | 93 | 3.9 | 180 |
| Brvno/Tyč | 0.5 | 11 | 0 | 1 | 0.3 | 12 |
Rozbor zápasov a gólov
Góly — Doma vs. Vonku
Strelené
571,24 / na zápas
Doma 34 · 1,48/g
Vonku 23 · 1,00/g
Inkasované
591,28 / na zápas
Doma 27 · 1,17/g
Vonku 32 · 1,39/g
Góly na zápas — nad %
| Riadok | Celkovo | Doma | Vonku |
|---|---|---|---|
| Priemerný počet gólov na zápas | 2,52 | 2,65 | 2,39 |
| Nad 0.5 | 98% 45/46 | 100% 23/23 | 96% 22/23 |
| Nad 1.5 | 76% 35/46 | 78% 18/23 | 74% 17/23 |
| Nad 2.5 | 50% 23/46 | 52% 12/23 | 48% 11/23 |
| Nad 3.5 | 20% 9/46 | 30% 7/23 | 9% 2/23 |
| Nad 4.5 | 7% 3/46 | 4% 1/23 | 9% 2/23 |
| Nad 5.5 | 2% 1/46 | 0% 0/23 | 4% 1/23 |
Výsledky zápasov
Gólove štatistiky
26%
12
Čisté konto
22%
10
Bez gólu
54%
25
Oba tímy skórovali
Rozdiely v skóre
24%
11
Výhra o 1 gól
13%
6
Výhra o 2 góly
2%
1
Výhra o 3 a viac gólov
Skóre a góly
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
1-0
1-1
1-2
2-1
0-1
2-0
Polčas
0-0
0-1
1-1
1-0
0-2
2-0
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
3
2
1
4
5
0
Polčas
1
0
2
3
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase
Remíza v polčase
V polčase prehrávali
Góly podľa polčasov
1. polčas
21 Strelené
28 inkasované
2. polčas
36 Strelené
31 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
1-0
1-1
2-2
2-1
1-2
2-0
Polčas
0-1
0-0
1-1
1-0
2-0
0-3
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
2
4
1
3
5
Polčas
1
0
2
3
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase
Remíza v polčase
V polčase prehrávali
Góly podľa polčasov
1. polčas
12 Strelené
15 inkasované
2. polčas
22 Strelené
12 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
1-2
0-1
2-1
2-0
1-1
0-3
Polčas
0-0
0-1
1-1
0-2
2-0
1-0
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
3
2
1
0
5
6
Polčas
0
2
1
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase
Remíza v polčase
V polčase prehrávali
Góly podľa polčasov
1. polčas
9 Strelené
13 inkasované
2. polčas
14 Strelené
19 inkasované
39,1%
Výhra %
46
Odohrané zápasy
57
1,24 / na zápas
Strelené
59
1,28 / na zápas
Inkasované
-2
-0,04 / na zápas
Gólový rozdiel
12
26% zo zápasov
Čisté konto