Marshall Munetsi
Marshall Munetsi
stredopoliar
Paris FC
Posledných 5 zápasov
p
p
p
p
p
Výhra: 0; Remíza: 0; Prehra: 5
Posledná výhra
26. apríla 2025 558dňou od poslednej
Posledná prehra
3. decembra 2025 336dňou od poslednej
Kariéra
Bilancia sezóny
Priemerné hodnotenie
6,33
13
Zápasy
· 34% zo zápasov
0 V
2 D
11 L
Základná zospava
9
Striedaný
4
2
1
0,10 / 90 min
Góly
1
0,10 / 90 min
Asistencie
0%
0
z 1 gólov
Penalty
874
67 / na zápas
Minúty
67,2
874 celkovo
Minúty / zápas
0
0,00 / 90 min
Hráč zápasu
Góly
1
0,10 / 90 · 0,08 / zápas
4%
33%
Asistencie
1
0,10 / 90 · 0,08 / zápas
5%
50%
Penalty
0
0,00 / 90 · 0,00 / zápas
0%
0%
Minúty
874
67 / zápas
26%
31%
Hráč zápasu
0
0,00 / 90 · 0,00 / zápas
0%
0%
Analýza gólov
3
Góly
Z hry
3
100%
Z penalty
0
0%
0.14
per 90 min
27
zápasov
Minúty gólov · hra vs. pokutové kopy
Forma
6,20
6,50
6,50
6,10
6,60
6,90
7,10
6,40
5,60
6,33
7,50
6,60
6,25
6,03
6,40
6,53
6,37
február
marec
apríl
máj
august
september
október
november
december
1
1
1
február
marec
apríl
máj
august
september
október
november
december
1
1
február
marec
apríl
máj
august
september
október
november
december
1
1
1
1
1
február
marec
apríl
máj
august
september
október
november
december
Najlepšie výkony
3 najlepšie hodnotené zápasy
Podrobnosti štatistiky
Venue
Z
Min
G
A
Hodn.
Doma
14
1 051
3
1
Vonku
13
901
0
1
Mesiac
Z
Min
G
A
Hodn.
február
3
225
0
1
marec
2
114
1
0
apríl
5
450
0
0
máj
4
289
1
0
august
3
270
0
1
september
3
159
0
0
október
3
264
1
0
november
3
176
0
0
december
1
5
0
0
Result
Z
Min
G
A
Hodn.
Výhra
7
609
0
1
Remíza
4
311
2
0
Prehra
16
1 032
1
1
Disciplína
2
0,07 / zápas
Žlté karty
0
2 žltá/červená
0
0 červená + 0 po 2. žltej
Červené karty
0,07 kariet/zápas · 27 zápasov
Štatistika proti súperom
13 klubov
Súper
Z
Min
G
A
Hodn.
Prestupy
Odchod z klubu
Príchod do klubu
Dátum prestupu
Cena
Odchod z klubu
/
Príchod do klubu
Dátum prestupu
/
Cena
16/01/2026
hosťovanie do 30.6.2026
16/01/2026
hosťovanie do 30.6.2026
03/02/2025
18.000.000€
03/02/2025
18.000.000€