Marshall Munetsi

Marshall Munetsi

Marshall Munetsi

stredopoliar Paris FC
Celé meno Marshall Munetsi
Národný tím Zimbabwe
Miesto narodenia Harare
Vek 30 · 22. júna 1996
Výška (cm) 187 cm
Lepšia noha pravá
Reprezentačný debut 21. marca 2018
Posledných 5 zápasov p p p p p Výhra: 0; Remíza: 0; Prehra: 5
Posledná výhra 26. apríla 2025 558dňou od poslednej
Posledná prehra 3. decembra 2025 337dňou od poslednej
Kariéra
Klub/Sezóna
Wolverhampton Wanderers 2 sezóny · 2024–2026
27
21
1 952
3
2
2Y
6,46
2025/2026 Premier League
13
9
874
1
1
2Y
6,33
2024/2025 Premier League
14
12
1 078
2
1
—
6,57
Podľa sezón 2 sezóny
Celková kariéra · 2 sezóny
27
21
1 952
3
2
2Y
6,46
Štatistika sezóny
Premier League 2025/2026
Wolverhampton Wanderers
13
9
4
874′
2
1 (0)
1
6.3
Bilancia sezóny
Priemerné hodnotenie 6,33 13 Zápasy · 34% zo zápasov 0 V 2 D 11 L
Základná zospava 9 Striedaný 4 2
1 0,10 / 90 min Góly
1 0,10 / 90 min Asistencie
0% 0 z 1 gólov Penalty
874 67 / na zápas Minúty
67,2 874 celkovo Minúty / zápas
0 0,00 / 90 min Hráč zápasu
Góly 1 0,10 / 90 · 0,08 / zápas Líder súťaže Erling Haaland 27 Marshall Munetsi 1 4% Najlepší v klube Mateus Mané 3 Marshall Munetsi 1 4% z celkového počtu klubu 33%
Asistencie 1 0,10 / 90 · 0,08 / zápas Líder súťaže Bruno Fernandes 21 Marshall Munetsi 1 5% Najlepší v klube Adam Armstrong 2 Marshall Munetsi 1 6% z celkového počtu klubu 50%
Penalty 0 0,00 / 90 · 0,00 / zápas Líder súťaže Igor Thiago 8 Marshall Munetsi 0 0% Najlepší v klube Adam Armstrong 1 Marshall Munetsi 0 0%
Minúty 874 67 / zápas Líder súťaže Bernd Leno 3 420 Marshall Munetsi 874 26% Najlepší v klube João Gomes 2 840 Marshall Munetsi 874 26% z dostupných minút 31%
Hráč zápasu 0 0,00 / 90 · 0,00 / zápas Líder súťaže Bruno Fernandes 14 Marshall Munetsi 0 0% Najlepší v klube José Sá 2 Marshall Munetsi 0 0%
Prehľad zápasov
Analýza gólov
1 Góly
Z hry 1 100%
Z penalty 0 0%
0.10 per 90 min
13 zápasov

Minúty gólov · hra vs. pokutové kopy

Najnebezpečnejšie medzi 31-45+ · 1 góly
Podrobnosti štatistiky
Venue
Z
Min
G
A
Hodn.
Doma
7
470
1
1
6,25
Vonku
6
404
0
0
6,42
Disciplína
2 0,15 / zápas Žlté karty
0 2 žltá/červená
0 0 červená + 0 po 2. žltej Červené karty
0,15 kariet/zápas · 13 zápasov
Štatistika proti súperom
13 klubov
Súper
Z
Min
G
A
Hodn.
1
84
1
0
6,90
1
90
0
0
5,70
1
90
0
0
6,10
1
20
0
0
6,40
1
66
0
0
5,60
1
90
0
1
6,60
1
90
0
0
7,10
1
45
0
0
6,50
1
90
0
0
5,80
1
24
0
0
6,20
1
5
0
0
—
1
90
0
0
6,60
1
90
0
0
6,50
Prestupy
Odchod z klubu
Príchod do klubu
Dátum prestupu
Cena
Odchod z klubu / Príchod do klubu
Dátum prestupu / Cena
Wolverhampton Wanderers
Paris FC
16/01/2026
hosťovanie do 30.6.2026
Wolverhampton Wanderers
Paris FC
16/01/2026
hosťovanie do 30.6.2026
Stade de Reims
Wolverhampton Wanderers
03/02/2025
18.000.000€
Stade de Reims
Wolverhampton Wanderers
03/02/2025
18.000.000€