Zian Flemming

Zian Flemming

Zian Flemming

stredopoliar #9 Ipswich Town
Celé meno Zian Flemming
Miesto narodenia Amsterdam
Vek 28 · 1. augusta 1998
Výška/Váha 185 cm · 0 kg
Lepšia noha pravá
Posledných 5 zápasov p r p r p Výhra: 0; Remíza: 2; Prehra: 3
Posledná výhra 11. februára 2026 264dňou od poslednej
Posledná prehra 4. septembra 2026 59dňou od poslednej
Kariéra
Klub/Sezóna
Ipswich Town 1 sezóna · 2026–2027
1
0
24
0
0
—
6,30
2026/2027 Premier League
1
0
24
0
0
—
6,30
Burnley FC 1 sezóna · 2025–2026
29
21
1 776
11
0
5Y
6,43
2025/2026 Premier League
29
21
1 776
11
0
5Y
6,43
Podľa sezón 2 sezóny
Celková kariéra · 2 sezóny
30
21
1 800
11
0
5Y
6,42
Štatistika sezóny
Premier League 2025/2026
Burnley FC
29
21
8
1776′
5
11 (2)
6.4
Bilancia sezóny
Priemerné hodnotenie 6,43 29 Zápasy · 76% zo zápasov 4 V 7 D 18 L
Základná zospava 21 Striedaný 8 5
11 0,56 / 90 min Góly
0 0,00 / 90 min Asistencie
18% 2 z 11 gólov Penalty
1 776 61 / na zápas Minúty
61,2 1 776 celkovo Minúty / zápas
1 0,05 / 90 min Hráč zápasu
Góly 11 0,56 / 90 · 0,38 / zápas Líder súťaže Erling Haaland 27 Zian Flemming 11 41% Najlepší v klube Zian Flemming 11 31% z celkového počtu klubu Líder
Asistencie 0 0,00 / 90 · 0,00 / zápas Líder súťaže Bruno Fernandes 21 Zian Flemming 0 0% Najlepší v klube Quilindschy Hartman 5 Zian Flemming 0 0%
Penalty 2 0,10 / 90 · 0,07 / zápas Líder súťaže Igor Thiago 8 Zian Flemming 2 25% Najlepší v klube Zian Flemming 2 100% z celkového počtu klubu Líder
Minúty 1 776 61 / zápas Líder súťaže Bernd Leno 3 420 Zian Flemming 1 776 52% Najlepší v klube Martin Dúbravka 3 150 Zian Flemming 1 776 52% z dostupných minút 56%
Hráč zápasu 1 0,05 / 90 · 0,03 / zápas Líder súťaže Bruno Fernandes 14 Zian Flemming 1 7% Najlepší v klube Martin Dúbravka 3 Zian Flemming 1 13% z celkového počtu klubu 33%
Prehľad zápasov
Analýza gólov
11 Góly
Z hry 9 82%
Z penalty 2 18%
0.56 per 90 min
29 zápasov

Minúty gólov · hra vs. pokutové kopy

Najnebezpečnejšie medzi 46-60 · 4 góly
Podrobnosti štatistiky
Venue
Z
Min
G
A
Hodn.
Doma
15
902
3
0
6,32
Vonku
14
874
8
0
6,53
Disciplína
5 0,17 / zápas Žlté karty
0 2 žltá/červená
0 0 červená + 0 po 2. žltej Červené karty
0,17 kariet/zápas · 29 zápasov
Štatistika proti súperom
17 klubov
Súper
Z
Min
G
A
Hodn.
2
174
3
0
8,00
2
180
2
0
6,75
2
87
1
0
7,30
2
162
1
0
6,25
2
118
1
0
6,55
2
88
1
0
6,30
2
138
1
0
6,90
2
153
0
0
6,35
2
166
0
0
5,90
2
132
0
0
5,90
2
153
0
0
5,55
2
31
0
0
5,90
1
4
1
0
—
1
90
0
0
6,60
1
2
0
0
—
1
82
0
0
5,80
1
16
0
0
6,00
Prestupy
Odchod z klubu
Príchod do klubu
Dátum prestupu
Cena
Odchod z klubu / Príchod do klubu
Dátum prestupu / Cena
Burnley FC
Ipswich Town
01/09/2026
19.800.000€
Burnley FC
Ipswich Town
01/09/2026
19.800.000€
Millwall FC
Burnley FC
01/07/2025
8.300.000€
Millwall FC
Burnley FC
01/07/2025
8.300.000€