Villarreal CF
Tímové info
Villarreal CF
Villarreal, Španielsko
Rozpis zápasov
Sezónne štatistiky
27,3%
Výhra %
11
Odohrané zápasy
15
1,36 / na zápas
Strelené
15
1,36 / na zápas
Inkasované
0
0,00 / na zápas
Gólový rozdiel
1
9% zo zápasov
Čisté konto
Súpiska
Top hráči
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Štatistika hráčov
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Umiestnenie
Všetky
Doma
Vonku
- Majster 2026/27 - Liga Majstrov 2027/28- Liga Majstrov 2026/27- Európska Liga 2026/27 - Konferenčná Liga 2026/27 - Zostup do LaLiga2 2027/28Majster 2025/26 - FC BarcelonaNováčik 2026/27 - Racing Santander, Deportivo La Coruña, Málaga CF
Umiestnenie tímu v rebríčkoch ligy
LaLiga 2026/2027
Vypočítané na základe aktuálnej tabuľky
20 mužstiev
Útok
SG
15
9. miesto / 20
G/Z
1,36
11. miesto / 20
Obrana
IG
15
8. miesto / 20
IG/Z
1,36
8. miesto / 20
Celkovo
Bd
12
10. miesto / 20
Bd/Z
1,09
11. miesto / 20
V
3
9. miesto / 20
GD
0
7. miesto / 20
P
5
12. miesto / 20
SG Strelené
G/Z Góly/Zápasy
IG Inkasované
IG/Z Inkasovaný gól/Zápas
Bd Body
Bd/Z Body/Zápasy
V Výhra
GD Gólový rozdiel
P Prehra
Štatistiky sezóny
| Doma | Vonku | Všetky | ||||
| Odohrané | 5 | 6 | 11 | |||
| Výhra | 1 | 2 | 3 | |||
| Remíza | 1 | 2 | 3 | |||
| Prehra | 3 | 2 | 5 | |||
| Doma | Vonku | Všetky | ||||
| Na zápas | Celkom | Na zápas | Celkom | Na zápas | Celkom | |
| Góly | 1.2 | 6 | 1.5 | 9 | 1.4 | 15 |
| Inksované góly | 1.4 | 7 | 1.3 | 8 | 1.4 | 15 |
| xG - Očakávané góly | 2.1 | 10.57 | 1.8 | 11 | 2 | 21.57 |
| Žlté karty | 1.8 | 9 | 2.3 | 14 | 2.1 | 23 |
| Červené karty | 0 | 0.2 | 1 | 0.1 | 1 | |
| Čisté konto | 0.2 | 1 | 0 | 0.1 | 1 | |
| Rohové kopy | 7.6 | 38 | 7 | 42 | 7.3 | 80 |
| Fauly | 11.4 | 57 | 11.2 | 67 | 11.3 | 124 |
| Ofsajdy | 2.8 | 14 | 2.3 | 14 | 2.5 | 28 |
| Strely celkom | 17.2 | 86 | 15.5 | 93 | 16.3 | 179 |
| Strely na bránu | 6.2 | 31 | 5.5 | 33 | 5.8 | 64 |
| Brvno/Tyč | 0.2 | 1 | 0.3 | 2 | 0.3 | 3 |
| Neuznaný gól VAR | 0.2 | 1 | 0.2 | 1 | 0.2 | 2 |
Rozbor zápasov a gólov
Góly — Doma vs. Vonku
Strelené
151,36 / na zápas
Doma 6 · 1,20/g
Vonku 9 · 1,50/g
Inkasované
151,36 / na zápas
Doma 7 · 1,40/g
Vonku 8 · 1,33/g
Góly na zápas — nad %
| Riadok | Celkovo | Doma | Vonku |
|---|---|---|---|
| Priemerný počet gólov na zápas | 2,73 | 2,60 | 2,83 |
| Nad 0.5 | 91% 10/11 | 80% 4/5 | 100% 6/6 |
| Nad 1.5 | 64% 7/11 | 60% 3/5 | 67% 4/6 |
| Nad 2.5 | 64% 7/11 | 60% 3/5 | 67% 4/6 |
| Nad 3.5 | 45% 5/11 | 40% 2/5 | 50% 3/6 |
| Nad 4.5 | 9% 1/11 | 20% 1/5 | 0% 0/6 |
| Nad 5.5 | 0% 0/11 | 0% 0/5 | 0% 0/6 |
Výsledky zápasov
Gólove štatistiky
9%
1
Čisté konto
36%
4
Bez gólu
64%
7
Oba tímy skórovali
Rozdiely v skóre
9%
1
Výhra o 1 gól
18%
2
Výhra o 2 góly
0%
0
Výhra o 3 a viac gólov
Skóre a góly
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
0-1
2-2
3-1
2-3
1-2
0-0
Polčas
0-0
0-1
1-1
2-2
1-2
2-1
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
4
1
3
5
0
Polčas
0
1
2
3
4
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase
Remíza v polčase
V polčase prehrávali
Góly podľa polčasov
1. polčas
7 Strelené
9 inkasované
2. polčas
8 Strelené
6 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
2-3
1-2
3-1
0-0
0-1
Polčas
1-1
0-0
1-2
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
5
3
4
0
1
Polčas
2
0
3
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase
Remíza v polčase
V polčase prehrávali
Góly podľa polčasov
1. polčas
3 Strelené
4 inkasované
2. polčas
3 Strelené
3 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
2-2
0-1
3-1
2-1
Polčas
0-0
0-1
2-2
2-1
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
4
1
3
Polčas
0
1
4
3
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase
Remíza v polčase
V polčase prehrávali
Góly podľa polčasov
1. polčas
4 Strelené
5 inkasované
2. polčas
5 Strelené
3 inkasované
27,3%
Výhra %
11
Odohrané zápasy
15
1,36 / na zápas
Strelené
15
1,36 / na zápas
Inkasované
0
0,00 / na zápas
Gólový rozdiel
1
9% zo zápasov
Čisté konto