Villarreal CF

Tímové info

Villarreal CF

Villarreal, Španielsko
Krajina
Španielsko
Štadión
La Cerámica
Založené
10.3.1923
Webová stránka
villarrealcf.es
Prezývka
El Submarino Amarillo
Posledná výhra
24. októbra 2026 10 dňou od poslednej
Posledná prehra
30. októbra 2026 4 dní od poslednej
Posledných 10 zápasov
r p p p v v p r v p Výhra: 3; Remíza: 2; Prehra: 5
Sociálna sieť
Rozpis zápasov
10/10/2026
- 21:00
Real Madrid
1 0
Villarreal CF
17/10/2026
- 16:15
Villarreal CF
0 0
Elche CF
24/10/2026
- 18:30
Valencia CF
1 2
Villarreal CF
30/10/2026
- 21:00
Villarreal CF
0 1
Espanyol Barcelona
Sezónne štatistiky
27,3% Výhra %
11 Odohrané zápasy
Celkovo
3 3 5
Doma
1 1 3
Vonku
2 2 2
15 1,36 / na zápas Strelené
15 1,36 / na zápas Inkasované
0 0,00 / na zápas Gólový rozdiel
1 9% zo zápasov Čisté konto
Súpiska
Obrancovia1
Renato Veiga
Renato Veiga
obranca 23rokov 190cm
stredopoliari1
Thomas Partey
Thomas Partey
stredopoliar 33rokov 185cm
Útočníci1
Manor Solomon
Manor Solomon
útočník 27rokov 170cm
Top hráči
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Štatistika hráčov
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Umiestnenie
Všetky
Doma
Vonku
#
Klub
Z
V
R
P
SG
IG
+/-
B
1
FC Barcelona
v v v p v
>
11
10
0
1
46
12
34
30
2
Atlético Madrid
v v v v v
>
11
9
1
1
22
8
14
28
3
Real Madrid
p v v v v
>
11
9
0
2
28
10
18
27
4
Betis Sevilla
r v p r v
>
11
7
2
2
18
15
3
23
5
Real Sociedad
v v v v p
>
11
6
1
4
20
20
0
19
6
Sevilla FC
p r p v p
>
11
5
2
4
17
19
-2
17
7 ▲
Athletic Bilbao
r r p v v
>
10
4
3
3
14
10
4
15
8 ▼
11
4
3
4
16
16
0
15
9 ▲
11
3
5
3
15
14
1
14
10 ▼
Celta Vigo
v r v r p
>
11
2
6
3
10
10
0
12
11 ▼
Villarreal CF
v p r v p
>
11
3
3
5
15
15
0
12
12 ▲
Rayo Vallecano
v r r p v
>
10
3
3
4
15
20
-5
12
13 ▲
Getafe CF
v p r p v
>
11
3
3
5
8
16
-8
12
14 ▲
11
3
2
6
13
14
-1
11
15 ▼
Osasuna CA
r p v p p
>
11
3
2
6
11
22
-11
11
16 ▼
Racing Santander
p r p v p
>
11
3
2
6
15
29
-14
11
17 ▼
Elche CF
v r r v p
>
11
2
4
5
14
18
-4
10
18 ▼
Levante UD
r r v p p
>
11
2
4
5
16
21
-5
10
19 ▲
Valencia CF
p r r p v
>
11
1
3
7
7
18
-11
6
20 ▼
Málaga CF
p r p r p
>
11
0
5
6
8
21
-13
5
- Majster 2026/27 - Liga Majstrov 2027/28- Liga Majstrov 2026/27- Európska Liga 2026/27 - Konferenčná Liga 2026/27 - Zostup do LaLiga2 2027/28Majster 2025/26 - FC BarcelonaNováčik 2026/27 - Racing Santander, Deportivo La Coruña, Málaga CF
Umiestnenie tímu v rebríčkoch ligy
LaLiga 2026/2027 Vypočítané na základe aktuálnej tabuľky
20 mužstiev
Útok
SG 15 9. miesto / 20
G/Z 1,36 11. miesto / 20
Obrana
IG 15 8. miesto / 20
IG/Z 1,36 8. miesto / 20
Celkovo
Bd 12 10. miesto / 20
Bd/Z 1,09 11. miesto / 20
V 3 9. miesto / 20
GD 0 7. miesto / 20
P 5 12. miesto / 20
SG Strelené G/Z Góly/Zápasy IG Inkasované IG/Z Inkasovaný gól/Zápas Bd Body Bd/Z Body/Zápasy V Výhra GD Gólový rozdiel P Prehra
Štatistiky sezóny
Doma Vonku Všetky
Odohrané 5 6 11
Výhra 1 2 3
Remíza 1 2 3
Prehra 3 2 5
Doma Vonku Všetky
Na zápas Celkom Na zápas Celkom Na zápas Celkom
Góly 1.2 6 1.5 9 1.4 15
Inksované góly 1.4 7 1.3 8 1.4 15
xG - Očakávané góly 2.1 10.57 1.8 11 2 21.57
Žlté karty 1.8 9 2.3 14 2.1 23
Červené karty 0 0.2 1 0.1 1
Čisté konto 0.2 1 0 0.1 1
Rohové kopy 7.6 38 7 42 7.3 80
Fauly 11.4 57 11.2 67 11.3 124
Ofsajdy 2.8 14 2.3 14 2.5 28
Strely celkom 17.2 86 15.5 93 16.3 179
Strely na bránu 6.2 31 5.5 33 5.8 64
Brvno/Tyč 0.2 1 0.3 2 0.3 3
Neuznaný gól VAR 0.2 1 0.2 1 0.2 2
Rozbor zápasov a gólov
Góly — Doma vs. Vonku
Strelené 151,36 / na zápas
6 9
Doma 6 · 1,20/g Vonku 9 · 1,50/g
Inkasované 151,36 / na zápas
7 8
Doma 7 · 1,40/g Vonku 8 · 1,33/g
Góly na zápas — nad %
Riadok Celkovo Doma Vonku
Priemerný počet gólov na zápas 2,73 2,60 2,83
Nad 0.5 91% 10/11 80% 4/5 100% 6/6
Nad 1.5 64% 7/11 60% 3/5 67% 4/6
Nad 2.5 64% 7/11 60% 3/5 67% 4/6
Nad 3.5 45% 5/11 40% 2/5 50% 3/6
Nad 4.5 9% 1/11 20% 1/5 0% 0/6
Nad 5.5 0% 0/11 0% 0/5 0% 0/6
Výsledky zápasov
Gólove štatistiky
9% 1 Čisté konto
36% 4 Bez gólu
64% 7 Oba tímy skórovali
Rozdiely v skóre
9% 1 Výhra o 1 gól
18% 2 Výhra o 2 góly
0% 0 Výhra o 3 a viac gólov
Skóre a góly
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
0-13 (27%)
2-22 (18%)
3-12 (18%)
2-31 (9%)
1-21 (9%)
0-01 (9%)
Polčas
0-04 (36%)
0-12 (18%)
1-12 (18%)
2-21 (9%)
1-21 (9%)
2-11 (9%)
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
44 (36%)
13 (27%)
32 (18%)
51 (9%)
01 (9%)
Polčas
04 (36%)
12 (18%)
22 (18%)
32 (18%)
41 (9%)
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase 1
Remíza v polčase 1 3 3
V polčase prehrávali 1 2
Góly podľa polčasov
1. polčas
7 Strelené 9 inkasované
2. polčas
8 Strelené 6 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
2-31 (20%)
1-21 (20%)
3-11 (20%)
0-01 (20%)
0-11 (20%)
Polčas
1-12 (40%)
0-02 (40%)
1-21 (20%)
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
51 (20%)
31 (20%)
41 (20%)
01 (20%)
11 (20%)
Polčas
22 (40%)
02 (40%)
31 (20%)
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase
Remíza v polčase 1 1 2
V polčase prehrávali 1
Góly podľa polčasov
1. polčas
3 Strelené 4 inkasované
2. polčas
3 Strelené 3 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
2-22 (33%)
0-12 (33%)
3-11 (17%)
2-11 (17%)
Polčas
0-02 (33%)
0-12 (33%)
2-21 (17%)
2-11 (17%)
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
43 (50%)
12 (33%)
31 (17%)
Polčas
02 (33%)
12 (33%)
41 (17%)
31 (17%)
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase 1
Remíza v polčase 2 1
V polčase prehrávali 1 1
Góly podľa polčasov
1. polčas
4 Strelené 5 inkasované
2. polčas
5 Strelené 3 inkasované
27,3% Výhra %
11 Odohrané zápasy
Celkovo
3 3 5
Doma
1 1 3
Vonku
2 2 2
15 1,36 / na zápas Strelené
15 1,36 / na zápas Inkasované
0 0,00 / na zápas Gólový rozdiel
1 9% zo zápasov Čisté konto