Wrexham AFC
Tímové info
Wrexham AFC
Wrexham, Wales
Sezónne štatistiky
41,3%
Výhra %
46
Odohrané zápasy
69
1,50 / na zápas
Strelené
65
1,41 / na zápas
Inkasované
+4
+0,09 / na zápas
Gólový rozdiel
12
26% zo zápasov
Čisté konto
Štatistika hráčov
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Umiestnenie
Všetky
Doma
Vonku
- Postup do Premier League 2026/27 - Coventry City, Ipswich Town, Hull City - Baráž o Premier League 2026/27 - Millwall FC, Southampton FC, Middlesbrough FC, Hull City - Zostup do League One 2026/27 - Sheffield Wednesday, Leicester City, Oxford UnitedSheffield Wednesday odrátaných 18 bodov!Leicester City odrátaných 6 bodov!Zostupujúci z Premier League 2024/25 - Southampton FC, Ipswich Town, Leicester CityNováčik v Championship 2024/25 - Birmingham City, Wrexham AFC, Charlton Athletic
Umiestnenie tímu v rebríčkoch ligy
Championship 2025/2026
Vypočítané na základe aktuálnej tabuľky
24 mužstiev
Útok
SG
69
6. miesto / 24
G/Z
1,50
6. miesto / 24
Obrana
IG
65
18. miesto / 24
IG/Z
1,41
18. miesto / 24
Celkovo
Bd
71
7. miesto / 24
Bd/Z
1,54
7. miesto / 24
V
19
8. miesto / 24
GD
+4
8. miesto / 24
P
13
6. miesto / 24
SG Strelené
G/Z Góly/Zápasy
IG Inkasované
IG/Z Inkasovaný gól/Zápas
Bd Body
Bd/Z Body/Zápasy
V Výhra
GD Gólový rozdiel
P Prehra
Štatistiky sezóny
| Doma | Vonku | Všetky | ||||
| Odohrané | 23 | 23 | 46 | |||
| Výhra | 10 | 9 | 19 | |||
| Remíza | 7 | 7 | 14 | |||
| Prehra | 6 | 7 | 13 | |||
| Doma | Vonku | Všetky | ||||
| Na zápas | Celkom | Na zápas | Celkom | Na zápas | Celkom | |
| Góly | 1.8 | 41 | 1.2 | 28 | 1.5 | 69 |
| Inksované góly | 1.6 | 37 | 1.2 | 28 | 1.4 | 65 |
| Žlté karty | 1.2 | 28 | 1.9 | 44 | 1.6 | 72 |
| Červené karty | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | |
| Čisté konto | 0.2 | 5 | 0.3 | 7 | 0.3 | 12 |
| Rohové kopy | 5.1 | 118 | 3.8 | 87 | 4.5 | 205 |
| Fauly | 8.8 | 203 | 10.6 | 243 | 9.7 | 446 |
| Ofsajdy | 2.1 | 48 | 1.9 | 44 | 2 | 92 |
| Strely celkom | 14 | 323 | 8.5 | 196 | 11.3 | 519 |
| Strely na bránu | 4.7 | 109 | 2.7 | 63 | 3.7 | 172 |
| Brvno/Tyč | 0.4 | 10 | 0.3 | 7 | 0.4 | 17 |
| Nepremenená penalta | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | |
Rozbor zápasov a gólov
Góly — Doma vs. Vonku
Strelené
691,50 / na zápas
Doma 41 · 1,78/g
Vonku 28 · 1,22/g
Inkasované
651,41 / na zápas
Doma 37 · 1,61/g
Vonku 28 · 1,22/g
Góly na zápas — nad %
| Riadok | Celkovo | Doma | Vonku |
|---|---|---|---|
| Priemerný počet gólov na zápas | 2,91 | 3,39 | 2,43 |
| Nad 0.5 | 96% 44/46 | 100% 23/23 | 91% 21/23 |
| Nad 1.5 | 83% 38/46 | 91% 21/23 | 74% 17/23 |
| Nad 2.5 | 50% 23/46 | 57% 13/23 | 43% 10/23 |
| Nad 3.5 | 33% 15/46 | 39% 9/23 | 26% 6/23 |
| Nad 4.5 | 15% 7/46 | 22% 5/23 | 9% 2/23 |
| Nad 5.5 | 7% 3/46 | 13% 3/23 | 0% 0/23 |
Výsledky zápasov
Gólove štatistiky
26%
12
Čisté konto
13%
6
Bez gólu
65%
30
Oba tímy skórovali
Rozdiely v skóre
26%
12
Výhra o 1 gól
15%
7
Výhra o 2 góly
0%
0
Výhra o 3 a viac gólov
Skóre a góly
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
1-1
2-2
2-0
1-0
1-2
2-1
Polčas
1-0
0-0
0-1
1-1
2-0
0-2
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
2
3
4
1
5
0
Polčas
1
2
0
3
4
5
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase
Remíza v polčase
V polčase prehrávali
Góly podľa polčasov
1. polčas
32 Strelené
29 inkasované
2. polčas
37 Strelené
36 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
1-1
2-2
2-0
1-0
5-3
2-1
Polčas
1-0
0-0
2-0
0-1
1-1
1-2
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
2
4
3
5
1
8
Polčas
1
2
0
3
4
5
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase
Remíza v polčase
V polčase prehrávali
Góly podľa polčasov
1. polčas
21 Strelené
18 inkasované
2. polčas
20 Strelené
19 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
1-1
1-0
1-2
2-0
3-2
0-0
Polčas
1-0
0-0
0-1
1-1
0-2
2-0
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
2
3
1
4
5
0
Polčas
1
0
2
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase
Remíza v polčase
V polčase prehrávali
Góly podľa polčasov
1. polčas
11 Strelené
11 inkasované
2. polčas
17 Strelené
17 inkasované
41,3%
Výhra %
46
Odohrané zápasy
69
1,50 / na zápas
Strelené
65
1,41 / na zápas
Inkasované
+4
+0,09 / na zápas
Gólový rozdiel
12
26% zo zápasov
Čisté konto