Wrexham AFC

Tímové info

Wrexham AFC

Wrexham, Wales
Krajina
Wales
Štadión
Racecourse Ground
Založené
1864
Webová stránka
www.wrexhamafc.co.uk
Prezývka
The Red Dragons
Posledná výhra
4. novembra 2026 2 dní od poslednej
Posledná prehra
30. októbra 2026 7 dňou od poslednej
Posledných 10 zápasov
r r p v r p v p p v Výhra: 3; Remíza: 3; Prehra: 4
Sociálna sieť
Rozpis zápasov
04/11/2026
- 20:45
Wrexham AFC
2 0
Middlesbrough FC
07/11/2026
- 13:30
Wrexham AFC
- -
Wolverhampton Wanderers
21/11/2026
- 16:00
Lincoln City
- -
Wrexham AFC
24/11/2026
- 20:45
Bristol City
- -
Wrexham AFC
28/11/2026
- 16:00
Wrexham AFC
- -
Portsmouth FC
Sezónne štatistiky
28,6% Výhra %
14 Odohrané zápasy
Celkovo
4 5 5
Doma
3 2 2
Vonku
1 3 3
17 1,21 / na zápas Strelené
19 1,36 / na zápas Inkasované
-2 -0,14 / na zápas Gólový rozdiel
3 21% zo zápasov Čisté konto
Súpiska
Brankáry1
Anthony Patterson
Anthony Patterson
brankár 26rokov 189cm
Obrancovia2
Issa Kaboré
Issa Kaboré
obranca 25rokov 180cm
Danny Imray
Danny Imray
obranca 23rokov 178cm
stredopoliari1
Lewis O'Brien
Lewis O'Brien
stredopoliar 28rokov 173cm
Top hráči
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Štatistika hráčov
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Umiestnenie
Všetky
Doma
Vonku
#
Klub
Z
V
R
P
SG
IG
+/-
B
1
v r v v p
>
14
8
4
2
30
19
11
28
2 ▲
14
8
3
3
25
17
8
27
3 ▲
v v p v v
>
14
7
5
2
26
13
13
26
4 ▲
p v r v v
>
14
8
2
4
22
17
5
26
5 ▼
v p p v p
>
14
8
2
4
21
16
5
26
6 ▼
14
7
4
3
20
15
5
25
7 ▼
v r v v r
>
14
8
4
2
29
14
15
24
8
v v p p r
>
14
6
5
3
36
21
15
23
9 ▲
v r v r v
>
14
6
4
4
19
16
3
22
10
p v r v v
>
14
6
4
4
20
17
3
22
11 ▼
14
5
6
3
22
17
5
21
12 ▲
p p v v v
>
14
6
0
8
27
24
3
18
13 ▼
p r p v p
>
14
5
3
6
23
24
-1
18
14 ▼
v p v p p
>
14
5
3
6
20
22
-2
18
15 ▼
p p r v p
>
14
5
3
6
16
19
-3
18
16 ▲
p v p p v
>
14
4
5
5
17
19
-2
17
17 ▲
v r p p v
>
14
5
2
7
19
26
-7
17
18 ▼
v r v p r
>
14
3
6
5
22
23
-1
15
19 ▼
p r v p p
>
14
4
3
7
14
24
-10
15
20 ▲
p v p p v
>
14
4
2
8
13
23
-10
14
21 ▼
14
3
5
6
11
22
-11
14
22
r p p r r
>
14
1
7
6
18
26
-8
10
23
p p r p p
>
14
1
4
9
11
29
-18
7
24
14
1
2
11
12
30
-18
5
- Postup do Premier League 2027/28 - Baráž o Premier League 2027/28 - Zostup do League One 2027/28Southampton FC odrátané 4 body!Zostupujúci z Premier League 2025/26 - West Ham United, Burnley FC, Wolverhampton WanderersNováčik v Championship 2026/27 - Cardiff City, Bolton Wanderers, Lincoln City
Umiestnenie tímu v rebríčkoch ligy
Championship 2026/2027 Vypočítané na základe aktuálnej tabuľky
24 mužstiev
Útok
SG 17 18. miesto / 24
G/Z 1,21 18. miesto / 24
Obrana
IG 19 10. miesto / 24
IG/Z 1,36 10. miesto / 24
Celkovo
Bd 17 16. miesto / 24
Bd/Z 1,21 16. miesto / 24
V 4 17. miesto / 24
GD -2 15. miesto / 24
P 5 12. miesto / 24
SG Strelené G/Z Góly/Zápasy IG Inkasované IG/Z Inkasovaný gól/Zápas Bd Body Bd/Z Body/Zápasy V Výhra GD Gólový rozdiel P Prehra
Štatistiky sezóny
Doma Vonku Všetky
Odohrané 7 7 14
Výhra 3 1 4
Remíza 2 3 5
Prehra 2 3 5
Doma Vonku Všetky
Na zápas Celkom Na zápas Celkom Na zápas Celkom
Góly 1.7 12 0.7 5 1.2 17
Inksované góly 1.1 8 1.6 11 1.4 19
xG - Očakávané góly 1.2 8.24 1 7.07 1.1 15.31
Žlté karty 1.4 10 1.1 8 1.3 18
Čisté konto 0.1 1 0.3 2 0.2 3
Rohové kopy 4.7 33 5.1 36 4.9 69
Fauly 10.4 73 11.4 80 10.9 153
Ofsajdy 1.6 11 1.9 13 1.7 24
Strely celkom 12.1 85 12.6 88 12.4 173
Strely na bránu 4.1 29 2.6 18 3.4 47
Brvno/Tyč 0.4 3 0.3 2 0.4 5
Rozbor zápasov a gólov
Góly — Doma vs. Vonku
Strelené 171,21 / na zápas
12 5
Doma 12 · 1,71/g Vonku 5 · 0,71/g
Inkasované 191,36 / na zápas
8 11
Doma 8 · 1,14/g Vonku 11 · 1,57/g
Góly na zápas — nad %
Riadok Celkovo Doma Vonku
Priemerný počet gólov na zápas 2,57 2,86 2,29
Nad 0.5 93% 13/14 100% 7/7 86% 6/7
Nad 1.5 86% 12/14 100% 7/7 71% 5/7
Nad 2.5 43% 6/14 57% 4/7 29% 2/7
Nad 3.5 14% 2/14 14% 1/7 14% 1/7
Nad 4.5 14% 2/14 14% 1/7 14% 1/7
Nad 5.5 7% 1/14 0% 0/7 14% 1/7
Výsledky zápasov
Gólove štatistiky
21% 3 Čisté konto
29% 4 Bez gólu
57% 8 Oba tímy skórovali
Rozdiely v skóre
7% 1 Výhra o 1 gól
7% 1 Výhra o 2 góly
14% 2 Výhra o 3 a viac gólov
Skóre a góly
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
1-14 (29%)
1-22 (14%)
3-01 (7%)
0-01 (7%)
0-61 (7%)
2-11 (7%)
Polčas
0-15 (36%)
1-03 (21%)
0-03 (21%)
1-11 (7%)
0-21 (7%)
2-11 (7%)
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
26 (43%)
34 (29%)
01 (7%)
61 (7%)
51 (7%)
11 (7%)
Polčas
18 (57%)
03 (21%)
22 (14%)
31 (7%)
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase 3 1
Remíza v polčase 1 2 1
V polčase prehrávali 2 4
Góly podľa polčasov
1. polčas
6 Strelené 9 inkasované
2. polčas
11 Strelené 10 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
1-12 (29%)
1-22 (29%)
2-11 (14%)
4-11 (14%)
2-01 (14%)
Polčas
0-12 (29%)
0-02 (29%)
1-11 (14%)
1-01 (14%)
2-11 (14%)
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
23 (43%)
33 (43%)
51 (14%)
Polčas
13 (43%)
02 (29%)
21 (14%)
31 (14%)
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase 2
Remíza v polčase 1 1 1
V polčase prehrávali 1 1
Góly podľa polčasov
1. polčas
4 Strelené 4 inkasované
2. polčas
8 Strelené 4 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
1-12 (29%)
3-01 (14%)
0-01 (14%)
0-61 (14%)
0-21 (14%)
0-11 (14%)
Polčas
0-13 (43%)
1-02 (29%)
0-01 (14%)
0-21 (14%)
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
23 (43%)
31 (14%)
01 (14%)
61 (14%)
11 (14%)
Polčas
15 (71%)
01 (14%)
21 (14%)
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase 1 1
Remíza v polčase 1
V polčase prehrávali 1 3
Góly podľa polčasov
1. polčas
2 Strelené 5 inkasované
2. polčas
3 Strelené 6 inkasované
28,6% Výhra %
14 Odohrané zápasy
Celkovo
4 5 5
Doma
3 2 2
Vonku
1 3 3
17 1,21 / na zápas Strelené
19 1,36 / na zápas Inkasované
-2 -0,14 / na zápas Gólový rozdiel
3 21% zo zápasov Čisté konto