Hellas Verona

Tímové info

Hellas Verona

Verona, Taliansko
Krajina
Taliansko
Založené
1903
Webová stránka
www.hellasverona.it
Prezývka
I Gialloblu
Posledná výhra
1. novembra 2026 5 dňou od poslednej
Posledná prehra
11. októbra 2026 26 dňou od poslednej
Posledných 10 zápasov
p r v p v p r r v v Výhra: 4; Remíza: 3; Prehra: 3
Sociálna sieť
Rozpis zápasov
01/11/2026
- 17:15
Hellas Verona
3 0
Carrarese Calcio
07/11/2026
- 17:15
Mantova 1911
- -
Hellas Verona
21/11/2026
- 15:00
Hellas Verona
- -
AC Cesena
24/11/2026
- 15:00
Virtus Entella
- -
Hellas Verona
28/11/2026
- 15:00
Empoli FC
- -
Hellas Verona
Sezónne štatistiky
40,0% Výhra %
10 Odohrané zápasy
Celkovo
4 3 3
Doma
3 2 1
Vonku
1 1 2
19 1,90 / na zápas Strelené
13 1,30 / na zápas Inkasované
+6 +0,60 / na zápas Gólový rozdiel
3 30% zo zápasov Čisté konto
Súpiska
No roster for the selected season.
Top hráči
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Štatistika hráčov
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Umiestnenie
Všetky
Doma
Vonku
#
Klub
Z
V
R
P
SG
IG
+/-
B
1
v v r v r
>
11
8
3
0
25
13
12
27
2 ▲
11
5
5
1
17
7
10
20
3 ▼
v p v v r
>
10
6
2
2
18
10
8
20
4
v p v p r
>
10
5
3
2
15
11
4
18
5
p r r v v
>
10
4
3
3
19
13
6
15
6
v r p r v
>
10
4
3
3
15
10
5
15
7
10
4
3
3
14
10
4
15
8
v v r r p
>
10
4
3
3
18
15
3
15
9
r p r p r
>
10
3
5
2
11
10
1
14
10
p p v v r
>
10
4
2
4
10
11
-1
14
11
r p p v v
>
10
3
3
4
10
11
-1
12
12
p r p v r
>
10
2
6
2
11
14
-3
12
13
r v v p r
>
10
3
4
3
11
11
0
11
14
r v p p r
>
10
3
2
5
9
19
-10
11
15
r v p r p
>
10
2
4
4
11
12
-1
10
16
v v p v p
>
10
3
1
6
9
13
-4
10
17
p r v p p
>
10
2
3
5
13
20
-7
9
18
p r p p r
>
10
2
2
6
10
17
-7
8
19
p p r p v
>
10
2
2
6
10
18
-8
8
20
p r p r r
>
10
1
3
6
11
22
-11
6
- postup do Serie A 2027/28 - play-off o postup do Serie A 2027/28 - play-off o zotrvanie v Serie B 2027/28 - zostup do Serie C 2027/28Zostupujúci zo Serie A 2025/26 - Pisa SC, Hellas Verona, Cremonese USNováčik zo Serie C 2025/26 - LR Vicenza Arezzo SS, Benevento Calcio 1929, Ascoli Calcio
Umiestnenie tímu v rebríčkoch ligy
Serie B 2026/2027 Vypočítané na základe aktuálnej tabuľky
20 mužstiev
Útok
SG 19 2. miesto / 20
G/Z 1,90 2. miesto / 20
Obrana
IG 13 11. miesto / 20
IG/Z 1,30 12. miesto / 20
Celkovo
Bd 15 5. miesto / 20
Bd/Z 1,50 5. miesto / 20
V 4 5. miesto / 20
GD +6 4. miesto / 20
P 3 7. miesto / 20
SG Strelené G/Z Góly/Zápasy IG Inkasované IG/Z Inkasovaný gól/Zápas Bd Body Bd/Z Body/Zápasy V Výhra GD Gólový rozdiel P Prehra
Štatistiky sezóny
Doma Vonku Všetky
Odohrané 6 4 10
Výhra 3 1 4
Remíza 2 1 3
Prehra 1 2 3
Doma Vonku Všetky
Na zápas Celkom Na zápas Celkom Na zápas Celkom
Góly 2.3 14 1.3 5 1.9 19
Inksované góly 1 6 1.8 7 1.3 13
xG - Očakávané góly 1.8 10.87 1.6 6.27 1.7 17.14
Žlté karty 1.7 10 2.5 10 2 20
Červené karty 0.2 1 0.3 1 0.2 2
Čisté konto 0.3 2 0.3 1 0.3 3
Rohové kopy 5.8 35 6.8 27 6.2 62
Fauly 15 90 13.5 54 14.4 144
Ofsajdy 0.7 4 1.5 6 1 10
Strely celkom 17.3 104 13.3 53 15.7 157
Strely na bránu 6.2 37 4.3 17 5.4 54
Brvno/Tyč 0.2 1 0.5 2 0.3 3
Rozbor zápasov a gólov
Góly — Doma vs. Vonku
Strelené 191,90 / na zápas
14 5
Doma 14 · 2,33/g Vonku 5 · 1,25/g
Inkasované 131,30 / na zápas
6 7
Doma 6 · 1,00/g Vonku 7 · 1,75/g
Góly na zápas — nad %
Riadok Celkovo Doma Vonku
Priemerný počet gólov na zápas 3,20 3,33 3,00
Nad 0.5 100% 10/10 100% 6/6 100% 4/4
Nad 1.5 90% 9/10 100% 6/6 75% 3/4
Nad 2.5 70% 7/10 83% 5/6 50% 2/4
Nad 3.5 40% 4/10 33% 2/6 50% 2/4
Nad 4.5 20% 2/10 17% 1/6 25% 1/4
Nad 5.5 0% 0/10 0% 0/6 0% 0/4
Výsledky zápasov
Gólove štatistiky
30% 3 Čisté konto
0% 0 Bez gólu
70% 7 Oba tímy skórovali
Rozdiely v skóre
20% 2 Výhra o 1 gól
0% 0 Výhra o 2 góly
20% 2 Výhra o 3 a viac gólov
Skóre a góly
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
1-12 (20%)
1-21 (10%)
5-01 (10%)
1-31 (10%)
2-11 (10%)
2-31 (10%)
Polčas
0-04 (40%)
1-12 (20%)
1-01 (10%)
0-11 (10%)
2-11 (10%)
3-01 (10%)
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
33 (30%)
22 (20%)
52 (20%)
42 (20%)
11 (10%)
Polčas
04 (40%)
12 (20%)
22 (20%)
32 (20%)
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase 1 2
Remíza v polčase 3 2 1
V polčase prehrávali 1
Góly podľa polčasov
1. polčas
8 Strelené 4 inkasované
2. polčas
11 Strelené 9 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
1-21 (17%)
5-01 (17%)
2-11 (17%)
2-21 (17%)
1-11 (17%)
3-01 (17%)
Polčas
0-03 (50%)
1-01 (17%)
1-11 (17%)
3-01 (17%)
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
33 (50%)
51 (17%)
41 (17%)
21 (17%)
Polčas
03 (50%)
11 (17%)
21 (17%)
31 (17%)
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase 1 1
Remíza v polčase 2 2
V polčase prehrávali
Góly podľa polčasov
1. polčas
5 Strelené 1 inkasované
2. polčas
9 Strelené 5 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
1-11 (25%)
1-31 (25%)
2-31 (25%)
1-01 (25%)
Polčas
0-11 (25%)
1-11 (25%)
2-11 (25%)
0-01 (25%)
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
21 (25%)
41 (25%)
51 (25%)
11 (25%)
Polčas
11 (25%)
21 (25%)
31 (25%)
01 (25%)
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase 1
Remíza v polčase 1 1
V polčase prehrávali 1
Góly podľa polčasov
1. polčas
3 Strelené 3 inkasované
2. polčas
2 Strelené 4 inkasované
40,0% Výhra %
10 Odohrané zápasy
Celkovo
4 3 3
Doma
3 2 1
Vonku
1 1 2
19 1,90 / na zápas Strelené
13 1,30 / na zápas Inkasované
+6 +0,60 / na zápas Gólový rozdiel
3 30% zo zápasov Čisté konto