Mantova 1911
Tímové info
Mantova 1911
Mantova, Taliansko
Rozpis zápasov
Sezónne štatistiky
50,0%
Výhra %
10
Odohrané zápasy
15
1,50 / na zápas
Strelené
11
1,10 / na zápas
Inkasované
+4
+0,40 / na zápas
Gólový rozdiel
2
20% zo zápasov
Čisté konto
Top hráči
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Štatistika hráčov
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Umiestnenie
Všetky
Doma
Vonku
- postup do Serie A 2027/28 - play-off o postup do Serie A 2027/28 - play-off o zotrvanie v Serie B 2027/28 - zostup do Serie C 2027/28Zostupujúci zo Serie A 2025/26 - Pisa SC, Hellas Verona, Cremonese USNováčik zo Serie C 2025/26 - LR Vicenza Arezzo SS, Benevento Calcio 1929, Ascoli Calcio
Umiestnenie tímu v rebríčkoch ligy
Serie B 2026/2027
Vypočítané na základe aktuálnej tabuľky
20 mužstiev
Útok
SG
15
6. miesto / 20
G/Z
1,50
6. miesto / 20
Obrana
IG
11
6. miesto / 20
IG/Z
1,10
6. miesto / 20
Celkovo
Bd
18
4. miesto / 20
Bd/Z
1,80
4. miesto / 20
V
5
3. miesto / 20
GD
+4
6. miesto / 20
P
2
3. miesto / 20
SG Strelené
G/Z Góly/Zápasy
IG Inkasované
IG/Z Inkasovaný gól/Zápas
Bd Body
Bd/Z Body/Zápasy
V Výhra
GD Gólový rozdiel
P Prehra
Štatistiky sezóny
| Doma | Vonku | Všetky | ||||
| Odohrané | 5 | 5 | 10 | |||
| Výhra | 2 | 3 | 5 | |||
| Remíza | 1 | 2 | 3 | |||
| Prehra | 2 | 0 | 2 | |||
| Doma | Vonku | Všetky | ||||
| Na zápas | Celkom | Na zápas | Celkom | Na zápas | Celkom | |
| Góly | 1.4 | 7 | 1.6 | 8 | 1.5 | 15 |
| Inksované góly | 1.4 | 7 | 0.8 | 4 | 1.1 | 11 |
| xG - Očakávané góly | 1.6 | 7.81 | 1.2 | 6.07 | 1.4 | 13.88 |
| Žlté karty | 2 | 10 | 2.4 | 12 | 2.2 | 22 |
| Čisté konto | 0.2 | 1 | 0.2 | 1 | 0.2 | 2 |
| Rohové kopy | 4.2 | 21 | 4.2 | 21 | 4.2 | 42 |
| Fauly | 13.4 | 67 | 16.2 | 81 | 14.8 | 148 |
| Ofsajdy | 2.2 | 11 | 0.2 | 1 | 1.2 | 12 |
| Strely celkom | 15 | 75 | 11.2 | 56 | 13.1 | 131 |
| Strely na bránu | 6 | 30 | 4.4 | 22 | 5.2 | 52 |
| Brvno/Tyč | 0 | 0.2 | 1 | 0.1 | 1 | |
Rozbor zápasov a gólov
Góly — Doma vs. Vonku
Strelené
151,50 / na zápas
Doma 7 · 1,40/g
Vonku 8 · 1,60/g
Inkasované
111,10 / na zápas
Doma 7 · 1,40/g
Vonku 4 · 0,80/g
Góly na zápas — nad %
| Riadok | Celkovo | Doma | Vonku |
|---|---|---|---|
| Priemerný počet gólov na zápas | 2,60 | 2,80 | 2,40 |
| Nad 0.5 | 100% 10/10 | 100% 5/5 | 100% 5/5 |
| Nad 1.5 | 90% 9/10 | 100% 5/5 | 80% 4/5 |
| Nad 2.5 | 40% 4/10 | 40% 2/5 | 40% 2/5 |
| Nad 3.5 | 30% 3/10 | 40% 2/5 | 20% 1/5 |
| Nad 4.5 | 0% 0/10 | 0% 0/5 | 0% 0/5 |
| Nad 5.5 | 0% 0/10 | 0% 0/5 | 0% 0/5 |
Výsledky zápasov
Gólove štatistiky
20%
2
Čisté konto
20%
2
Bez gólu
60%
6
Oba tímy skórovali
Rozdiely v skóre
20%
2
Výhra o 1 gól
30%
3
Výhra o 2 góly
0%
0
Výhra o 3 a viac gólov
Skóre a góly
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
3-1
1-1
0-2
2-1
2-0
2-2
Polčas
0-0
1-0
1-1
2-0
0-1
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
2
4
3
1
Polčas
1
0
2
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase
Remíza v polčase
V polčase prehrávali
Góly podľa polčasov
1. polčas
6 Strelené
2 inkasované
2. polčas
9 Strelené
9 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
0-2
3-1
2-0
2-2
Polčas
0-0
1-1
0-1
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
2
4
Polčas
0
2
1
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase
Remíza v polčase
V polčase prehrávali
Góly podľa polčasov
1. polčas
1 Strelené
2 inkasované
2. polčas
6 Strelené
5 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
1-1
2-1
3-1
1-0
Polčas
1-0
2-0
0-0
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
2
3
4
1
Polčas
1
2
0
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase
Remíza v polčase
V polčase prehrávali
Góly podľa polčasov
1. polčas
5 Strelené
0 inkasované
2. polčas
3 Strelené
4 inkasované
50,0%
Výhra %
10
Odohrané zápasy
15
1,50 / na zápas
Strelené
11
1,10 / na zápas
Inkasované
+4
+0,40 / na zápas
Gólový rozdiel
2
20% zo zápasov
Čisté konto