Juve Stabia SS
Tímové info
Juve Stabia SS
Castellammare di Stabia, Taliansko
Rozpis zápasov
Sezónne štatistiky
30,0%
Výhra %
10
Odohrané zápasy
11
1,10 / na zápas
Strelené
11
1,10 / na zápas
Inkasované
0
0,00 / na zápas
Gólový rozdiel
2
20% zo zápasov
Čisté konto
Top hráči
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Štatistika hráčov
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Umiestnenie
Všetky
Doma
Vonku
- postup do Serie A 2027/28 - play-off o postup do Serie A 2027/28 - play-off o zotrvanie v Serie B 2027/28 - zostup do Serie C 2027/28Zostupujúci zo Serie A 2025/26 - Pisa SC, Hellas Verona, Cremonese USNováčik zo Serie C 2025/26 - LR Vicenza Arezzo SS, Benevento Calcio 1929, Ascoli Calcio
Umiestnenie tímu v rebríčkoch ligy
Serie B 2026/2027
Vypočítané na základe aktuálnej tabuľky
20 mužstiev
Útok
SG
11
10. miesto / 20
G/Z
1,10
10. miesto / 20
Obrana
IG
11
6. miesto / 20
IG/Z
1,10
6. miesto / 20
Celkovo
Bd
11
13. miesto / 20
Bd/Z
1,10
13. miesto / 20
V
3
10. miesto / 20
GD
0
10. miesto / 20
P
3
7. miesto / 20
SG Strelené
G/Z Góly/Zápasy
IG Inkasované
IG/Z Inkasovaný gól/Zápas
Bd Body
Bd/Z Body/Zápasy
V Výhra
GD Gólový rozdiel
P Prehra
Štatistiky sezóny
| Doma | Vonku | Všetky | ||||
| Odohrané | 4 | 6 | 10 | |||
| Výhra | 1 | 2 | 3 | |||
| Remíza | 1 | 3 | 4 | |||
| Prehra | 2 | 1 | 3 | |||
| Doma | Vonku | Všetky | ||||
| Na zápas | Celkom | Na zápas | Celkom | Na zápas | Celkom | |
| Góly | 1 | 4 | 1.2 | 7 | 1.1 | 11 |
| Inksované góly | 1.3 | 5 | 1 | 6 | 1.1 | 11 |
| xG - Očakávané góly | 1.4 | 5.72 | 1.1 | 6.31 | 1.2 | 12.03 |
| Žlté karty | 1.3 | 5 | 1.3 | 8 | 1.3 | 13 |
| Čisté konto | 0.3 | 1 | 0.2 | 1 | 0.2 | 2 |
| Rohové kopy | 4.3 | 17 | 5 | 30 | 4.7 | 47 |
| Fauly | 11.5 | 46 | 12.3 | 74 | 12 | 120 |
| Ofsajdy | 0.5 | 2 | 2.3 | 14 | 1.6 | 16 |
| Strely celkom | 15.8 | 63 | 14.8 | 89 | 15.2 | 152 |
| Strely na bránu | 4.5 | 18 | 4.3 | 26 | 4.4 | 44 |
| Brvno/Tyč | 1 | 4 | 0.2 | 1 | 0.5 | 5 |
Rozbor zápasov a gólov
Góly — Doma vs. Vonku
Strelené
111,10 / na zápas
Doma 4 · 1,00/g
Vonku 7 · 1,17/g
Inkasované
111,10 / na zápas
Doma 5 · 1,25/g
Vonku 6 · 1,00/g
Góly na zápas — nad %
| Riadok | Celkovo | Doma | Vonku |
|---|---|---|---|
| Priemerný počet gólov na zápas | 2,20 | 2,25 | 2,17 |
| Nad 0.5 | 100% 10/10 | 100% 4/4 | 100% 6/6 |
| Nad 1.5 | 70% 7/10 | 75% 3/4 | 67% 4/6 |
| Nad 2.5 | 40% 4/10 | 50% 2/4 | 33% 2/6 |
| Nad 3.5 | 10% 1/10 | 0% 0/4 | 17% 1/6 |
| Nad 4.5 | 0% 0/10 | 0% 0/4 | 0% 0/6 |
| Nad 5.5 | 0% 0/10 | 0% 0/4 | 0% 0/6 |
Výsledky zápasov
Gólove štatistiky
20%
2
Čisté konto
30%
3
Bez gólu
50%
5
Oba tímy skórovali
Rozdiely v skóre
20%
2
Výhra o 1 gól
0%
0
Výhra o 2 góly
10%
1
Výhra o 3 a viac gólov
Skóre a góly
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
1-1
0-1
2-1
0-3
3-0
1-0
Polčas
0-1
0-0
1-0
1-2
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
1
3
2
4
Polčas
1
0
3
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase
Remíza v polčase
V polčase prehrávali
Góly podľa polčasov
1. polčas
3 Strelené
6 inkasované
2. polčas
8 Strelené
5 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
0-3
1-1
3-0
0-1
Polčas
0-1
1-0
0-0
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
3
2
1
Polčas
1
0
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase
Remíza v polčase
V polčase prehrávali
Góly podľa polčasov
1. polčas
1 Strelené
2 inkasované
2. polčas
3 Strelené
3 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
1-1
0-1
2-1
1-0
2-2
Polčas
0-1
0-0
1-0
1-2
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
1
2
3
4
Polčas
1
0
3
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase
Remíza v polčase
V polčase prehrávali
Góly podľa polčasov
1. polčas
2 Strelené
4 inkasované
2. polčas
5 Strelené
2 inkasované
30,0%
Výhra %
10
Odohrané zápasy
11
1,10 / na zápas
Strelené
11
1,10 / na zápas
Inkasované
0
0,00 / na zápas
Gólový rozdiel
2
20% zo zápasov
Čisté konto