Benevento Calcio 1929

Tímové info

Benevento Calcio 1929

Benevento, Taliansko
Krajina
Taliansko
Založené
1929
Webová stránka
www.beneventocalcio.club
Prezývka
Gli Stregoni
Posledná výhra
24. októbra 2026 14 dňou od poslednej
Posledná prehra
31. októbra 2026 7 dňou od poslednej
Posledných 10 zápasov
p r p v v v r v r p Výhra: 4; Remíza: 3; Prehra: 3
Sociálna sieť
Rozpis zápasov
07/11/2026
- 19:30
Benevento Calcio 1929
- -
US Avellino 1912
21/11/2026
- 15:00
Sampdoria Genoa
- -
Benevento Calcio 1929
24/11/2026
- 15:00
Benevento Calcio 1929
- -
Empoli FC
28/11/2026
- 15:00
Palermo FC
- -
Benevento Calcio 1929
Sezónne štatistiky
40,0% Výhra %
10 Odohrané zápasy
Celkovo
4 3 3
Doma
2 3 1
Vonku
2 2
14 1,40 / na zápas Strelené
10 1,00 / na zápas Inkasované
+4 +0,40 / na zápas Gólový rozdiel
3 30% zo zápasov Čisté konto
Umiestnenie
Všetky
Doma
Vonku
#
Klub
Z
V
R
P
SG
IG
+/-
B
1
v v r v r
>
11
8
3
0
25
13
12
27
2 ▲
11
5
5
1
17
7
10
20
3 ▼
v p v v r
>
10
6
2
2
18
10
8
20
4
v p v p r
>
10
5
3
2
15
11
4
18
5
p r r v v
>
10
4
3
3
19
13
6
15
6
v r p r v
>
10
4
3
3
15
10
5
15
7
10
4
3
3
14
10
4
15
8
v v r r p
>
10
4
3
3
18
15
3
15
9
r p r p r
>
10
3
5
2
11
10
1
14
10
p p v v r
>
10
4
2
4
10
11
-1
14
11
r p p v v
>
10
3
3
4
10
11
-1
12
12
p r p v r
>
10
2
6
2
11
14
-3
12
13
r v v p r
>
10
3
4
3
11
11
0
11
14
r v p p r
>
10
3
2
5
9
19
-10
11
15
r v p r p
>
10
2
4
4
11
12
-1
10
16
v v p v p
>
10
3
1
6
9
13
-4
10
17
p r v p p
>
10
2
3
5
13
20
-7
9
18
p r p p r
>
10
2
2
6
10
17
-7
8
19
p p r p v
>
10
2
2
6
10
18
-8
8
20
p r p r r
>
10
1
3
6
11
22
-11
6
- postup do Serie A 2027/28 - play-off o postup do Serie A 2027/28 - play-off o zotrvanie v Serie B 2027/28 - zostup do Serie C 2027/28Zostupujúci zo Serie A 2025/26 - Pisa SC, Hellas Verona, Cremonese USNováčik zo Serie C 2025/26 - LR Vicenza Arezzo SS, Benevento Calcio 1929, Ascoli Calcio
Umiestnenie tímu v rebríčkoch ligy
Serie B 2026/2027 Vypočítané na základe aktuálnej tabuľky
20 mužstiev
Útok
SG 14 8. miesto / 20
G/Z 1,40 8. miesto / 20
Obrana
IG 10 2. miesto / 20
IG/Z 1,00 2. miesto / 20
Celkovo
Bd 15 5. miesto / 20
Bd/Z 1,50 5. miesto / 20
V 4 5. miesto / 20
GD +4 6. miesto / 20
P 3 7. miesto / 20
SG Strelené G/Z Góly/Zápasy IG Inkasované IG/Z Inkasovaný gól/Zápas Bd Body Bd/Z Body/Zápasy V Výhra GD Gólový rozdiel P Prehra
Štatistiky sezóny
Doma Vonku Všetky
Odohrané 6 4 10
Výhra 2 2 4
Remíza 3 0 3
Prehra 1 2 3
Doma Vonku Všetky
Na zápas Celkom Na zápas Celkom Na zápas Celkom
Góly 1.7 10 1 4 1.4 14
Inksované góly 1.2 7 0.8 3 1 10
xG - Očakávané góly 1.7 10.49 1.2 4.98 1.5 15.47
Žlté karty 2.5 15 3.5 14 2.9 29
Červené karty 0 0.3 1 0.1 1
Čisté konto 0.2 1 0.5 2 0.3 3
Rohové kopy 5.7 34 5.5 22 5.6 56
Fauly 15 90 13.5 54 14.4 144
Ofsajdy 1.3 8 2.3 9 1.7 17
Strely celkom 17.8 107 12.5 50 15.7 157
Strely na bránu 5.3 32 3.5 14 4.6 46
Brvno/Tyč 0.3 2 0.5 2 0.4 4
Rozbor zápasov a gólov
Góly — Doma vs. Vonku
Strelené 141,40 / na zápas
10 4
Doma 10 · 1,67/g Vonku 4 · 1,00/g
Inkasované 101,00 / na zápas
7 3
Doma 7 · 1,17/g Vonku 3 · 0,75/g
Góly na zápas — nad %
Riadok Celkovo Doma Vonku
Priemerný počet gólov na zápas 2,40 2,83 1,75
Nad 0.5 100% 10/10 100% 6/6 100% 4/4
Nad 1.5 80% 8/10 100% 6/6 50% 2/4
Nad 2.5 40% 4/10 50% 3/6 25% 1/4
Nad 3.5 20% 2/10 33% 2/6 0% 0/4
Nad 4.5 0% 0/10 0% 0/6 0% 0/4
Nad 5.5 0% 0/10 0% 0/6 0% 0/4
Výsledky zápasov
Gólove štatistiky
30% 3 Čisté konto
20% 2 Bez gólu
50% 5 Oba tímy skórovali
Rozdiely v skóre
10% 1 Výhra o 1 gól
20% 2 Výhra o 2 góly
10% 1 Výhra o 3 a viac gólov
Skóre a góly
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
1-12 (20%)
1-21 (10%)
0-11 (10%)
3-11 (10%)
1-01 (10%)
2-01 (10%)
Polčas
0-05 (50%)
1-02 (20%)
1-11 (10%)
2-01 (10%)
0-11 (10%)
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
24 (40%)
32 (20%)
12 (20%)
42 (20%)
Polčas
05 (50%)
13 (30%)
22 (20%)
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase 1 1 1
Remíza v polčase 3 2 1
V polčase prehrávali 1
Góly podľa polčasov
1. polčas
5 Strelené 2 inkasované
2. polčas
9 Strelené 8 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
1-12 (33%)
1-21 (17%)
3-11 (17%)
2-01 (17%)
2-21 (17%)
Polčas
1-02 (33%)
0-02 (33%)
1-11 (17%)
2-01 (17%)
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
23 (50%)
42 (33%)
31 (17%)
Polčas
12 (33%)
02 (33%)
22 (33%)
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase 1 1 1
Remíza v polčase 1 2
V polčase prehrávali
Góly podľa polčasov
1. polčas
5 Strelené 1 inkasované
2. polčas
5 Strelené 6 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
0-11 (25%)
1-01 (25%)
3-01 (25%)
0-21 (25%)
Polčas
0-03 (75%)
0-11 (25%)
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
12 (50%)
31 (25%)
21 (25%)
Polčas
03 (75%)
11 (25%)
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase
Remíza v polčase 2 1
V polčase prehrávali 1
Góly podľa polčasov
1. polčas
0 Strelené 1 inkasované
2. polčas
4 Strelené 2 inkasované
40,0% Výhra %
10 Odohrané zápasy
Celkovo
4 3 3
Doma
2 3 1
Vonku
2 2
14 1,40 / na zápas Strelené
10 1,00 / na zápas Inkasované
+4 +0,40 / na zápas Gólový rozdiel
3 30% zo zápasov Čisté konto