Catanzaro US

Tímové info

Catanzaro US

Catanzaro, Taliansko
Krajina
Taliansko
Založené
1929
Webová stránka
www.uscatanzaro1929.com
Prezývka
Aquile del Sud
Posledná výhra
12. septembra 2026 53 dňou od poslednej
Posledná prehra
24. októbra 2026 11 dňou od poslednej
Posledných 10 zápasov
p p p v p p r p r r Výhra: 1; Remíza: 3; Prehra: 6
Sociálna sieť
Rozpis zápasov
07/11/2026
- 15:00
AC Cesena
- -
Catanzaro US
21/11/2026
- 15:00
Catanzaro US
- -
Palermo FC
24/11/2026
- 15:00
Juve Stabia SS
- -
Catanzaro US
28/11/2026
- 15:00
Catanzaro US
- -
US Avellino 1912
Sezónne štatistiky
10,0% Výhra %
10 Odohrané zápasy
Celkovo
1 3 6
Doma
1 1 2
Vonku
2 4
11 1,10 / na zápas Strelené
22 2,20 / na zápas Inkasované
-11 -1,10 / na zápas Gólový rozdiel
1 10% zo zápasov Čisté konto
Súpiska
No roster for the selected season.
Top hráči
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Štatistika hráčov
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Umiestnenie
Všetky
Doma
Vonku
#
Klub
Z
V
R
P
SG
IG
+/-
B
1
Palermo FC
v v v r v
>
10
8
2
0
24
12
12
26
2
Modena FC
v p v v r
>
10
6
2
2
18
10
8
20
3
10
5
4
1
16
6
10
19
4
Mantova 1911
v p v p r
>
10
5
3
2
15
11
4
18
5 ▲
Hellas Verona
p r r v v
>
10
4
3
3
19
13
6
15
6 ▲
US Avellino 1912
v r p r v
>
10
4
3
3
15
10
5
15
7 ▼
10
4
3
3
14
10
4
15
8 ▼
Pisa SC
v v r r p
>
10
4
3
3
18
15
3
15
9 ▼
FC Südtirol
r p r p r
>
10
3
5
2
11
10
1
14
10 ▼
Calcio Padova
p p v v r
>
10
4
2
4
10
11
-1
14
11 ▲
Cremonese US
r p p v v
>
10
3
3
4
10
11
-1
12
12 ▼
AC Cesena
p r p v r
>
10
2
6
2
11
14
-3
12
13
Juve Stabia SS
r v v p r
>
10
3
4
3
11
11
0
11
14 ▲
Arezzo SS
r v p p r
>
10
3
2
5
9
19
-10
11
15 ▼
Virtus Entella
r v p r p
>
10
2
4
4
11
12
-1
10
16 ▼
Carrarese Calcio
v v p v p
>
10
3
1
6
9
13
-4
10
17
LR Vicenza
p r v p p
>
10
2
3
5
13
20
-7
9
18
Empoli FC
p r p p r
>
10
2
2
6
10
17
-7
8
19
Sampdoria Genoa
p p r p v
>
10
2
2
6
10
18
-8
8
20
Catanzaro US
p r p r r
>
10
1
3
6
11
22
-11
6
- postup do Serie A 2027/28 - play-off o postup do Serie A 2027/28 - play-off o zotrvanie v Serie B 2027/28 - zostup do Serie C 2027/28Zostupujúci zo Serie A 2025/26 - Pisa SC, Hellas Verona, Cremonese USNováčik zo Serie C 2025/26 - LR Vicenza Arezzo SS, Benevento Calcio 1929, Ascoli Calcio
Umiestnenie tímu v rebríčkoch ligy
Serie B 2026/2027 Vypočítané na základe aktuálnej tabuľky
20 mužstiev
Útok
SG 11 10. miesto / 20
G/Z 1,10 10. miesto / 20
Obrana
IG 22 20. miesto / 20
IG/Z 2,20 20. miesto / 20
Celkovo
Bd 6 20. miesto / 20
Bd/Z 0,60 20. miesto / 20
V 1 20. miesto / 20
GD -11 20. miesto / 20
P 6 17. miesto / 20
SG Strelené G/Z Góly/Zápasy IG Inkasované IG/Z Inkasovaný gól/Zápas Bd Body Bd/Z Body/Zápasy V Výhra GD Gólový rozdiel P Prehra
Štatistiky sezóny
Doma Vonku Všetky
Odohrané 4 6 10
Výhra 1 0 1
Remíza 1 2 3
Prehra 2 4 6
Doma Vonku Všetky
Na zápas Celkom Na zápas Celkom Na zápas Celkom
Góly 1 4 1.2 7 1.1 11
Inksované góly 2.5 10 2 12 2.2 22
xG - Očakávané góly 1.8 7.08 1.1 6.77 1.4 13.85
Žlté karty 1.5 6 2.5 15 2.1 21
Čisté konto 0.3 1 0 0.1 1
Rohové kopy 5.8 23 4.8 29 5.2 52
Fauly 11.8 47 10.8 65 11.2 112
Ofsajdy 0.8 3 1.8 11 1.4 14
Strely celkom 19 76 11.2 67 14.3 143
Strely na bránu 4.8 19 3.7 22 4.1 41
Brvno/Tyč 0.3 1 0.3 2 0.3 3
Neuznaný gól VAR 0 0.2 1 0.1 1
Rozbor zápasov a gólov
Góly — Doma vs. Vonku
Strelené 111,10 / na zápas
4 7
Doma 4 · 1,00/g Vonku 7 · 1,17/g
Inkasované 222,20 / na zápas
10 12
Doma 10 · 2,50/g Vonku 12 · 2,00/g
Góly na zápas — nad %
Riadok Celkovo Doma Vonku
Priemerný počet gólov na zápas 3,30 3,50 3,17
Nad 0.5 100% 10/10 100% 4/4 100% 6/6
Nad 1.5 90% 9/10 75% 3/4 100% 6/6
Nad 2.5 60% 6/10 50% 2/4 67% 4/6
Nad 3.5 40% 4/10 50% 2/4 33% 2/6
Nad 4.5 20% 2/10 25% 1/4 17% 1/6
Nad 5.5 10% 1/10 25% 1/4 0% 0/6
Výsledky zápasov
Gólove štatistiky
10% 1 Čisté konto
10% 1 Bez gólu
80% 8 Oba tímy skórovali
Rozdiely v skóre
10% 1 Výhra o 1 gól
0% 0 Výhra o 2 góly
0% 0 Výhra o 3 a viac gólov
Skóre a góly
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
1-22 (20%)
1-12 (20%)
2-31 (10%)
0-21 (10%)
1-01 (10%)
1-31 (10%)
Polčas
0-03 (30%)
1-12 (20%)
1-02 (20%)
1-21 (10%)
0-21 (10%)
1-41 (10%)
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
23 (30%)
32 (20%)
42 (20%)
51 (10%)
11 (10%)
71 (10%)
Polčas
23 (30%)
03 (30%)
12 (20%)
31 (10%)
51 (10%)
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase 1 1
Remíza v polčase 1 2 2
V polčase prehrávali 3
Góly podľa polčasov
1. polčas
6 Strelené 10 inkasované
2. polčas
5 Strelené 12 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
1-01 (25%)
1-31 (25%)
1-61 (25%)
1-11 (25%)
Polčas
0-01 (25%)
0-21 (25%)
1-41 (25%)
1-01 (25%)
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
11 (25%)
41 (25%)
71 (25%)
21 (25%)
Polčas
01 (25%)
21 (25%)
51 (25%)
11 (25%)
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase 1
Remíza v polčase 1
V polčase prehrávali 2
Góly podľa polčasov
1. polčas
2 Strelené 6 inkasované
2. polčas
2 Strelené 4 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
1-22 (33%)
2-31 (17%)
0-21 (17%)
2-21 (17%)
1-11 (17%)
Polčas
1-12 (33%)
0-02 (33%)
1-21 (17%)
1-01 (17%)
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
32 (33%)
22 (33%)
51 (17%)
41 (17%)
Polčas
22 (33%)
02 (33%)
31 (17%)
11 (17%)
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase 1
Remíza v polčase 2 2
V polčase prehrávali 1
Góly podľa polčasov
1. polčas
4 Strelené 4 inkasované
2. polčas
3 Strelené 8 inkasované
10,0% Výhra %
10 Odohrané zápasy
Celkovo
1 3 6
Doma
1 1 2
Vonku
2 4
11 1,10 / na zápas Strelené
22 2,20 / na zápas Inkasované
-11 -1,10 / na zápas Gólový rozdiel
1 10% zo zápasov Čisté konto