1899 Hoffenheim
Tímové info
1899 Hoffenheim
Hoffenheim, Nemecko
Rozpis zápasov
Sezónne štatistiky
37,5%
Výhra %
8
Odohrané zápasy
14
1,75 / na zápas
Strelené
16
2,00 / na zápas
Inkasované
-2
-0,25 / na zápas
Gólový rozdiel
1
13% zo zápasov
Čisté konto
Top hráči
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Štatistika hráčov
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Umiestnenie
Všetky
Doma
Vonku
- Majster 2026/27 - Liga Majstrov 2027/2028 - Liga Majstrov 2027/2028 - Európska Liga 2027/2028 - Konferenčná Liga 2027/2028 - play-off o 1. Bundesligu 2027/2028 - Zostup do 2. Bundesligy 2027/2028Majster 2025/2026 - Bayern MünchenNováčik 2026/2027 - Schalke 04, SV Elversberg, SC Paderborn
Umiestnenie tímu v rebríčkoch ligy
1. Bundesliga 2026/2027
Vypočítané na základe aktuálnej tabuľky
18 mužstiev
Útok
SG
14
9. miesto / 18
G/Z
1,75
9. miesto / 18
Obrana
IG
16
11. miesto / 18
IG/Z
2,00
11. miesto / 18
Celkovo
Bd
9
10. miesto / 18
Bd/Z
1,13
10. miesto / 18
V
3
8. miesto / 18
GD
-2
11. miesto / 18
P
5
15. miesto / 18
SG Strelené
G/Z Góly/Zápasy
IG Inkasované
IG/Z Inkasovaný gól/Zápas
Bd Body
Bd/Z Body/Zápasy
V Výhra
GD Gólový rozdiel
P Prehra
Štatistiky sezóny
| Doma | Vonku | Všetky | ||||
| Odohrané | 4 | 4 | 8 | |||
| Výhra | 2 | 1 | 3 | |||
| Remíza | 0 | 0 | 0 | |||
| Prehra | 2 | 3 | 5 | |||
| Doma | Vonku | Všetky | ||||
| Na zápas | Celkom | Na zápas | Celkom | Na zápas | Celkom | |
| Góly | 2.3 | 9 | 1.3 | 5 | 1.8 | 14 |
| Inksované góly | 1.8 | 7 | 2.3 | 9 | 2 | 16 |
| xG - Očakávané góly | 2 | 8.13 | 1.5 | 6.16 | 1.8 | 14.29 |
| Žlté karty | 3.5 | 14 | 1.3 | 5 | 2.4 | 19 |
| Červené karty | 0.5 | 2 | 0 | 0.3 | 2 | |
| Čisté konto | 0.3 | 1 | 0 | 0.1 | 1 | |
| Rohové kopy | 6.8 | 27 | 5.5 | 22 | 6.1 | 49 |
| Fauly | 13.3 | 53 | 13 | 52 | 13.1 | 105 |
| Ofsajdy | 1.8 | 7 | 1.5 | 6 | 1.6 | 13 |
| Strely celkom | 18.8 | 75 | 17 | 68 | 17.9 | 143 |
| Strely na bránu | 6 | 24 | 4 | 16 | 5 | 40 |
| Brvno/Tyč | 0.5 | 2 | 1 | 4 | 0.8 | 6 |
| Neuznaný gól VAR | 0.3 | 1 | 0 | 0.1 | 1 | |
| Nepremenená penalta | 0 | 0.3 | 1 | 0.1 | 1 | |
Rozbor zápasov a gólov
Góly — Doma vs. Vonku
Strelené
141,75 / na zápas
Doma 9 · 2,25/g
Vonku 5 · 1,25/g
Inkasované
162,00 / na zápas
Doma 7 · 1,75/g
Vonku 9 · 2,25/g
Góly na zápas — nad %
| Riadok | Celkovo | Doma | Vonku |
|---|---|---|---|
| Priemerný počet gólov na zápas | 3,75 | 4,00 | 3,50 |
| Nad 0.5 | 100% 8/8 | 100% 4/4 | 100% 4/4 |
| Nad 1.5 | 100% 8/8 | 100% 4/4 | 100% 4/4 |
| Nad 2.5 | 88% 7/8 | 100% 4/4 | 75% 3/4 |
| Nad 3.5 | 50% 4/8 | 50% 2/4 | 50% 2/4 |
| Nad 4.5 | 38% 3/8 | 50% 2/4 | 25% 1/4 |
| Nad 5.5 | 0% 0/8 | 0% 0/4 | 0% 0/4 |
Výsledky zápasov
Gólove štatistiky
13%
1
Čisté konto
13%
1
Bez gólu
75%
6
Oba tímy skórovali
Rozdiely v skóre
25%
2
Výhra o 1 gól
0%
0
Výhra o 2 góly
13%
1
Výhra o 3 a viac gólov
Skóre a góly
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
2-3
2-1
1-3
3-0
0-2
Polčas
1-0
0-0
0-2
1-1
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
5
3
4
2
Polčas
1
2
0
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase
Remíza v polčase
V polčase prehrávali
Góly podľa polčasov
1. polčas
5 Strelené
3 inkasované
2. polčas
9 Strelené
13 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
2-3
2-1
3-0
Polčas
1-0
1-1
0-0
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
5
3
Polčas
1
2
0
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase
Remíza v polčase
V polčase prehrávali
Góly podľa polčasov
1. polčas
3 Strelené
1 inkasované
2. polčas
6 Strelené
6 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
2-3
1-3
2-1
0-2
Polčas
1-0
0-2
0-0
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
5
4
3
2
Polčas
1
2
0
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase
Remíza v polčase
V polčase prehrávali
Góly podľa polčasov
1. polčas
2 Strelené
2 inkasované
2. polčas
3 Strelené
7 inkasované
37,5%
Výhra %
8
Odohrané zápasy
14
1,75 / na zápas
Strelené
16
2,00 / na zápas
Inkasované
-2
-0,25 / na zápas
Gólový rozdiel
1
13% zo zápasov
Čisté konto