1899 Hoffenheim
Tímové info
1899 Hoffenheim
Hoffenheim, Nemecko
Rozpis zápasov
Sezónne štatistiky
52,9%
Výhra %
34
Odohrané zápasy
65
1,91 / na zápas
Strelené
52
1,53 / na zápas
Inkasované
+13
+0,38 / na zápas
Gólový rozdiel
7
21% zo zápasov
Čisté konto
Top hráči
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Štatistika hráčov
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Umiestnenie
Všetky
Doma
Vonku
- Majster 2024/25 - Liga Majstrov 2026/2027 - Bayern München - Liga Majstrov 2026/2027 - Borussia Dortmund, RB Leipzig, VfB Stuttgart - Európska Liga 2026/2027 - 1899 Hoffenheim, Bayer Leverkusen - Konferenčná Liga 2026/2027 - Freiburg SC - play-off o 1. Bundesligu 2026/2027 - VfL Wolfsburg - Zostup do 2. Bundesligy 2026/2027 - VfL Wolfsburg, 1. FC Heidenheim, FC St. PauliMajster 2024/2025 - Bayern MünchenNováčik 2025/26 - 1. FC Köln, Hamburger SV
Umiestnenie tímu v rebríčkoch ligy
1. Bundesliga 2025/2026
Vypočítané na základe aktuálnej tabuľky
18 mužstiev
Útok
SG
65
6. miesto / 18
G/Z
1,91
6. miesto / 18
Obrana
IG
52
6. miesto / 18
IG/Z
1,53
6. miesto / 18
Celkovo
Bd
61
5. miesto / 18
Bd/Z
1,79
5. miesto / 18
V
18
4. miesto / 18
GD
+13
6. miesto / 18
P
9
4. miesto / 18
SG Strelené
G/Z Góly/Zápasy
IG Inkasované
IG/Z Inkasovaný gól/Zápas
Bd Body
Bd/Z Body/Zápasy
V Výhra
GD Gólový rozdiel
P Prehra
Štatistiky sezóny
| Doma | Vonku | Všetky | ||||
| Odohrané | 17 | 17 | 34 | |||
| Výhra | 10 | 8 | 18 | |||
| Remíza | 2 | 5 | 7 | |||
| Prehra | 5 | 4 | 9 | |||
| Doma | Vonku | Všetky | ||||
| Na zápas | Celkom | Na zápas | Celkom | Na zápas | Celkom | |
| Góly | 2.1 | 35 | 1.8 | 30 | 1.9 | 65 |
| Inksované góly | 1.2 | 21 | 1.8 | 31 | 1.5 | 52 |
| Žlté karty | 1.8 | 31 | 2.5 | 43 | 2.2 | 74 |
| Červené karty | 0 | 0.2 | 3 | 0.1 | 3 | |
| Čisté konto | 0.2 | 4 | 0.2 | 3 | 0.2 | 7 |
| Rohové kopy | 6.4 | 109 | 5.2 | 88 | 5.8 | 197 |
| Fauly | 13.4 | 228 | 14.5 | 246 | 13.9 | 474 |
| Ofsajdy | 2.1 | 36 | 1.4 | 23 | 1.7 | 59 |
| Strely celkom | 16.2 | 275 | 12 | 204 | 14.1 | 479 |
| Strely na bránu | 5.9 | 101 | 4.4 | 75 | 5.2 | 176 |
| Brvno/Tyč | 0.5 | 9 | 0.4 | 6 | 0.4 | 15 |
| Neuznaný gól VAR | 0 | 0.1 | 2 | 0.1 | 2 | |
Rozbor zápasov a gólov
Góly — Doma vs. Vonku
Strelené
651,91 / na zápas
Doma 35 · 2,06/g
Vonku 30 · 1,76/g
Inkasované
521,53 / na zápas
Doma 21 · 1,24/g
Vonku 31 · 1,82/g
Góly na zápas — nad %
| Riadok | Celkovo | Doma | Vonku |
|---|---|---|---|
| Priemerný počet gólov na zápas | 3,44 | 3,29 | 3,59 |
| Nad 0.5 | 97% 33/34 | 100% 17/17 | 94% 16/17 |
| Nad 1.5 | 85% 29/34 | 76% 13/17 | 94% 16/17 |
| Nad 2.5 | 71% 24/34 | 71% 12/17 | 71% 12/17 |
| Nad 3.5 | 50% 17/34 | 47% 8/17 | 53% 9/17 |
| Nad 4.5 | 26% 9/34 | 24% 4/17 | 29% 5/17 |
| Nad 5.5 | 15% 5/34 | 12% 2/17 | 18% 3/17 |
Výsledky zápasov
Gólove štatistiky
21%
7
Čisté konto
18%
6
Bez gólu
65%
22
Oba tímy skórovali
Rozdiely v skóre
18%
6
Výhra o 1 gól
21%
7
Výhra o 2 góly
15%
5
Výhra o 3 a viac gólov
Skóre a góly
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
3-1
2-1
1-1
3-0
4-2
0-1
Polčas
1-1
2-0
0-1
1-0
0-0
2-1
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
4
3
6
2
5
1
Polčas
2
1
0
3
4
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase
Remíza v polčase
V polčase prehrávali
Góly podľa polčasov
1. polčas
36 Strelené
26 inkasované
2. polčas
29 Strelené
26 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
3-1
0-1
3-0
1-0
1-3
1-4
Polčas
0-1
2-0
1-0
2-1
0-0
0-2
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
4
1
3
5
6
2
Polčas
1
2
3
0
4
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase
Remíza v polčase
V polčase prehrávali
Góly podľa polčasov
1. polčas
21 Strelené
8 inkasované
2. polčas
14 Strelené
13 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
2-1
4-2
1-1
2-2
3-0
3-2
Polčas
1-1
2-0
0-0
1-0
0-1
1-3
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
2
4
3
6
5
0
Polčas
2
1
4
0
3
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase
Remíza v polčase
V polčase prehrávali
Góly podľa polčasov
1. polčas
15 Strelené
18 inkasované
2. polčas
15 Strelené
13 inkasované
52,9%
Výhra %
34
Odohrané zápasy
65
1,91 / na zápas
Strelené
52
1,53 / na zápas
Inkasované
+13
+0,38 / na zápas
Gólový rozdiel
7
21% zo zápasov
Čisté konto