AC Reggiana

Tímové info

AC Reggiana

Reggio Emilia, Taliansko
Krajina
Taliansko
Založené
25.9.1919
Webová stránka
reggianacalcio.it
Prezývka
Granata
Posledná výhra
8. mája 2026 181 dňou od poslednej
Posledná prehra
1. mája 2026 188 dňou od poslednej
Posledných 10 zápasov
p p r p p v p r p v Výhra: 2; Remíza: 2; Prehra: 6
Sociálna sieť
Rozpis zápasov
01/05/2025
- 15:00
Modena FC
2 3
AC Reggiana
04/05/2025
- 15:00
AC Reggiana
2 1
Spezia Calcio
09/05/2025
- 20:30
Juve Stabia SS
1 2
AC Reggiana
13/05/2025
- 20:30
Brescia Calcio
2 1
AC Reggiana
Sezónne štatistiky
28,9% Výhra %
38 Odohrané zápasy
Celkovo
11 11 16
Doma
6 6 7
Vonku
5 5 9
42 1,11 / na zápas Strelené
52 1,37 / na zápas Inkasované
-10 -0,26 / na zápas Gólový rozdiel
8 21% zo zápasov Čisté konto
Súpiska
No roster for the selected season.
Top hráči
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Štatistika hráčov
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Umiestnenie
Všetky
Doma
Vonku
#
Klub
Z
V
R
P
SG
IG
+/-
B
1
Sassuolo US
v v r p p
38
25
7
6
78
38
40
82
2
Pisa SC
v v p r v
38
23
7
8
64
36
28
76
3
Spezia Calcio
r v p p v
38
17
15
6
59
33
26
66
4
Cremonese US
v r r v p
38
16
13
9
62
44
18
61
5
38
14
13
11
42
41
1
55
6
Catanzaro US
p p r v r
38
11
20
7
51
45
6
53
7 ▲
AC Cesena
p p v v v
38
14
11
13
46
47
-1
53
8 ▼
Palermo FC
v p p v r
38
14
10
14
52
43
9
52
9
Bari SSC
p p v p r
38
10
18
10
41
40
1
48
10
FC Südtirol
v v v r r
38
12
10
16
50
57
-7
46
11
Modena FC
v p p r p
38
10
15
13
48
50
-2
45
12 ▲
38
11
12
15
39
49
-10
45
13 ▲
Mantova 1911
p v p v r
38
10
14
14
47
56
-9
44
14 ▼
AC Reggiana
v v v v p
38
11
11
16
42
52
-10
44
15
38
9
16
13
37
50
-13
43
16 ▲
38
11
9
18
37
47
-10
42
17
38
8
17
13
38
49
-11
41
18 ▼
38
9
16
13
42
48
-6
39
19 ▼
Cittadella AS
p p r v p
38
10
9
19
30
56
-26
39
20
38
7
13
18
32
56
-24
30
- postup do Serie A 2025/26 - Sassuolo US, Pisa SC, Cremonese US - play-off o postup do Serie A - Spezia Calcio, Cremonese US, Juve Stabia SS, AC Cesena, Catanzaro US, Palermo FC - play-off o zotrvanie v Serie B - Salernitana US, Sampdoria Genoa - zostup do Serie C - Cosenza Calcio, Cittadella AS, Brescia Calcio, Salernitana US-4 body Cosenza Calcio-4 body Brescia CalcioZostupujúci zo Serie A 2023/24 - Sassuolo US, Salernitana US, Frosinone CalcioNováčik zo Serie C 2023/2024 - Carrarese Calcio, Juve Stabia SS, Mantova 1911, AC Cesena
Umiestnenie tímu v rebríčkoch ligy
Serie B 2024/2025 Vypočítané na základe aktuálnej tabuľky
20 mužstiev
Útok
SG 42 11. miesto / 20
G/Z 1,11 11. miesto / 20
Obrana
IG 52 16. miesto / 20
IG/Z 1,37 16. miesto / 20
Celkovo
Bd 44 13. miesto / 20
Bd/Z 1,16 13. miesto / 20
V 11 9. miesto / 20
GD -10 14. miesto / 20
P 16 16. miesto / 20
SG Strelené G/Z Góly/Zápasy IG Inkasované IG/Z Inkasovaný gól/Zápas Bd Body Bd/Z Body/Zápasy V Výhra GD Gólový rozdiel P Prehra
Štatistiky sezóny
Doma Vonku Všetky
Odohrané 19 19 38
Výhra 6 5 11
Remíza 6 5 11
Prehra 7 9 16
Doma Vonku Všetky
Na zápas Celkom Na zápas Celkom Na zápas Celkom
Góly 1.2 22 1.1 20 1.1 42
Inksované góly 1.3 24 1.5 28 1.4 52
Žlté karty 1.8 35 2.1 39 1.9 74
Červené karty 0.2 4 0.1 1 0.1 5
Čisté konto 0.2 4 0.2 4 0.2 8
Rohové kopy 2.2 42 2.4 46 2.3 88
Fauly 9.7 184 11.1 211 10.4 395
Ofsajdy 1.6 30 1.2 23 1.4 53
Strely celkom 7.2 137 7.8 148 7.5 285
Strely na bránu 2.3 43 2.5 48 2.4 91
Brvno/Tyč 0.1 1 0.2 3 0.1 4
Neuznaný gól VAR 0 0.1 1 0 1
Rozbor zápasov a gólov
Góly — Doma vs. Vonku
Strelené 421,11 / na zápas
22 20
Doma 22 · 1,16/g Vonku 20 · 1,05/g
Inkasované 521,37 / na zápas
24 28
Doma 24 · 1,26/g Vonku 28 · 1,47/g
Góly na zápas — nad %
Riadok Celkovo Doma Vonku
Priemerný počet gólov na zápas 2,47 2,42 2,53
Nad 0.5 92% 35/38 89% 17/19 95% 18/19
Nad 1.5 76% 29/38 74% 14/19 79% 15/19
Nad 2.5 47% 18/38 53% 10/19 42% 8/19
Nad 3.5 24% 9/38 26% 5/19 21% 4/19
Nad 4.5 5% 2/38 0% 0/19 11% 2/19
Nad 5.5 3% 1/38 0% 0/19 5% 1/19
Výsledky zápasov
Gólove štatistiky
21% 8 Čisté konto
32% 12 Bez gólu
55% 21 Oba tímy skórovali
Rozdiely v skóre
18% 7 Výhra o 1 gól
11% 4 Výhra o 2 góly
0% 0 Výhra o 3 a viac gólov
Skóre a góly
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
2-25 (13%)
0-15 (13%)
2-15 (13%)
2-04 (11%)
1-24 (11%)
0-24 (11%)
Polčas
0-011 (29%)
1-07 (18%)
0-17 (18%)
1-15 (13%)
1-22 (5%)
0-22 (5%)
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
211 (29%)
39 (24%)
47 (18%)
16 (16%)
03 (8%)
61 (3%)
Polčas
114 (37%)
011 (29%)
29 (24%)
33 (8%)
51 (3%)
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase 6 4
Remíza v polčase 4 7 5
V polčase prehrávali 1 11
Góly podľa polčasov
1. polčas
21 Strelené 25 inkasované
2. polčas
21 Strelené 27 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
2-24 (21%)
2-14 (21%)
0-13 (16%)
2-02 (11%)
0-02 (11%)
0-22 (11%)
Polčas
0-05 (26%)
1-14 (21%)
1-03 (16%)
0-13 (16%)
1-21 (5%)
2-11 (5%)
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
45 (26%)
35 (26%)
24 (21%)
13 (16%)
02 (11%)
Polčas
16 (32%)
26 (32%)
05 (26%)
32 (11%)
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase 3 2
Remíza v polčase 3 4 2
V polčase prehrávali 5
Góly podľa polčasov
1. polčas
12 Strelené 12 inkasované
2. polčas
10 Strelené 12 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
1-23 (16%)
1-13 (16%)
0-12 (11%)
0-22 (11%)
2-02 (11%)
1-01 (5%)
Polčas
0-06 (32%)
0-14 (21%)
1-04 (21%)
0-21 (5%)
1-41 (5%)
1-11 (5%)
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
27 (37%)
34 (21%)
13 (16%)
42 (11%)
01 (5%)
61 (5%)
Polčas
18 (42%)
06 (32%)
23 (16%)
51 (5%)
31 (5%)
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase 3 2
Remíza v polčase 1 3 3
V polčase prehrávali 1 6
Góly podľa polčasov
1. polčas
9 Strelené 13 inkasované
2. polčas
11 Strelené 15 inkasované
28,9% Výhra %
38 Odohrané zápasy
Celkovo
11 11 16
Doma
6 6 7
Vonku
5 5 9
42 1,11 / na zápas Strelené
52 1,37 / na zápas Inkasované
-10 -0,26 / na zápas Gólový rozdiel
8 21% zo zápasov Čisté konto