Catanzaro US

Tímové info

Catanzaro US

Catanzaro, Taliansko
Krajina
Taliansko
Založené
1929
Webová stránka
www.uscatanzaro1929.com
Prezývka
Aquile del Sud
Posledná výhra
12. septembra 2026 54 dňou od poslednej
Posledná prehra
24. októbra 2026 12 dňou od poslednej
Posledných 10 zápasov
p p p v p p r p r r Výhra: 1; Remíza: 3; Prehra: 6
Sociálna sieť
Rozpis zápasov
01/05/2026
- 15:00
Palermo FC
3 2
Catanzaro US
08/05/2026
- 20:30
Catanzaro US
2 3
Bari SSC
12/05/2026
- 21:00
Catanzaro US
3 0
US Avellino 1912
17/05/2026
- 20:00
Catanzaro US
3 0
Palermo FC
20/05/2026
- 20:00
Palermo FC
2 0
Catanzaro US
24/05/2026
- 20:00
Catanzaro US
0 2
AC Monza
29/05/2026
- 20:00
AC Monza
0 2
Catanzaro US
Sezónne štatistiky
41,9% Výhra %
43 Odohrané zápasy
Celkovo
18 14 11
Doma
11 8 3
Vonku
7 6 8
70 1,63 / na zápas Strelené
55 1,28 / na zápas Inkasované
+15 +0,35 / na zápas Gólový rozdiel
12 28% zo zápasov Čisté konto
Súpiska
No roster for the selected season.
Top hráči
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Štatistika hráčov
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Umiestnenie
Stage
Všetky
Doma
Vonku
#
Klub
Z
V
R
P
SG
IG
+/-
B
1
Venezia FC
r v v r v
38
24
10
4
77
31
46
82
2
38
23
12
3
76
34
42
81
3
AC Monza
v v v p r
38
22
10
6
61
32
29
76
4
Palermo FC
r v r v p
38
20
12
6
61
33
28
72
5
Catanzaro US
r r v p p
38
15
14
9
62
51
11
59
6
Modena FC
r p p v p
38
15
10
13
49
36
13
55
7
38
11
18
9
44
45
-1
51
8 ▲
38
13
10
15
43
55
-12
49
9 ▲
Calcio Padova
v v p v v
38
12
10
16
39
49
-10
46
10 ▼
AC Cesena
p p r r p
38
12
10
16
46
57
-11
46
11 ▼
Mantova 1911
v p v v p
38
13
7
18
45
57
-12
46
12 ▼
38
10
14
14
47
52
-5
44
13 ▼
38
11
11
16
35
48
-13
44
14 ▲
38
10
12
16
36
51
-15
42
15 ▼
Empoli FC
p r p v r
38
9
14
15
47
54
-7
41
16 ▼
FC Südtirol
r p p p r
38
8
17
13
38
48
-10
41
17
Bari SSC
p p p v v
38
10
10
18
39
61
-22
40
18 ▲
AC Reggiana
v p r p v
38
9
10
19
36
56
-20
37
19 ▼
38
7
14
17
51
66
-15
35
20 ▼
Spezia Calcio
p v p r r
38
8
11
19
43
59
-16
35
- postup do Serie A 2026/27 - Venezia FC, Frosinone Calcio, AC Monza - play-off o postup do Serie A 2026/27 - AC Monza, Palermo FC, Catanzaro US, Modena FC, Juve Stabia SS, US Avellino 1912 - play-off o zotrvanie v Serie B 2026/27 - FC Südtirol, Bari SSC - zostup do Serie C 2026/27 - Bari SSC, AC Reggiana, Delfino Pescara 1936, Spezia CalcioZostupujúci zo Serie A 2024/25 - Empoli FC, Venezia FC, AC MonzaNováčik zo Serie C 2024/2025 - US Avellino 1912, Virtus Entella, Calcio Padova, Delfino Pescara 1936
Umiestnenie tímu v rebríčkoch ligy
Serie B 2025/2026 Vypočítané na základe aktuálnej tabuľky
20 mužstiev
Útok
SG 62 3. miesto / 20
G/Z 1,63 3. miesto / 20
Obrana
IG 51 10. miesto / 20
IG/Z 1,34 10. miesto / 20
Celkovo
Bd 59 5. miesto / 20
Bd/Z 1,55 5. miesto / 20
V 15 5. miesto / 20
GD +11 6. miesto / 20
P 9 5. miesto / 20
SG Strelené G/Z Góly/Zápasy IG Inkasované IG/Z Inkasovaný gól/Zápas Bd Body Bd/Z Body/Zápasy V Výhra GD Gólový rozdiel P Prehra
Štatistiky sezóny
Doma Vonku Všetky
Odohrané 22 21 43
Výhra 11 7 18
Remíza 8 6 14
Prehra 3 8 11
Doma Vonku Všetky
Na zápas Celkom Na zápas Celkom Na zápas Celkom
Góly 1.8 40 1.4 30 1.6 70
Inksované góly 1.1 25 1.4 30 1.3 55
Žlté karty 2 45 2.3 48 2.2 93
Červené karty 0 1 0.2 4 0.1 5
Čisté konto 0.4 8 0.2 4 0.3 12
Rohové kopy 4.8 106 3.5 74 4.2 180
Fauly 12.4 272 13 272 12.7 544
Ofsajdy 1.7 37 1.5 31 1.6 68
Strely celkom 13.7 301 12.4 260 13 561
Strely na bránu 4.8 105 4.5 94 4.6 199
Brvno/Tyč 0.5 12 0.2 4 0.4 16
Neuznaný gól VAR 0.1 2 0 1 0.1 3
Nepremenená penalta 0 1 0 0 1
Rozbor zápasov a gólov
Góly — Doma vs. Vonku
Strelené 701,63 / na zápas
40 30
Doma 40 · 1,82/g Vonku 30 · 1,43/g
Inkasované 551,28 / na zápas
25 30
Doma 25 · 1,14/g Vonku 30 · 1,43/g
Góly na zápas — nad %
Riadok Celkovo Doma Vonku
Priemerný počet gólov na zápas 2,91 2,95 2,86
Nad 0.5 93% 40/43 95% 21/22 90% 19/21
Nad 1.5 84% 36/43 82% 18/22 86% 18/21
Nad 2.5 53% 23/43 50% 11/22 57% 12/21
Nad 3.5 37% 16/43 36% 8/22 38% 8/21
Nad 4.5 16% 7/43 23% 5/22 10% 2/21
Nad 5.5 7% 3/43 9% 2/22 5% 1/21
Výsledky zápasov
Gólove štatistiky
28% 12 Čisté konto
19% 8 Bez gólu
60% 26 Oba tímy skórovali
Rozdiely v skóre
16% 7 Výhra o 1 gól
21% 9 Výhra o 2 góly
5% 2 Výhra o 3 a viac gólov
Skóre a góly
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
1-15 (12%)
2-05 (12%)
2-24 (9%)
0-03 (7%)
3-13 (7%)
2-13 (7%)
Polčas
1-012 (28%)
0-010 (23%)
0-16 (14%)
1-14 (9%)
1-23 (7%)
2-13 (7%)
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
213 (30%)
49 (21%)
37 (16%)
14 (9%)
54 (9%)
03 (7%)
Polčas
118 (42%)
010 (23%)
27 (16%)
37 (16%)
41 (2%)
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase 11 4 2
Remíza v polčase 4 6 5
V polčase prehrávali 3 4 4
Góly podľa polčasov
1. polčas
32 Strelené 25 inkasované
2. polčas
38 Strelené 30 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
1-13 (14%)
2-23 (14%)
2-03 (14%)
1-02 (9%)
3-22 (9%)
3-02 (9%)
Polčas
1-06 (27%)
0-05 (23%)
0-12 (9%)
0-22 (9%)
1-22 (9%)
2-21 (5%)
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
27 (32%)
43 (14%)
13 (14%)
33 (14%)
53 (14%)
62 (9%)
Polčas
18 (36%)
05 (23%)
24 (18%)
34 (18%)
41 (5%)
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase 6 3
Remíza v polčase 4 2 1
V polčase prehrávali 1 3 2
Góly podľa polčasov
1. polčas
18 Strelené 14 inkasované
2. polčas
22 Strelené 11 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
3-13 (14%)
0-02 (10%)
1-22 (10%)
2-12 (10%)
0-22 (10%)
1-32 (10%)
Polčas
1-06 (29%)
0-05 (24%)
0-14 (19%)
1-13 (14%)
2-12 (10%)
1-21 (5%)
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
46 (29%)
26 (29%)
34 (19%)
02 (10%)
11 (5%)
61 (5%)
Polčas
110 (48%)
05 (24%)
23 (14%)
33 (14%)
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase 5 1 2
Remíza v polčase 4 4
V polčase prehrávali 2 1 2
Góly podľa polčasov
1. polčas
14 Strelené 11 inkasované
2. polčas
16 Strelené 19 inkasované
41,9% Výhra %
43 Odohrané zápasy
Celkovo
18 14 11
Doma
11 8 3
Vonku
7 6 8
70 1,63 / na zápas Strelené
55 1,28 / na zápas Inkasované
+15 +0,35 / na zápas Gólový rozdiel
12 28% zo zápasov Čisté konto