Frosinone Calcio
Tímové info
Frosinone Calcio
Frosinone, Taliansko
Rozpis zápasov
Sezónne štatistiky
60,5%
Výhra %
38
Odohrané zápasy
76
2,00 / na zápas
Strelené
34
0,89 / na zápas
Inkasované
+42
+1,11 / na zápas
Gólový rozdiel
15
39% zo zápasov
Čisté konto
Top hráči
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Štatistika hráčov
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Umiestnenie
Všetky
Doma
Vonku
- postup do Serie A 2026/27 - Venezia FC, Frosinone Calcio, AC Monza - play-off o postup do Serie A 2026/27 - AC Monza, Palermo FC, Catanzaro US, Modena FC, Juve Stabia SS, US Avellino 1912 - play-off o zotrvanie v Serie B 2026/27 - FC Südtirol, Bari SSC - zostup do Serie C 2026/27 - Bari SSC, AC Reggiana, Delfino Pescara 1936, Spezia CalcioZostupujúci zo Serie A 2024/25 - Empoli FC, Venezia FC, AC MonzaNováčik zo Serie C 2024/2025 - US Avellino 1912, Virtus Entella, Calcio Padova, Delfino Pescara 1936
Umiestnenie tímu v rebríčkoch ligy
Serie B 2025/2026
Vypočítané na základe aktuálnej tabuľky
20 mužstiev
Útok
SG
76
2. miesto / 20
G/Z
2,00
2. miesto / 20
Obrana
IG
34
4. miesto / 20
IG/Z
0,89
4. miesto / 20
Celkovo
Bd
81
2. miesto / 20
Bd/Z
2,13
2. miesto / 20
V
23
2. miesto / 20
GD
+42
2. miesto / 20
P
3
1. miesto / 20
SG Strelené
G/Z Góly/Zápasy
IG Inkasované
IG/Z Inkasovaný gól/Zápas
Bd Body
Bd/Z Body/Zápasy
V Výhra
GD Gólový rozdiel
P Prehra
Štatistiky sezóny
| Doma | Vonku | Všetky | ||||
| Odohrané | 19 | 19 | 38 | |||
| Výhra | 12 | 11 | 23 | |||
| Remíza | 5 | 7 | 12 | |||
| Prehra | 2 | 1 | 3 | |||
| Doma | Vonku | Všetky | ||||
| Na zápas | Celkom | Na zápas | Celkom | Na zápas | Celkom | |
| Góly | 2.2 | 42 | 1.8 | 34 | 2 | 76 |
| Inksované góly | 0.8 | 15 | 1 | 19 | 0.9 | 34 |
| Žlté karty | 1.9 | 37 | 3 | 57 | 2.5 | 94 |
| Červené karty | 0.1 | 2 | 0.1 | 2 | 0.1 | 4 |
| Čisté konto | 0.5 | 9 | 0.3 | 6 | 0.4 | 15 |
| Rohové kopy | 6.9 | 131 | 5.4 | 102 | 6.1 | 233 |
| Fauly | 13.9 | 264 | 17.7 | 336 | 15.8 | 600 |
| Ofsajdy | 2.1 | 39 | 1.9 | 36 | 2 | 75 |
| Strely celkom | 18.9 | 360 | 15.6 | 297 | 17.3 | 657 |
| Strely na bránu | 6.6 | 125 | 5.4 | 103 | 6 | 228 |
| Brvno/Tyč | 0.8 | 15 | 0.4 | 8 | 0.6 | 23 |
| Neuznaný gól VAR | 0.1 | 1 | 0.1 | 2 | 0.1 | 3 |
Rozbor zápasov a gólov
Góly — Doma vs. Vonku
Strelené
762,00 / na zápas
Doma 42 · 2,21/g
Vonku 34 · 1,79/g
Inkasované
340,89 / na zápas
Doma 15 · 0,79/g
Vonku 19 · 1,00/g
Góly na zápas — nad %
| Riadok | Celkovo | Doma | Vonku |
|---|---|---|---|
| Priemerný počet gólov na zápas | 2,89 | 3,00 | 2,79 |
| Nad 0.5 | 97% 37/38 | 100% 19/19 | 95% 18/19 |
| Nad 1.5 | 84% 32/38 | 89% 17/19 | 79% 15/19 |
| Nad 2.5 | 61% 23/38 | 68% 13/19 | 53% 10/19 |
| Nad 3.5 | 37% 14/38 | 37% 7/19 | 37% 7/19 |
| Nad 4.5 | 8% 3/38 | 5% 1/19 | 11% 2/19 |
| Nad 5.5 | 3% 1/38 | 0% 0/19 | 5% 1/19 |
Výsledky zápasov
Gólove štatistiky
39%
15
Čisté konto
8%
3
Bez gólu
55%
21
Oba tímy skórovali
Rozdiely v skóre
24%
9
Výhra o 1 gól
21%
8
Výhra o 2 góly
16%
6
Výhra o 3 a viac gólov
Skóre a góly
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
2-2
2-0
1-0
1-1
2-1
3-1
Polčas
1-0
0-0
2-0
1-1
0-1
0-2
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
4
2
3
1
5
0
Polčas
1
2
0
4
5
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase
Remíza v polčase
V polčase prehrávali
Góly podľa polčasov
1. polčas
34 Strelené
14 inkasované
2. polčas
42 Strelené
20 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
2-2
2-0
3-0
2-1
3-1
0-1
Polčas
1-0
0-0
2-0
1-1
0-1
0-2
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
4
3
2
1
5
Polčas
2
1
0
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase
Remíza v polčase
V polčase prehrávali
Góly podľa polčasov
1. polčas
16 Strelené
5 inkasované
2. polčas
26 Strelené
10 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
1-0
1-1
2-2
2-0
2-1
3-1
Polčas
1-0
0-0
1-1
0-1
4-0
0-2
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
2
4
1
3
0
6
Polčas
1
2
0
4
5
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase
Remíza v polčase
V polčase prehrávali
Góly podľa polčasov
1. polčas
18 Strelené
9 inkasované
2. polčas
16 Strelené
10 inkasované
60,5%
Výhra %
38
Odohrané zápasy
76
2,00 / na zápas
Strelené
34
0,89 / na zápas
Inkasované
+42
+1,11 / na zápas
Gólový rozdiel
15
39% zo zápasov
Čisté konto