Juve Stabia SS

Tímové info

Juve Stabia SS

Castellammare di Stabia, Taliansko
Krajina
Taliansko
Štadión
Stadio Romeo Menti
Založené
1907
Webová stránka
www.ssjuvestabia.it
Prezývka
Le Vespe
Posledná výhra
24. októbra 2026 14 dňou od poslednej
Posledná prehra
28. októbra 2026 10 dňou od poslednej
Posledných 10 zápasov
p v p r r r v v p r Výhra: 3; Remíza: 4; Prehra: 3
Sociálna sieť
Rozpis zápasov
01/11/2026
- 15:00
Empoli FC
2 2
Juve Stabia SS
07/11/2026
- 15:00
Juve Stabia SS
- -
Arezzo SS
21/11/2026
- 15:00
Modena FC
- -
Juve Stabia SS
24/11/2026
- 15:00
Juve Stabia SS
- -
Catanzaro US
28/11/2026
- 15:00
Carrarese Calcio
- -
Juve Stabia SS
Sezónne štatistiky
30,0% Výhra %
10 Odohrané zápasy
Celkovo
3 4 3
Doma
1 1 2
Vonku
2 3 1
11 1,10 / na zápas Strelené
11 1,10 / na zápas Inkasované
0 0,00 / na zápas Gólový rozdiel
2 20% zo zápasov Čisté konto
Súpiska
No roster for the selected season.
Top hráči
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Štatistika hráčov
Pre vybranú sezónu nie sú k dispozícii žiadne štatistiky hráčov
Umiestnenie
Všetky
Doma
Vonku
#
Klub
Z
V
R
P
SG
IG
+/-
B
1
v v r v r
>
11
8
3
0
25
13
12
27
2 ▲
11
5
5
1
17
7
10
20
3 ▼
v p v v r
>
10
6
2
2
18
10
8
20
4
v p v p r
>
10
5
3
2
15
11
4
18
5
p r r v v
>
10
4
3
3
19
13
6
15
6
v r p r v
>
10
4
3
3
15
10
5
15
7
10
4
3
3
14
10
4
15
8
v v r r p
>
10
4
3
3
18
15
3
15
9
r p r p r
>
10
3
5
2
11
10
1
14
10
p p v v r
>
10
4
2
4
10
11
-1
14
11
r p p v v
>
10
3
3
4
10
11
-1
12
12
p r p v r
>
10
2
6
2
11
14
-3
12
13
r v v p r
>
10
3
4
3
11
11
0
11
14
r v p p r
>
10
3
2
5
9
19
-10
11
15
r v p r p
>
10
2
4
4
11
12
-1
10
16
v v p v p
>
10
3
1
6
9
13
-4
10
17
p r v p p
>
10
2
3
5
13
20
-7
9
18
p r p p r
>
10
2
2
6
10
17
-7
8
19
p p r p v
>
10
2
2
6
10
18
-8
8
20
p r p r r
>
10
1
3
6
11
22
-11
6
- postup do Serie A 2027/28 - play-off o postup do Serie A 2027/28 - play-off o zotrvanie v Serie B 2027/28 - zostup do Serie C 2027/28Zostupujúci zo Serie A 2025/26 - Pisa SC, Hellas Verona, Cremonese USNováčik zo Serie C 2025/26 - LR Vicenza Arezzo SS, Benevento Calcio 1929, Ascoli Calcio
Umiestnenie tímu v rebríčkoch ligy
Serie B 2026/2027 Vypočítané na základe aktuálnej tabuľky
20 mužstiev
Útok
SG 11 10. miesto / 20
G/Z 1,10 10. miesto / 20
Obrana
IG 11 6. miesto / 20
IG/Z 1,10 6. miesto / 20
Celkovo
Bd 11 13. miesto / 20
Bd/Z 1,10 13. miesto / 20
V 3 10. miesto / 20
GD 0 10. miesto / 20
P 3 7. miesto / 20
SG Strelené G/Z Góly/Zápasy IG Inkasované IG/Z Inkasovaný gól/Zápas Bd Body Bd/Z Body/Zápasy V Výhra GD Gólový rozdiel P Prehra
Štatistiky sezóny
Doma Vonku Všetky
Odohrané 4 6 10
Výhra 1 2 3
Remíza 1 3 4
Prehra 2 1 3
Doma Vonku Všetky
Na zápas Celkom Na zápas Celkom Na zápas Celkom
Góly 1 4 1.2 7 1.1 11
Inksované góly 1.3 5 1 6 1.1 11
xG - Očakávané góly 1.4 5.72 1.1 6.31 1.2 12.03
Žlté karty 1.3 5 1.3 8 1.3 13
Čisté konto 0.3 1 0.2 1 0.2 2
Rohové kopy 4.3 17 5 30 4.7 47
Fauly 11.5 46 12.3 74 12 120
Ofsajdy 0.5 2 2.3 14 1.6 16
Strely celkom 15.8 63 14.8 89 15.2 152
Strely na bránu 4.5 18 4.3 26 4.4 44
Brvno/Tyč 1 4 0.2 1 0.5 5
Rozbor zápasov a gólov
Góly — Doma vs. Vonku
Strelené 111,10 / na zápas
4 7
Doma 4 · 1,00/g Vonku 7 · 1,17/g
Inkasované 111,10 / na zápas
5 6
Doma 5 · 1,25/g Vonku 6 · 1,00/g
Góly na zápas — nad %
Riadok Celkovo Doma Vonku
Priemerný počet gólov na zápas 2,20 2,25 2,17
Nad 0.5 100% 10/10 100% 4/4 100% 6/6
Nad 1.5 70% 7/10 75% 3/4 67% 4/6
Nad 2.5 40% 4/10 50% 2/4 33% 2/6
Nad 3.5 10% 1/10 0% 0/4 17% 1/6
Nad 4.5 0% 0/10 0% 0/4 0% 0/6
Nad 5.5 0% 0/10 0% 0/4 0% 0/6
Výsledky zápasov
Gólove štatistiky
20% 2 Čisté konto
30% 3 Bez gólu
50% 5 Oba tímy skórovali
Rozdiely v skóre
20% 2 Výhra o 1 gól
0% 0 Výhra o 2 góly
10% 1 Výhra o 3 a viac gólov
Skóre a góly
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
1-13 (30%)
0-12 (20%)
2-11 (10%)
0-31 (10%)
3-01 (10%)
1-01 (10%)
Polčas
0-14 (40%)
0-03 (30%)
1-02 (20%)
1-21 (10%)
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
13 (30%)
33 (30%)
23 (30%)
41 (10%)
Polčas
16 (60%)
03 (30%)
31 (10%)
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase 2
Remíza v polčase 2 1
V polčase prehrávali 1 2 2
Góly podľa polčasov
1. polčas
3 Strelené 6 inkasované
2. polčas
8 Strelené 5 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
0-31 (25%)
1-11 (25%)
3-01 (25%)
0-11 (25%)
Polčas
0-12 (50%)
1-01 (25%)
0-01 (25%)
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
32 (50%)
21 (25%)
11 (25%)
Polčas
13 (75%)
01 (25%)
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase 1
Remíza v polčase 1
V polčase prehrávali 1 1
Góly podľa polčasov
1. polčas
1 Strelené 2 inkasované
2. polčas
3 Strelené 3 inkasované
Rozbor výsledkov
Konečný výsledok
1-12 (33%)
0-11 (17%)
2-11 (17%)
1-01 (17%)
2-21 (17%)
Polčas
0-12 (33%)
0-02 (33%)
1-01 (17%)
1-21 (17%)
Celkový počet gólov na zápas
Konečný výsledok
12 (33%)
22 (33%)
31 (17%)
41 (17%)
Polčas
13 (50%)
02 (33%)
31 (17%)
Od polčasu, do konečného výsledku
Vedenie v polčase 1
Remíza v polčase 2
V polčase prehrávali 1 1 1
Góly podľa polčasov
1. polčas
2 Strelené 4 inkasované
2. polčas
5 Strelené 2 inkasované
30,0% Výhra %
10 Odohrané zápasy
Celkovo
3 4 3
Doma
1 1 2
Vonku
2 3 1
11 1,10 / na zápas Strelené
11 1,10 / na zápas Inkasované
0 0,00 / na zápas Gólový rozdiel
2 20% zo zápasov Čisté konto